Putiniskie miermīļi 9

Komentāri (9)

Sskaisle 25.07.2022. 20.56

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 25.07.2022. 16.41

Laikam RL marta numurā bija intervija ar Muratovu no novaja gazeta.
Cita starpā viņš minēja,ka viņam riebjoties tie divkosīgie Rietumu politiķi,kuri mājās tēlojot demokrātus,bet braucot uz Maskavu pēc Putins algas . Un tad tomēr cenšoties panākt interviju ar NG žurnālistiem,lai pietēlotu kremļa kritiķus.

FB nesen bija ieraksts,ka Novaja Gazeta esot publicējusi sarakstu ar ES politiķiem,kuri ir kremļa aģenti un saņem par to algu. Tai skaitā – Latvijas polutiķi.

Lūk, meklēju novajagazeta.ru un no.no – neatradu tādu sarakstu.

Bet tas būtu tik šausmīgi vērtīgi – uzzināt,kuri politiķi Latvijā saņem kremļa algu.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.07.2022. 08.26

Izlasiet,ko FB cilvēki raksta par mūsu “izdevušos” valsti.
Šķiet tik elementāra lieta – Plmp – Ilma Rugāja – atveriet un izlasiet,ko viņa raksta.

Kāpēc valsts nespēj nodrošināt pašas elementārākās sabiedrības vajadzības?

Vid- mani konkrēti pasūta uz podu. Jo pierakstu uz klātienes konsultāciju es tā arī nespēju saņemt un tos nabaga 500 eur arī gaidu . Nerunājot par trakākiem gadījumiem,kad VID drīkst kļūdīties,bet cilvēks parastais nedrīkst.

Uzrakstiet- kādi secinājumi par deputātu skaitu saeimā,ja petraviča jāja uz diviem zirgiem un nokrita tāpēc,ka paklupināja viņu. Analizējiet, aiciniet zinošus un drosmīgus ekspertus, nevis baidiet ar lembergu .

Paskaidrojiet,kāpēc lembergs ir sliktāks par notiesāto bondaru m,kurš taču joporojām ir deputāts un ….

Neesiet dzelteni un vāji, neesiet paši kā lembergs

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 22.07.2022. 08.54

Tas,ka šī valdība ir darbojysies tikai savu personīgo un ļoti bagāto interešu labā – tā ir mana pārliecība un tāpēc es uzskatu,ka šobrī varas partijas ir lielāki putinisti Latvijā kā visus oligarhus kopā ņemot un pašu putinu.pa virsu uzmetot

+1
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 22.07.2022. 08.52

Kā ar rukšāni? Brēca pēc taisnības – kā tika saeimā tā pēkšņi skleroze un .šļesera šoferu dēlu pakaļdarinājumi

Būtu lielāka dūša grābtu miljonus – tā nav?! Tad uzrakstiet kā ir.

Kas ir izdarīts visas sabiedrības ,konkrētu nozaru labā. Kas?

+2
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 22.07.2022. 08.49

Nē. Nu arī IR ar šo rakstu ir tukši daiļrunīgs, tāds stipri dzeltens un lēts.

Uzrakstiet,kā ir darbojušies likumīgie populisti – uztaisiet bilanci –
mums ir augstākais novēršamo nāvju skaits ES. Kāpēc? Vai tāpēc ka ministri bija aizņemti ar sava labuma kārtošanu gluži kā lembergsun šļesers. Nauda taču bija un ir

Petraviču taisīja par varoni,jo rādīja savus plikos pupus un pakaļu,bet cik vecīši nomira,kamēr viņa strīdējās ar vesel.min. par atbildības sfērām?

Kam ir tikuši ekonomikas atveseļošanās miljardi? Maksājam par tiem visi,bet prieku un skaistu dzīvi no tiem gūst vien daži izredzētie. Kāpēc tā?

Lembergu un cūkas pokitiķus mēs protam paši nolamāt, bet apsūdzēt un ielikt cietumos, lūk, te varētu līdzēt mediji .

Kuri to nedara ,jo ir to pašu politiķu nopirkti.

Es nedomāju,ka no zzs man jābaids vairāk kā no na vai jv,vai visiem tiem ievēlētajiem pašlabumameklētājiem

+2
-2
Atbildēt

0

murrey 21.07.2022. 18.31

Šoreiz ZZS būs valdībā. Un Ventspilī ir labāk kā pārējā Latvijā, to redz visi. Bet Bordāns būs vēstures mēslainē. Interesanti, vai un, ja jā, kurš maksā par Lemberga noriešanu? Nevarētu taču Ozoliņš tik stulbu paskvilu sarakstīt no brīvas gribas…
Ja nedaudz nopietnāk, tad sadaļā par Briedi ir vismaz fakti, bet par Lembergu viena vienīga riešana, kas nedara godu Ozoliņam.

+1
-5
Atbildēt

0

jurists 21.07.2022. 11.54

Izcils komentārs.
Rakstā minētie fakti izmantojami priekšvēlēsānu debatēs, jo ļautiņiem atmiņa ir dikti īsa..
Interesanti, kā valdības vadīšanu no cietuma skaidros bijušais satversmes tiesas vadītājs, kas nožēojamā kārtā arī ir šajā sarakstā.

+7
-2
Atbildēt

1

  QAnon > jurists 21.07.2022. 18.29

  Tik tiešām, atmiņa kā nēģiem un prātiņa arī ne vairāk. Lētticīgie latvietīši stenēdami maksā elektrības rēķinus, bet OIK afēristi: Dombrovskis, Ašerādens, Pavļuts un Pūce atkal pie silēm. Laventa, kam spriestnespējīgie bija aiznesuši visus savus ietaupījumus, upuri nobalsoja par LC mūdzi Bordānu, kas tāpat, kā pārējie noziedzīgā grupējuma dalībnieki ēda no Laventa rokas. Gandrīz droši, ka čekas sodomīts un zaglis, Šlesers, atkal sēdēs Saeimā, un viņa saprāta brāļa, ar ko tas kopā uzdzīvoja krievu bandītu, čekistu, mauku un pederastu shodņjakā, JV, mazāk apsviedīgā Zatļera, grupējuma, kura reitings pēc neizdevušos valsts apvērsuma mēģinājuma nokrita līdz 1,5% locekļi (poci): Rinkēvičs, Kazlovskis un Ķirsis, atkal tika ievēlēti un dabūja siles, kuru satura pietiktu vairākiem tūkstošiem tādu suķu. Tas pats ar taukmūļiem: Straujumu, un Pabriku.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: