Eiropa sāk cīņu ar inflāciju, taču ātru uzvaru gaidīt nevajadzētu 3

Komentāri (3)

QAnon 25.07.2022. 21.49

Makroniem, šolciem un Briseles pidariem vajadzētu zināt, ka inflāciju radīja miljardi, kas izdalīti Merkeles, Olanda un Makrona saaicinātiem un mauru kontrabandistu pāri Vidusjūrai pārvestiem nēģeriem, arābiem un pārējiem pabalstu migrantiem.

0
-1
Atbildēt

1

  JRage > QAnon 26.07.2022. 11.35

  Laikam pusgadu esi komā nogulējis, ka neesi pamanījis galveno inflācijas cēloni? Tad arī vairs nebrīnos par taviem komentāriem zem citiem rakstiem. Varbūt tev vēl šķiet, ka ASV joprojām vada tavs elks Tramps?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > JRage 26.07.2022. 15.00

  Par ES inflāciju atbildīgi makroni, šolci un Briseles pidari, bet par ASV tieši tā paša iemesla dēļ Obamas – Sorosa administrācija. Man nekas neliekas, es zinu, kas valda ASV un arī ikviens, kam sifiliss nav izēdis smadzenes, to var pamanīt. Protams, ne jau plānprātiņš, kas putro savus bērnus ar vecvecākiem un kurš nav spējīgs izlasīt pat to, ko tam uzrakstījuši priekšā, vai aizmirst kā sauca aizsardzības ministru. https://www.youtube.com/watch?v=QGRxVITBGOA
  Kāds sakars Rīcības Prezidentam, Trampa kungam, ar ASV marksistu, korumpantu un pederastu parķijas iecerēto Chain migration, lai no Āfrikas ievazātu miljards nēģeru ko barot?

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam