Misija: apturēt karu 10

Komentāri (10)

Andris Vītols 31.07.2022. 04.40

Es skatos “Doždj” ne mazāk par vietējiem TV kanāliem. … Neskatoties uz to, ka Krievijā bija “ieteikts” šo “Doždj ” nelikt TV paketēs (nerādīt) – viņi tomēr spēja gan izdzīvot, gan saglabāt kvalitatīvu saturu. … … Kamēr Latvijā un visā EIROPĀ gandrīz nekā nereaģēja uz KREMĻA TV propagandu, “Doždj ” tos melus atspēkoja. … … Lai turpina strādāt !!! … Gudri un talantīgi ! … Varbūt par daudz ideālisma, bet bez tā jau neko šobrīd nevar izdarīt. … … Apturēt karu – labs mērķis !!! … …

+2
-1
Atbildēt

0

QAnon 30.07.2022. 13.20

Kā apturēt karu? Tas ir vienkāršāks par vienkāršu. Pārtraukt Obamas uzliktās sankcijas ASV naftas un gāzes industrijai, lai nafta atkal, kā bija pie Trampa, maksātu 30 dolārus. Obamas – Sorosa administrācijai sniegt Senāta un Kongresa apstiprināto militāro palīdzību Ukrainai un Lend-Lease ietvaros iedot kaut 5% no tā, ko fiziskais un morālais kroplis Rūzvelts sagrūda Staļina kara mašīnai, ar mērķi izjaukt pasaules kārtību, lai 1/3 planētas iedzīvotājus novestu pie bada un vājprātīgu sadistu diktāta un pusi Eiropas krievu jūgā.

0
0
Atbildēt

0

Aldis Eglājs 30.07.2022. 11.32

Pēc Ļeņina – Staļina gados totāli zaudētās aristokrātijas par Krieviju kā civilizētu valsti varam tikai sapņot. Ideoloģiju var mainīt, bioloģiju nē.

Aldis

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Aldis Eglājs 30.07.2022. 13.11

  Vēl 150 gadus atpakaļ poļi ilustrēja krievu kā bārdainu skrandaini lapķjās ar uz šautenes durkļa uzdurtu poļu zīdainīti, tāpēc pilnīgi droši var apgalvot, ka krievi savu necilvēku dabu nesāka demonstrēt tikai WWII, iebrūkot Austrumeiropā 1939. un 1940. vai 1936. gadā Spānijā, vai pirms tam 1929. gadā Tivā. Pēdējo 200 gadu laikā tādu buču un mariopoļu bija tūkstošiem.
  Vergs bez savām saknēm, kas lieto mākslīgu valodu, kam vēsturi aizstāj “ņebiļicas” (melu stāsti), vienmēr ienīdīs brīvas tautas, kam ir sava vēsture, tūkstošu gadu laikā izveidojusies valoda un gadsimtu ilgas tradīcijas.
  Kad tie netiek klāt civilizētām tautām, kuru asinis pierīties, tad tie izvērš fizisku, emocionālu un sodomisku varmācību pret savas sugas īpatņiem. Īpaši tas izpaužas armijā un cietumos.
  Kas darās cietumos: https://www.youtube.com/channel/UCbanC4P0NmnzNYXQIrjvoSA
  Ne jau velti Mateušs Moreveckis nosauca krievu pasauli par ļaundabīgu audzēju.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 29.07.2022. 14.19

Es dožģ neskatos,bet FB Elita Veidemane apgalvo,ka dožģ aicina atcelt sankcijas pret Krieviju.

Bija arī stāsts par tādu lukjanovu,tikko no Maskavas,ka mūsu valdība esot cūkas. Pat ja tā, ne viņai par to tiesības spriest.

Tad kas īsti notiek ar putina krievu uzņemšanu Latvijā? Mums stāsta,ka ir pret putinu,bet dzīvē viss citādāk- kā tad tā?

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 28.07.2022. 07.40

nu nav normāli, ko mūsu politiķi dara – acīs bāž doždj , no muguras – krievu šovinistus, lai neteiktu krievu nacistus –

neatkariga.nra.lv/komentari/elita-veidemane/387228-vai-latviesi-patiesiba-ir-neandertaliesi-ar-izdomatiem-kulturas-sasniegumiem?_gl=1*1nqpe1o*_ga*MTU2ODY1NTg5MC4xNTE0ODE2NTM0*_ga_LTMBW853YH*MTY1ODk4MzA0My4xMy4wLjE2NTg5ODMwNDMuMA..

Vai latvieši patiesībā ir neandertālieši ar izdomātiem kultūras sasniegumiem?
„Nožēlojami šarikovi,* kuri nebija spējīgi noiet evolūcijas ceļu no cūkgana līdz radošam cilvēkam. Viss, ko viņi var – izsvītrot, lauzt. (..) Neandertālieši, ietērpušies uzvalkos un kļuvuši par ierēdņiem, tagad siekalodamies aprij pasaules šedevrus.” Šķita, ka šis teksts ir par krievu fašistiem, kuri posta Ukrainu, bet izrādās – nē, tie šarikovi, izrādās, esam mēs, latvieši.

Tā uzskata kāda Jevgenija Šafraneka, kas publiskajā telpā parādās kā TV seja un blogere. Nezinu par sejām un blogerēšanu, taču tādu uzskatu paudēju un šo uzskatu līdzskrējēju diemžēl ir daudz. Pārāk daudz.

+1
-4
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 28.07.2022. 17.43

  А как назвать тех, кто теперь предлагает Пушкина запретить только потому, что он на русском писал?
  А кто там из известных латышских писателей в российской царской армии служил? Почему тоже бы не запретить на волне? Он же служил режиму, который не давал свободной Латвии развиваться, режиму, который русифицировал местных жителей.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > kolpants 28.07.2022. 18.14

  Kolpant, es Tevi varētu uzaicināt pasēdēt uz palodzes manā dzīvoklī, paklausīties – kas notiek. Un tad varam izdarīt secinājumus.

  Luteru vaino antisemītismā , bet Pušķinu krievu imperiālisma slavināšanā. Bet vai tāpēc mums jānoliedz Luters vai Puškins? Nē.

  Es domāju,ka tā ir tāda tautas nemieru novadīšanas metode.

  Nevis pitiķiem atbildēt par tautas postu, nevienlīdzību, beztiesiskumu utt., bet ar švunku gāzt pieminekļus.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 28.07.2022. 18.17

  Klausos,ka DP pievērsīšot uzmanību Krievijā spēlējošiem hokejistiem.

  Kāpēc DP ļauj balotēties čekas stukačiem un tik konkrētiem kremliniem kā šļesers?

  Mums stāsta – sliktais šļesers un .sliktie čekisti un vienlaicīgi – viņiem visas privilēģijas?

  Normāli?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > kolpants 28.07.2022. 18.33

  Kaut vai tikai tāpēc krievu, tā saucamai, valodai ir jābūt ārpus likuma, ka tajā sarunājas gļēvais sadists Putins.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: