Daži jautājumi Ozoliņa kungam 5

Komentāri (5)

Eriks Eisaks 17.08.2022. 09.07

Liberāļu mēģinājumi aizvērt muti opozīcijai, demonizējot neērtā viedokļa paudējus un apsaukājot tos par homofobiem un kremliniem, nav nekas jauns. Viņu arguments, ka labklājības valstīs LGBT tiesības tiek ievērotas, tātad tas ir labklājības priekšnoteikums, neiztur kritiku. Esmu daudz ceļojis pa pasauli un ievērojis, ka LGBT visatļautība ir ne tikai augsti attīstītās valstīs, bet arī, piemēram, Latīņamerikā. Īpaši tas bija uzkrītoši Brazīlijā. Es vairāk vilktu paralēles nevis ar LGBT bezierunu tiesību ievērošanu un ekonomisko attīstību, bet ar rasu un tautu sajaukumu liberālās valstīs. Mēs esam nacionāla un konservatīva valsts, un tieši tāpēc LGBT visatļautība te iespējama tikai tad, ja to uzspiedīs ar varu un viltu, kā šogad to nodemonstrēja koalīcijā esošas partijas (t.sk. Konservatīvie). Tam, ka esam nacionāla un konservatīva valsts, kurai ir savas vērtības, nav nekāda sakara ar kremli. Kāpēc es izmantoju vārdu LGBT visatļautība? Angliski es izmantotu vārdu exclusivity. Rietumi ir pārcentušies. Inclusivity vietā ir sanākusi exclusivity, kad LGBT ir jāizdabā kā kaprīzam bērnam, lai tu netiktu demonizēts.

0
0
Atbildēt

0

tonijs 10.08.2022. 17.57

Ozoliņa rakstā es visu sapratu, bet Langas rakstā gan ne. Tad kurš no viņiem vairo jukas?

+1
-1
Atbildēt

0

kolpants 08.08.2022. 21.56

“Lai ko iniciatīvas autori stāstītu par savu “nepolitiskumu”, viņu pasākums nevainojami iederas rietumvalstu sabiedrību šķelšanas Kremļa programmā,” raksta Aivars Ozoliņš.

Ну так это уже какой год понятно-есть правильная пропаганда, а есть неправильная. Вот в России все объяснять происками Брюсселя и Вашингтона – это неправильная пропаганда. А в Латвии все что угодно спихивать на “руку Москвы” – это правильная пропаганда.
Но в целом логика понятна-когда любое отличное от правильного мнение будет сразу клеймиться “это программа Кремля”, то многие лишний раз уже и промолчат. И их можно понять, зачем им публично получить клеймо “рука Москвы”.
Технология уже отработана была отлично на замке света-любые критические вопросы тут же воспринимались в штыки “да это рука Москва, не хотите, чтобы у нас классная библиотека была! А это и туризм, и развитие, и народ ждет”. Сейчас едешь мимо библиотеки, и что-то ни толп народа, ни верениц туристов… Но денежка -то освоена…

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 09.08.2022. 13.33

  Protams Maskavas un, kad krievu pasaules nozīmīga daļa būs tribunālā sodīta par noziegumiem pret cilvēci, bet pārējā deklasēta uz visiem laikiem un savu sodu saņēmuši arī krievu pasaules un tās noziegumu apoloģēti, uz pasaules iestāsies ilgi gaidītais miers.
  Ozoliņš, kurš vienmēr ir bijis prokremlisko siles lopu propagandons, apgalvo, ka kremlis negrib, lai pederasti kropļotu Latvijas jauniešus, aizmirsdams, ka tieši kremli, domi, augstāko garīdzniecību un armijas vadību visvairāk sagrauž sodomijas sērga, kas skārusi arī katru krievu jaunieti, kam bijis tas gods dienēt armijā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 08.08.2022. 18.58

Latvieši nīdējs Ozoliņš tieši tāpat kā kremlis ir ieinteresēts, lai pēc iespējas vairāk latviešu jauniešu tiktu padarīti par Ozoliņam, Streipam un Rinkēvičam līdzīgiem fiziskiem, garīgiem un morāliem invalīdiem, jo no tiem nebūs ne karotāji ne inženieri, ne zinātnieki.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam