Skrien kā vējš… 8

Komentāri (8)

Jānis Lakijs 27.07.2022. 14.25

Sen jau laiks pārdēvēt ietvi par skrietvi un sodīt visus, kas tur tikai iet.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 21.07.2022. 16.28

Skrejriteņi ir izcils veids, kas attur jauniešus no automašīnu iegādes, tātad nopietni samazina sastrēgumos stāvošu auto, kas izdala CO un slāpekļa oksīdus, skaitu un samazina degvielas patēriņu. Vecus pedofīlus un prātu izkūkojušus tantukus tie, droši vien, besī ārā, bet visai Rīgai kopumā, tas ir nepārvērtējami.

0
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > QAnon 21.07.2022. 19.34

  Nemuldi. It kā pats būtu dzīvesgudrs jauneklis
  Tāds pats vecis ar kaļķīti un nakts čurāšanu kā visi citi
  Mums sētniece- tantuks uz darbu brauc ar stāvradzi.
  Un starp citu, akumulatoru ražošana esot ļoti kaitīga videi.

  Kāda tur autorūpn. secinājysi,ka elektroauto ražošana videi nodara daudz !? lielāku kaitējumu kā parastie auto. Lūk, lietošana varbūt ir mazāk kaitīga ,bet kā ar akumulatoru utilizēšanu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  murrey > QAnon 22.07.2022. 13.02

  Ir pētījumi, ka akumulatoru razošanas kaitējums ir mazāks kā no benzīna dedzināšanas, Cita lieta, ka ar skrejriteni arī ir jāmāk braukt, jāievēro piesardzība un noteikumi. Atļautajam ātrumam nevajadzētu būt lielākam par 20 km/st. uz ietvēm pat 15 km/st. Tāpat nepieciešams zvans vai taure.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > murrey 22.07.2022. 14.22

  Bet protams, akumulatori ir praktiski 100% reciklējami un attīstītās valstīs akumulatoru ražošana ir nekaitīga. Kad Slokas celulozes kombināts noindēja Lielupē visas zivis, tad sākās runas, ka tādas ražotnes nedrīkst atrasties tik tuvu kūrortam, bet bija daudzi, kas atraduši, ka Somijā un Zviedrijā tās ir blakus kurortiem un nevienam skāde nav nodarīta. Singapūrā ir vairākas bīstamas ražotnes, bet tā ir visekoloģiskākā vieta uz planētas.
  Kad Andris Dambis, latviešu autosportists, uztaisīja savu pasaulē pirmo elektriskās piedziņas bezceļu rallija automobili “OSCar eO”, ar ko piedalījās 2012. gada Dakaras rallijā, tad neatceros, cik tur bija, bet viņš paziņoja, ka ar to pašu benzīna daudzumu ar ko var nobraukt 100 km, tad ar elektrību, kas saražota no tā benzīna, daudz vairāk, bet kurš tad taisa elektrību no benzīna, ja priekš tam ir vējš, saule, sūdi un sadzīves atkritumi.
  Varbūt, ka jāievieš kādi drošības pasākumi skrejriteņiem, bez personīgās atbildības, kā par visu pārējo, varbūt pat būtu jāmaksā OCTA, bet kā tad ar velosipēdiem, kas nav mazāk bīstami un kā ar gājējiem? Notrieks tāds, skrienot, tantuku Sskaisli gar zemi un tā būs slimnīcā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

kukuruku 21.07.2022. 09.01

Savstarpēja rupjība un nespēja sadalīt telpu pieklājīgām metodēm, vai tas ir veikala rindā, satiksmē uz cēla vai ietves ir vienmēr eksistējusi problēma. Skūteri nav to radījuši un to likvidēšana to neatrisinās.
Vienkārši papildus iepriekš minētajam vēl mūsu ikdienas kultūrā ir iesakņojusies vēlme atrast tēmu par kuru sašust, gudri paspriest un palamāties.
Skūteri tagad ir kā zibens novedējs.
Visi paklusām braukā, jo benzīns dārgs, sabiedriskais neērts un arī dārgs, bet lai brauktu ar velo vajag muskuļus, kas arī kritizētājiem parasti nav. Tāpēc visi paklusām zēgelē riņķi uz nebēdu, bet ja kāds prasa, tad izliekas par beigtu un lamā kautkādus mistiskus, kurus redzēju, bet neredzēju bet…
Beidziet! Lūdzu tauta beidziet meklēt mērķus uz ko izgāzt savu žulti (un žurnālisti, LŪDZU beidziet skubināt, budināt un savai publicitātei izmantot šo žēlošanās instinktu). Iemācieties necepties, iemācieties būt korekti viens pret otru un novērtēt labo sevī un citos.

+2
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > kukuruku 21.07.2022. 12.03

  Nē. Viena lieta ir skūteristu nekontrolētā , bīstamā drāšanās gan pa ietvēm,gan braucamo daļu. Otra lieta ir pašu skūteru atrašanās uz ielam, krustojumos,pieturās.

  Valsts kārtējo reizi !!!!- izdeva kādus noteikumiņus, iekasēj a naudiņu un aizbrauca atpūsties

  Nevis tagad te spriedelēt – redz kāda cilvēka daba.

  Valsts spēj no mums paņemt, bet nespēj pildīt pienākumus,kyrus apņēmusies

  Daudzās Eiropas pilsētās skūteri brauc pa ielām , kur āyrumsnav lielks par 30km/h.

  Kamēr rīgas dome izshēmoja staķīšu biznesu

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 21.07.2022. 06.23

Es vairs pa ietvi ar riteni nebraucu. Tas ir bīstamāk,nekā braukt kopā ar mašīnām.

Un domāju,ka tā ir mūsu varas nespēja un negribēšana pasargāt pirmkārt,cilvēku un tikai tad biznesu un otrkārt,tas ir mūsu zemais kult. līmenis.

+2
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: