Ieelpot Latviju 7

Komentāri (7)

Sskaisle 22.08.2022. 09.55

Lai saprastu,kas notiek pasaulē,lasu citu valstu ziņas. Un…ļoti labi,ka tā daru,jo tad saprotu,piemēram,kā ar mums manipulē.

Mums saka ( vara un tās kontrolētie mediji),ka visā civilizētā pasaulē geju laulības ir norma. Bet vakar bbc publicēja rakstu,ka Singapūrā beidzot atcelts geju seksa aizliegums. Kā tad tā? Singapūra nav civilizētās pasaules daļa,jeb tur ir atļautas geju laulības,bet aizliegts geju sekss?

Ir pretīga sajūta apzinoties,kā kādi kretīni manipulē ar informāciju,ar faktiem,ar to interpretāciju ,lai sagrautu esošās vērtības un turētu neskaidrībā par citām
vērtībām.

Jā un es saprotu,ka bezbērnu cilvēkus neuztrauc fakts parto kā lgtb vāca faktuspar bērniem, kas ir likumā definēts kā noziegums.
Kāpēc vienas sabiedrības daļas rīcība bez izmeklēšanas rezultātu sagaidīšanas tiek paslydināta par noziegumu,kamēr lgtb iespējamā kriminālā rīcība tā arī netiek izmeklēta un par to netiek stāstīts sabiedrībai

Varu iedomāyies,ka tā notiek Krievijā,betkad Latvijā tā notiek,tad ir tas,ko mēdz saukt par štopperi….

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.08.2022. 09.24

Ticu,ka homoseksuāļi Latvijā ir piedzīvojuši naidu. Es satori.lv – lgtb bastiona komentāru telpā arī to esmu piedzīvojusi ,nerunājot par īsto dzīvi.
Bet kopš Tukuma geja ne- dedzināšanas skandāla,kopš šī lgtb kopienas naida pret sabiedrību cunami,es vairs neticu apgalvojumiem ,ka homoseksuāļi cieš vairāk kā jebkurš cits

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.08.2022. 09.20

Lūk,ltv1 aizliedza,jeb precīzāk atteica iespēju reklamēt balsojumu par tradicionālām ģimenēm.
Rāda desmitiem filmu par homoseksuāļiem,bet pat sapņos nav vērts cerēt,ka parādīs dāņu zviedru cilvēka medību filmu Medības. Kāpēc?

Sorosisti +lgtb saeimā gribēja caursist likumu par naida runu,kamēr es vairs principa pēc neskatos streipu. Tādi naida plūdi no tv ejrāniem kā nāk no streipa – es nevaru nevienam citam piesiet. Saprotu,ka tramps nav labs prezidents. Bet vai tāpēc katru reizi kā ekrānā streipam naida spainis pār viņu jāgāž? Un tāds lgtb kopienas cilvēks mums mācīs mīlestību un iecietību?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 19.08.2022. 21.49

Nezinu,kāpēc man neļauj pievienot komentāru. Rakstu 3.x. Vai nu nejaušība vai tomēr…
Lūk, L.Freimane un citi lgtb kopienas cilvēki apgalvo,ka viņi “cīnās” par iekļaujošu,t.i. labāku sabiedrību. Kurā labi un atzīti justos ne tikai majoritāte,bet arī minoritātes.
Un vienlaicīgi esmu ievērojusi, ka piem., L.Freimane tādus uzmundrinošus,atbalstošus sveicienus sūta tikai Lgtb kopienas vai ideoloģijas cilvēkiem. Nekad!!!- neesmu lasījusi vai dzirdējusi,ka L.Freimane izteiktos par eidžismu,vai par speciālo vajadzīb

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 19.08.2022. 22.04

  cilvēkiem. Vai,ka aktīvi aicinātu uz dialogu, uz savstarpējas saprašanās nepieciešamību. Vai nu tikai bravo kaa saka “savējīēm” vai kārtējais kara cirvja sitiens “nesavējiem”.
  Tas nav normāli. Es sāku arviens izteiktāk justies nevis kā homofobiskā sabiedrībā ,kā mums te skandina no visām pusēm,brt gan kā heterofobiskā sabiedrībā,kyr maniem iedximtiem grēkiem klāt tiek kabināts tas,ka esmu heteteseksuāla

  0
  0
  Atbildēt

  0

Linda Freimane 19.08.2022. 08.34

Prieks par meitenēm! Lai veicas dzīve Latvijā 🙂

+4
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Linda Freimane 22.08.2022. 16.43

  Prieks par visiem!!! cilvēkiem,kuros ļaunums un naids nav nokodis veselo saprātu. Arī par raksta varonēm- jaunajām dāmām prieks,ka atgriezās Latvijā. Nebaidoties no “geju dedzīnātājvalsts ” un sabiedrības. Punkts.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam