Cērt un cirtīs 7

Komentāri (7)

Sskaisle 15.07.2022. 07.32

Tautu baro ar patriotismu – nojauks okupācijas pieminekļus,kamēr paši rīkojas kā okupanti un vēl nežēlīgāk. Būšot jāsargā valsts. Kuri sargās – tie nabagi sargās bagātos? Kā var neaizrīties ar to noziedzību?!!! Par ko esam padarījuši paši savu valsti?

Drausmīgi tomēr

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 15.07.2022. 07.24

Lasu FB,ka NA – Jansons panācis,ka visām pašvaldībām jāuztur !!!privātskolas ,kamēr valsts skolas būtu vēlams uzturēt.

Nu

– nebaidiet mani ar putinu. Jūs paši esiet putinisti- meļi, manipulatori. Šorīt radio ziņo,ka krievi atkal bombardē civiliedzīvotājjus,nevis kaujas frontē. Kur radās tie morālie kropļi – slepkavas? Tieši tā – neizglītotā, morāli un fiziski izvarotā sabiedrībā ,kuras paraugam vicojam pakaļ aulekšiem

Starp citu, nezinu kā ir skolās,bet privātos bērnudārzos nedrbojas tie paši likumi,kas valsts b/d – piem., attiecībā uz pedagogu izglīt, vai drošības, vai sanit. prasībām.

Nu jā – neticami,bet fakts, paši sevi tā iznīcinām,kā neviena cita svešvara un tur tiešām pie vainas nav tikai NA – tie varbūt ciniskākie…

0
0
Atbildēt

0

jurists 14.07.2022. 18.17

Nožēlojami noteikumi pirmsjāņu gaisotnē. Par VARAM ministru ilūziju nekādu.
Bet …Nacionālā apvienība vaŗdos iestājas par nacionālām vērtībām, bet darbos – kokrūpnieku interesēs ar melīgiem saukļiem par šķeldas nepieciešamību Latviju ar mieru pārvēst par celmu zemi.
Kāds cinisms!

+2
0
Atbildēt

1

  QAnon > jurists 19.07.2022. 14.31

  Ne NA, bet tavējie morālie kropļi: Dombrovskis, Kampars, Ašerādens, Pavļuts un Pūce, notirgoja noziedznieku firmām OIK atļaujas un tās var atļauties pacelt šķeldu cenas un siltumu izlaist gaisā. Izrauj vismaz vienam no tiem aknu un tad, varbūt, būsi spējīgs adekvāti Lembergu pakritizēt!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 14.07.2022. 08.02

Jā, skaitamies neatkarīga valsts,bet tāda putina krievijas priekšistaba vien esam.
Pirms 2 gadiem šī valdība likvidēja tūrisma un viesmīlības nozari , darbu un iztiku atņēma arī man.
Radio ziņo,ka uzstādīto saules paneļu saražotā enerģija Latvenergo neesot vajadzīga, elektrība esot jau saražota pietiekami. Visi gribētāji sadales tīkliem netikšot pieslēgti. Opā! Kā tad tā?
Kā lai noticu,ka nedzīvoju putina ietekmes valstī?

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 14.07.2022. 07.58

Radio teica,ka 25 % mežu īpašnieki ir ārzemnieki. Tātad valdība kārtējo reizi !!!- kā tādi visīstākie putina aģenti sagatavojuši Latvijas izzagšanu.
Tādi patrioti esam – NA, tās vēlētāji,domājiet ,ko gatavojieties ievēlēt….ne visi putinisti lieto atklāti savu simboliku

+2
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 19.07.2022. 14.23

  Vienmēr jāizvēlas mazākais ļaunums. Čekas kurmim Bordāna vieta tai pašā cilpā, kur Šleseram.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: