Retās slimības: turpmākais progress atkarīgs no politiķiem 2

Komentāri (2)

QAnon 21.07.2022. 16.19

Visā pilnībā turpmākais progress atkarīgs no politiķiem. Ja viņi nesarīkos jaunu panikas pandēmiju, triljoni netiks izšķērdēti un tos varēs izmantot reto slimību profilaksei un ārstēšanai. Protams, Pavļutam atbilstoši saviem talantiem tad būtu jārok grāvji, bet Juhņēviča mazgātu traukus municipālās zupas virtuvēs.
Kā rāda statistika, ASV mirušo skaits 2020. un 2021. kad plosījās cilvēku un biznesa bende Fauči, bija aptuveni līdzīgs. Saprātīgos ASV štatos, kur netika aizvērti ciet uzņēmumi un skolas, cilvēkiem netika laupītas iespējas kominicēties, kas ļoti svarīgi, lai nebūtu depresijas, kas nomāc imūnsistēmu, mirušo no Covid bija mazāks, nekā reakcionāru pārvaldītos štatos, bet nāves gadījumu no pārējām slimībām, pašnāvības gadījumu, izputināto biznesu un izjukušo ģimeņu skaits neiedomājami mazāks.
Kad melnādainis, imigrants no Kenijas Obama, 2021. augustā rīkoja savu 60. jubileju uz to salidoja ap 500 viesu, kurus apkalpoja 200 sulaiņu un neviens no tiem neievēroja distanci un visi bija bez maskām. Tātad, vai nu tie visus pārējos uzskata par pēdējiem idiotiem, vai arī par “ķirzakcilvēkiem”, nemaz nav mīts.
Manas domas, pirms inficējos, kas tikai vēl vairāk mani pārliecināja pēc izslimošanas:
https://pietiek.com/raksti/atklata_vestule_latvijas_valsts_prezidentam_vissvarigaka_ir_visas_sabiedribas_testesana_un_laiciga_arstesana/

0
0
Atbildēt

0

Aija Pebo 21.07.2022. 14.43

Lai Tev, Baiba, nepietrūkst spēka ! Tavu enerģiju un atdevi novērtē tie, kuri sastapušies ar problēmu, bet, lai būtu vairāk izpratnes un atbalstītāju, biežāk stāsti par retajām kaitēm!

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam