Vai diskomfortu var kompensēt? 1

Komentāri (1)

QAnon 16.08.2022. 22.27

Lai Latvija būtu maksimāli atkarīga no Gazprom, Saviska apteknes Dombrovska Vienotības valdība, neskatoties uz visiem saprātīgiem speciālistu pretargumentiem uzcēla ar gāzi darbināmu TECII 2. kārtu. Par tur iztērētiem līdzekļiem Latvija varēja sapirkt mazas jaudas 200 – 1000 KW koģenerācijas stacijas, ko darbinātu šķeldas, skaidas, salmi, niedres, vistu spalvas un sadzīves atkritumi, ar kopējo saražotās elektrības daudzumu, kas būtiski pārsniegtu TECII 2. kārtā saražoto un tādas stacijas izvietot ciematos un mazpilsētās, nodrošinot iedzīvotājus ar siltumu, turklāt ietaupot malkas resursus, ko cilvēki nokurina krāsnīs.
Krievu militārista atvase: Vienotības un SC izvēlētais prezis, Putina favorīts Vējonis, pēc vizītes pie pahana, izvērsa nesaudzīgu cīņu pret iespējamo AES būvi Lietuvā, tā nolobējot Černobiļas tipa stacijas būvi Baltkrievijā un Karalaučos, tā, loģiski, mazinot mūsu energo neatkarību.
Lai nepieļautu Latvijas iziešanu no kremļa orbītas, vēl tiks pieliktas milzīgas pūles, ņemot vērā, ka spriežot pēc Saeimas balsojumiem, vismaz 60% deputātu ir tieši vai pakārtoti kremļa marionetes.
Droši vien normālas valsts Politiskai policijai atrastos jautājumi raksta autoram, ka tam uz visiem laikiem pārietu patika ko līdzīgu rakstīt.
Atceros, kādu vētru sacēla Audriņu lokatora būve, tai pašā laikā Skrundas lokators, kura starojums bija desmitiem reižu lielāks, nevienu neiznteresēja.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam