Slikta redze? 2

Komentāri (2)

Sskaisle 11.08.2022. 04.45

Stāvēju pieturā. Piebrauc autobuss ar Ukrainas karodziņu uz durvīm. Pieskrien vīrietis, nobrēcās bļedj un norauj karodziņu un ielec autobusā un aizbrauc.
Pārrunāju šo situāciju ar paziņām. Tādu līdzīgu redzējuši arī citi,tas nav retums.

Mana kaimiņiene, krievvalodīgā. Mediķis. Spriežam par mājas lietām,sapulci vajag. Un pēkšņi viņa saka, ka spec.operācija !!! Ukrainā drīz beigšoties,jo putina mērķis esot bijis neitralizēt Ukrainai piederošās nelegālās atombumbas. Tās putins dabūjis un aizvedis uz Krieviju un izglābis padauli no atomkara. Man palika sausa mute. Es saku, nubtā tāda versija. Nē,tā esot patiesība.
Žurnālisti- izkāpiet no saviem auto, pavizinaties sab.transportā pa Rīgu,pa Latviju un tad uzzināsiet,ko cilvēki domā un runā. Cik nu vispār domā…

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 11.08.2022. 04.39

Un atkal. Spriežot pēc komentāriem interneta portālos un fb, daudziem latviešiem šķiet laba žurnāliste kataridze,kura latviešiem pārmet rusofobiju,bet kura nekādi nesaredz krievu – krievvalodīgo naidu pret latviešiem,pret Latvijas valsti.

Arī staķis – taisnojās šovinistei par latviešu russofobiju,bet ne vārda neteica par krievvalodīgo naida izpausmēm Latvijā.

Kāpēc? Vai visi politiķi Latvijā ir kremļa nopirkti, vai baidās no kremļa,vai cer uz krievu balsīm vēlēšanās?

Es gribu saprast.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam