Ko domā krievi? 36

Komentāri (36)

Sskaisle 18.07.2022. 11.09

Nokomentē man – kāpēc Andri Lielo neaizturēja , bet žurnālistus arestē un liek cietumos?

Kāpēc tāda dīvainība

Krievijas policija atkal aizturējusi opozīcijas žurnālisti Marinu Ovsjaņņikovu, kura iepretim Kremlim turēja plakātu “Putins ir slepkava”

PASAULĒ
Šodien 10:22
Jauns.lv
Policija pie bijušās Krievijas “Pirmā kanāla” redaktores Marinas Ovsjaņņikovas ieradās pēc viņas piketa krastmalā iepretim Kremlim. Akcijas laikā viņa apsūdzēja Krievijas varas iestādes bērnu nāvē Ukrainā.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 19.07.2022. 02.11

  Ja to Marinas plakātu turētu Andris, tad arī viņu aizturētu. … … Ja Marinu Ovsjaņņikovu uzaicinātu piedalīties tajā pašā TV šovā, kur piedalījās Andris Lielais, tad arī viņu visdrīzāk neaizturētu par līdzīga viedokļa paušanu. … … Skatītāju piesaistīšanai tie šovu veidotāji aicināja arī Latvijas, Ukrainas… u.c. …cilvēkus …. ar “nepareizo viedokli”. … … Reti kurš “nepareizais” nekļuva par “boksa maisu”, reti kurš spēja skatītājiem ko pateikt (kā A.Lielais). …
  .. … Tas jau būtu stulbi, ja aicina uz TV “spēli”, bet pēc šova uzreiz aizturētu. … … … Tas atbaidītu citus no dalības šovos… … Ja A.Lielais paliktu Krievijā, tad varbūt arī kādu sodu sagaidītu. … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 19.07.2022. 08.04

  Nu skaidrs – esi kremļa nozombētais. Ar tādu pat kasīties negribas.

  Un tādu “noderīgo” ir nenormāli daudz.

  Es vienmēr brīnos – pat Nepālā un Venecuēlā kremlis ir ietekmējis to un šito,tad ar tādiem vientiešiem kā latviešiem tur lielas pūles kremļa tehnologiem nevajag

  Tikko lasu- pietiek.com,ka LTV vadība atteikusies pieņemt reklāmu par dabisko ģimeni.
  Nu ja tas tā pstiešām ir,kam es sliecos ticēt,tad esam tuvāk kremlim kā domājam. Pat kā paši čekisti to cerējuši

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 19.07.2022. 16.54

  Kurš no mums ir KREMĻA nozombētais ??? … … Palasiet savus komentārus !!! … … Jūsu teiktais par Latviju un melīgie , nicīgie izteikumi par E.Levitu kremļa TV šovos saņemtu aplausus !!! … … Tie “kremlisti” no Jums varētu pat pamācīties … …

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 19.07.2022. 17.04

  Ha- nerunā kā būtu,ja būtu,spried par to kā ir.

  Levita darbību vērtēju klaji negatīvi, 100% negatīvi.

  Kad runa ir par to vai sievietēm dienēt armijā – levits brēc,ka esot jāievēro taisnīgums, ja runa ir par saeimas bandītu likumu ,ka pašvaldībām jāuztur ! privātskolas,bet pašvaldības skolas var uzturēt,var neuzyurēt – levits klusē.

  Ak un ja būtu tik vien …. cilvēki varētu vērsties ECT , bet nav jau tā
  – jāizlasa la.lv tas raksts par levita pusizcepto valstsgribu. Kā saka – pagribēja un pārgāja….

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 18.07.2022. 10.58

izcili – par to, ko ar mums dara mediji un tad , kad prāti izvaroti – tad tie paši mediji publicē tos pašus tehnologus un viņu apkalpotos politiķus – cik stulba , debila tauta ….

https://www.cambridge.org/core/books/brainwashing/8CA01B4526F6B4F28AC40EF93FCEF1BB?fbclid=IwAR04Ex0nn8x0QrwUFa5MPhBmr7al2L8OeP6gZGLuw8LJCFtw2elricNhvLo

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 18.07.2022. 10.59

  Book description
  The events of January 6, 2021 gave new currency to the idea of brainwashing. Some claimed that Trump’s followers had been brainwashed, while others insisted that a ‘deep state’ had brainwashed most Americans into accepting a rigged election. Scholars who explain that brainwashing theories have long been rejected by most academics and courts of law find it difficult to be heard. Brainwashing nevertheless remains a convenient explanation of how seemingly normal citizens convert to unusual religious or political ideologies. This Element traces its origins to the idea that conversion to deviant beliefs is due to black magic. A more scientific hypnosis later replaced magic and the Cold War introduced the supposedly infallible technique of brainwashing. From the 1960s, new religious movements, more commonly called cults, were accused of using brainwashing. Most scholars of religion reject the theory as pseudoscience, but the controversy continues to this day.

  0
  0
  Atbildēt

  0

WunderGe 17.07.2022. 12.05

Daudziem jo daudziem kopš kara sākuma svarīgs informācijas avots ir YouTube kanāli, ko veido Kremļa oponenti (Navaļnija komanda, Latiņina, Aļbaca, Šepeļins), arī “I Grjanul Grem”, kas ir bāzēts Rīgā un kam bija (varbūt arī ir, sen neesmu klausījies, jo visa tik daudz, tik gari) gan kvalitatīvs saturs, gan adekvāts formāts.

Iespējams, šis avots, kas daudziem ir dominējošais vai vienīgais, pētījuma atbilžu variantos piesaitīts pie “sociālajiem tīkliem” , kaut būtu pelnījis atsevišķu atbildes variantu … un analizi.

+1
0
Atbildēt

2

  kolpants > WunderGe 19.07.2022. 15.53

  Тоже хороший источник информации
  Но вот же чудо… очевидно, это просто совпадение, что наши объективные СМИ умудряются не замечать статьи, которые идут вразрез официально принятой позиции
  Ну например, пока наши СМИ молчат как воды в рот набрав. Хотя до этого статья за статьей шли про погибших мирных жителей.
  https://meduza.io/news/2022/07/19/sredi-pogibshih-pri-rossiyskom-udare-po-vinnitse-okazalis-troe-ofitserov-ukrainskih-vvs-vsego-pogibli-25-chelovek-v-tom-chisle-troe-detey

  И таких “совпадений” ну просто море.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > WunderGe 19.07.2022. 20.02

  Nevajag stumt mītus par “labiem krieviem”, visi krievi ir impērasti un ienīst humānas tautas. Man nav zināmi “labie krievi”, kas nosodītu krievus par zvērībām visos karos. Tie, kas ārzemēs, tur atrodas ar speciāliem uzdevumiem. Visi tie cīnās, lai krievija un krievu pasaule izskatītos ar puslīdz cilvēcisku purnu un izdotos atkal apjāt cilvēci, kā visu pēdējo 110 gadu laikā. Par to, ka rašists Navaļnijs nosauca gruzīnus par “grizuniem” (grauzējem), piedalījās krievu maršos un paziņoja, ka Krima nav buķerbrods, ko var tā vienkārši atdot atpakaļ tās saimniekiem, man kripatiņas nebūs žēl, ja Putins to cietumā nogalinās. Latiņina – 90% patiesības un 10% melu, paziņoja, ka čečeni bet ne Putins uzspridzināja dzīvojamos namus Volgodonskā, Buinakskā un Maskavā, ka Boroviks un Litviņenko netika nogalināti par to, ka rakājās Putina pederastiskā pagātnē, ka 10.04.10. terora akts pret nepakļāvīgo Polijas prezidentu un eliti, bija nelaimes gadījums utt. Galējo melīgo neliešu: un Šveca un Troicka un Gazprom finansēto: Aļbaz, Parhomenko, Orlovas un līdzīgo, uzdevums bija apstrādāt ASV krievvalodīgo auditoriju, lai tā nebalsotu par Rīcības Prezidenu, Ukrainas draugu, Trampa kungu, kura laikā naftas cenas bija lejā un Putins neuzdrīkstējās eskalēt kara darbību Austrumukrainā, kas pienēmās spēkā, ar desmitiem kritušo ukraiņu nedēļā, kad kājslauķis Baidens tam bija pazvanījis, lai apliecinātu savu padevību.
  Ja iznāk laiks, tieši šodien iznāca jauns video par labiem krieviem
  https://www.youtube.com/watch?v=f65PbBfqNTA

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 14.07.2022. 22.56

https://www.la.lv/musu-valsti-strauji-ieplust-treso-valstu-jauni-specigi-viriesi-vai-drosibas-iestades-vinus-pienacigi-parbauda

LA.LV
11:15, 14. jūlijs 2022
Kāda ir mūsu valsts imigrācijas politika? Cik droši jūtamies savā valstī? Cik labi pārbaudām iebraucējus? Par šo tēmu šonedēļ notika saruna TV24 “Ziņu top” ēterā.

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 16.07.2022. 13.41

  И что? Не помню точно, кто там из NA в свое время заявил, что лучше арабы, чем местные русские. В итоге русских грамотно превращают в путинистов, чтобы было чем пугать латышей, а арабы.. Ну это типа потом решим. Ну ну, решайте.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

Sskaisle 14.07.2022. 07.43

Es starp citu ,zinu,kas ir šis fonds,jo par viņu naudu savulaik studēju

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 14.07.2022. 07.42

Atkal – nu ir tā slikta žurnālistika. Uzspiedu uz Eberta fonds,lai uzzinātu,kas tur rakstīts. Nekas nav rakstīts.
Bet kāpēc nav? Nu taču dodiet iespēju
cilvēkiem saprast,kas veica aptauju,kas to analizēs.
Tagad iznāk vairāk tukša propaganda.

Satori.lv es uzrakstīju,ka necīnītos par tik korumpētu valsti kā Latvija. Mani uzreiz nosauca par kolaboranti= putinisti. Vai tāpēc,ka nosodu Latvijas valsts izzagšanu es uzreiz esmu putiniste?

Žēlojas par putinistiem,bet salaiž iekšā desmitiem tūkstošu putinistu. Kas jauns.lv putinistu eksperti uzstājas katru dienu,bet A/Par Abdris Lielais pat deputātos būšot.

Nu kā lai saglabā veselīgu skatu uz dzīvi tādā neprātā?

+2
-4
Atbildēt

2

  Vidvuds Beldavs > Sskaisle 15.07.2022. 22.45

  Transparency International norāda ka Latvija ir 36 vietā pasaulē bez-korupcijas līmenī. Krievija ir 136 vietā. Ir skaidrs, ka Krievija ir ārkārtīgi korumpēta, bet ir daudz valstis, kas ir vairāk korumpētas par Latviju. https://en.wikipedia.org/wiki/Corruption_Perceptions_Index#:~:text=Denmark%2C%20New%20Zealand%2C%20Finland%2C,and%20South%20Sudan%20(11).

  +2
  0
  Atbildēt

  3

  Sskaisle > Vidvuds Beldavs 16.07.2022. 06.48

  Vai dieniņ, Jums sanāk – atrodiet mūsu – Latvijas vietu Eurostat statistikā. Ja noticu,ko rakstiet,tad ES esam atkal pēdējā vietā.

  Vai Jūs sevi arī salīdziniet ar degradētu putinistu Rīgā,jeb tomēr tiecaties uz tādu ideālu kam līdzināties kā Lancmanis.

  Saka,ka Ķīnā uigurus vispār tur konclāģeros un strrilizē. Vai tāpēc korupcija un posts Latvijā ir mazāks?
  Tikko lsm.lv bija publicēta ziņa – EK vērtējums,ka Latvijā jāsamazina korupcija un jāuzlabo situācija ar AT un medijiem. T.i. – tie nedrīkst būt pakļauti politiķu ietekmei.

  Tas,ka esam visur pēdējos rādījumos un visstraujāk izmirstošā nācija pasaulē, to takš nenoliegsiet. Un jautājums- kāpēc.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Vidvuds Beldavs 16.07.2022. 06.56

  Vai bezkaunīgi – paskatījos – Igaunija 10.vietā. Lietuva 34. Kāpēc mēs 36?
  Lasīju grāmatu – poļu autors – Āfrikā vēl mēdz ēst cilvēkus.
  Nerunājot par to,ka pasaulē miljoniem cilvēku cieš badu. Bet tas nav attaisnojums ne korupcijai, ne russifikācijai ,ne citām nebūšanām

  Tas,ko es gribu uzsvērt, mana nostāja ir tāda,ka tieši Latvijā vairāk kā jebkur citur pasaulē iekšējā drošība ir tikpat apdraudēta ,kā ārējā.

  Es saprotu,kā darbojas propagandas mašīna Latvijā – cui krievi,cui putins. A mēs parīsim austetes un noskalosim ar šampi. Nē – korumpantus cietumā- izšķērdētājiem vietas blakuskamerās

  Nu redzēs,ko tauta savēlēs, var jau būt,ka cilvēkiem patīk kā ir

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Vidvuds Beldavs 16.07.2022. 13.38

  Конечно, главное, чтобы выше место было, чем у России))
  А слабО сравнивать со Скандинавией? Или хотя бы с Эстонией?
  Ах да, тогда начнут появляться неудобные вопросы.. Как это нет коррупции, если 2 человека в разговоре обсуждают факт взятки, а потом КНАБ говорит “мы проверили, на счет персоне не зашли 800 тыс с указанием, что это взятка, поэтому дело закрыто”. Но как сказал один святой человек “мы правовое государство, раз КНаб так сказал, значит, так и есть”.

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 19.07.2022. 15.09

  Ar Absolūto ļaunumu un tā nesējiem nekas uz planētas nevar salīdzināties. Jūs esiet ārpus konkurences.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 16.07.2022. 13.24

  Andris Lielais bija un ir Latvijas patriots. A.Lielais jau gadiem aizstāvēja Latviju un latviešus no apmelojumiem Krievijas TV. … … Tieši Andra Lielā gudrība un talants ļāva viņam aizstāvēt patiesību un … Latviju. … … Es šīs Krievijas TV pārraides redzēju, tāpēc drīkstu vērtēt Andra Lielā tur pateikto. … …

  +2
  -2
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 16.07.2022. 15.46

  Svētā Debess, Andri, es domāju,kur esi pazudis. Sveiks!

  Nu man trūkst vārdu …. it kā tu čekistu valstī nebūtu dzīvojis….
  Drusku tā kā noligojos – nav ar ko pakasīties. Tātad ..

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.07.2022. 15.44

  Tas labi, ka atzīstat to vēlmi pakasīties. … … -“nav ar ko pakasīties”- … “Tātad… ” vai man būtu jāiesaistās … lai pakasītos ??? … Nē, jo man to nevajag, jo tas ir bezjēdzīgi … …

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 16.07.2022. 18.08

  Andri,kāpēc Tu skaties Maskavas šovus?

  Kā Tu izskaidrosi,ka visi patiesības runātāji sēž cietumos Maskavā vai ir bijuši spiesti emigrēt- patiesībā bēgt,bet tāds aktieris andris lielais gastrolēja pa šoviem pat pēc krievu iebrukuma Ukrainā?

  Kas tu domā čekisti tev stāstīs kādus projektus gatavo?

  Varu brīnīties par latviešiem un nenobrīnīties. Nu naivi vai čekisti…

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.07.2022. 16.18

  JŪS tos šovus un Andra Lielā intervijas TV-24, LTV … neskatījāties, tāpēc iesaku noskatīties, lai kaut ko saprastu .. … Es neizsaku viedokli par to, ko neesmu redzējis, lasījis… …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 17.07.2022. 19.58

  Ja gribi uzstāties,jābūt godīgam. Runa ir nevis par intervijām tv24,bet par Andra Lielā uzstāšanos Krievijā kremļa šovos,laikā,kad patiesie kremļa kritizētāji jau visi bija represēti.
  Kā tas nākas? Aizbraukt uz Rīgu vai Parīzi un tad būt mutes varonim? Un tad tādu likt partijas sarakstā ir polpulistiski un šļeseriski=gobzemiski=šķēliski

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.07.2022. 23.30

  Kam tad Jūs nepiekrītat no Andra Lielā teiktā ??? … … Andra Lielā pateiktais bija pretējs tam, ko TV šovā pauda pārējie raidījuma dalībnieki, atbalstot karu pret Ukrainu. … … Miljoni redzēja, ka ir tāds latvietis, kurš neatbalsta KREMĻA … politiku. … … un uzdrošinās to publiski pateikt. … … … … … Neticu, ka tas ir “čekas” projekts, jo tas būtu dārgi, sarežģīti… … Lētāk ir atrast ziņotājus, noderīgos idiotus tepat Rīgā un pat te – starp “IR” komentētājiem. … …

  0
  0
  Atbildēt

  3

  Sskaisle > Andris Vītols 18.07.2022. 10.55

  ko tu cilpo kā zaķis – es neklausos tos “varoņus”, kuri “cīnās” par Latviju kremļa šovos. Neticu tādiem ne tik cik melns aiz naga.

  Tu nevienu mnu jautājumu neatbildi tieši. Kāpēc citus pretkara Ukrainā cīnītājus saņem ciet uz ielas, kamēr andrim lielajam ļauj pat uzstāties tv un tad cēli izbraukt uz Latviju?

  Un tad te atrodas ždanokas kluso pielūīdzēju partija, kas uzreiz cilvēku, kurš tik aizdomīgi darbojas čekistu lielvalstī liks vēlēšanu sarakstā? Lai mazizglītoties, sociāli un tiesiski diskriminētie cilvēciņi karātos kremļa āķī?

  Un tā vietā. lai te sāktu savus čekista gājienus – saņemies – aizej uz bibliotēku un paņem Rīgas laiku – tur ir tieši par to, kā kremlis strādā priekš tādiem kā tu – izlasi.
  Padomā un tad sāc te mani kaunināt, ka es katram čekistam pakaļ neskrienu

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 19.07.2022. 03.10

  Varat neatbildēt, varat citus apsaukāt par čekistiem… … … NEKĀ JAUNA !!! …. … Ticiet kam vēlaties… … Par Latviju un PREZIDENTU E.LEVITU Jūs savu viedokli paudāt ( par tādu Jūsu viedokli KREMĻA TV šovos būtu stāvovācijas). … …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 18.07.2022. 11.02

  https://www.rigaslaiks.lv/zurnals/raksti/uzdejosim-liela-kara-valsi-21004 – izlasi – Tev tas būs ļoti vērtīgi

  nu jā, ja esi kremļa nozvērinātais , tad jau kā pīlei ūdens

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 19.07.2022. 02.45

  Palasīju šo !!! … … Mums bija cita tēma, par to, kurā pusē ir A.Lielais. … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 19.07.2022. 08.10

  Tēma bija un ir par meliem,par manipulācijām,par medijiem un politiķiem. Kā reiz teorētiskais- zinātniskais skaidrojums tam,kādām metodēm – kā piem., aktieris andris lielais, strādā kremlis.
  Un tu esi piemērs,cik kremlis veiksmīgi strādā. Liepnieks ir zīdainis – salīdzinot ar kremļa tehnologiem.

  Ja tu un vēl bars notic,ka viens krievu Krievijā dzīvojošs aktieris kļūstot par deputātu zinās un pratīs būt polutiķis,tad tas ir vēl viens kremļa panākums.

  Jo debilāka tauta,jo alkatīgi dumjāki politiķi,jo vieglāk manipulēt.

  Tiesa gan- es te piesaucu vienu a.lielo,bet atkal – tur – kremlī ir gana gydri – viņi neliek visas olas vienā groziņā.

  Veco čekistu un čekas ziņotāju kandidēšana vien ir “varena” ola!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 19.07.2022. 17.29

  Es neaicināju kādu likt partiju sarakstos, kur nu vēl balsot !!! … … Jums tāds Krievijas, kremļa… stils. .. Paziņo, ka “rietumi”, Ukraina gribēja uzbrukt – tāpēc uzbrūkam pirmie !!! … …. . ES VĒL NEVIENAM kandidātam uz SAEIMU neesmu izteicis atbalstu, bet Jūs jau mani kritizējat… …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 19.07.2022. 19.56

  Nē,tev tāds kremļa stils, tu no sajūsmas paģībi,kad andris lielais ieradās Latvijā un sāka sludināt sevi par latviešu glābēju…ar Krimu,ar Gruziju utt. šis gan samierinājās…

  Un neraksti man vairāk, es negribu vairs ar tādu kā tu komunicēt

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 19.07.2022. 14.46

  Andrim Lielam pēc tik daudz gadu uzticīgas kalpošanas Absolūtam ļaunumam, pēkšņi sirdsapziņa pamodās? Tās zvērības, ko krievi pastrādāja WWII, kari pret Koreju un Vjetnamu, 1,5 miljonu Afganistānas civiliedzīvotāju noslepkavošana, karš pret Gruziju, nepamodināja, bet tikai tagad, kad kuģim ir nopietna sūce, kad Ķīna tikai gaida piemērotu brīdi, lai atbrīvotu Sibīriju, bet Turcija čerkesu zemi, visas žurkas to steigā pamet. Jau tikai organizētās noziedzības grupējums, kam tas ir pievienojies, neraksturo to kā krietnu cilvēku.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 19.07.2022. 23.13

  Visur vainīgs Andris Lielais, bet Jūs tāds eņģelītis… … … Tāds anonīmais ”varonis” tagad nosoda citu latvieti, kurš publiski, ATKLĀTI nosodīja to KREMĻA politiku !!! … … … Pat Latvijā Jūs bailīgs, nobijies, anonīms, bet no citiem sagaidāt … lielu varonību … … Jūsuprāt strādāt Krievijā vienmēr ir liels grēks, bet pats taču Krievijas izejvielas, preces lietojāt !!! … … Visu labu anonīmais ”varoni” ! … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 20.07.2022. 14.15

  Ja es pieteiktos ar kļičku Andris Bērziņš, vai Andris Vītols, tad es nebūtu anonīms? Es neslēpjos aiz svešas IP adreses, kaut arī vienmēr pastāv tehniskas iespējas komentējot no 10 dažādām ik dienas un vēl mainot lokāciju pa Rīgas rajoniem, panākt reālu anonimitāti. Ienaidnieka speciālo dienestu un organizētās noziedzības Latvijā pārstāvošās struktūvienības, kas dienu nakti ir čekas projektu, prokremlisko sodomītu un kleptokrātu sardzē, par mani visu zin, vienkārši es negribu, lai psihiski nelīdzsvaroti un morāli neveseli latvietīši smērētu manu durvju rokturus ar fekālijām, vai rakstītu mani aizskarošus epitetus uz manas mājas sienām. Kad attiecas uz viduvējo aktierīti, bargās krievenes vīreli, Lielo, tad pret viņu būtu jāvērš LPSR kriminālkodeksa pants, bandītisms, kur sods bija paredzēts jau tikai par dalību bandā un tai pievienojoties arī par Pabrika, Pavļuta, Pūces, Viņķeles, Pleša, Golubevas nodarījumiem, par ko ASV tie būtu nopelnījuši 10-200 gadiem, protams, ja tajos štatos nav nāvessods. Es nebaidos rakstīt par visādiem neliešiem un, protams, neesmu merkantīls, lai laizītu to anālās vagīnas, ka viens otrs drosminieks, kuru nebaida zarnu infekcijas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: