Atpakaļrāpulība 3

Komentāri (3)

Sskaisle 06.07.2022. 01.34

Jā, tagad ir skaidrs,ka arī žurnāla IR redakcija =īpašnieki ir sorosisti.
Telos.lv – katoļu portālā ir vienkārši superizglītojoši raksti,kuri skaidro situāciju un pat ar citātiem.
Un tikai ideoloģiski virzīts, slinks žurnālists var apgalvot,ka ASV AT pieņēma lēmumu aizliegt abortus.

Nu žēl,ka tā. Ticamība zūd.

Un stambulas konvencija nav nekas cits kā farmācijas milžu lobijs – lai atceltu dzimumus un jau bērniem ļautu tos mainīt. Šogad meitene ,a nākamgad zēns.
Bet mums stāsta par brīvību.

+1
0
Atbildēt

0

QAnon 04.07.2022. 13.54

Pēc 8. jūnija gaidīju prieka pilnu rakstu, ka amerikāņiem caur augstāko tiesu izdevies nosargāt savu konstitīciju un cilvēka pamata tiesības uz dzīvi. Maldījos, sagaidījām Raudsepu. ASV marksistu, korumpantu un pederastu parķijas mērķis, bija atļaut veikt abortus līdz pat pēdējai grūtniecības dienai. Varu iedomāties, kā Raudseps ar Kariņu ar asiņainām rokām rauj sievietei laukā dzīvu bērnu un viņu likvidē. ASV tiek darīts viss, lai iznīcinātu balto cilvēku, sākot ar beztermiņa abortēšanu un pamudināšanu to darīt. Obamas – Sorosa administrācija piedāvā sievietēm, kuras dzīvo saprātīgos štatos, kur pie varas nav amerikāņu ienaidnieki, apmaksāt braucienus un aborta veikšanu Ņujorkā, Čikāgā, vai Losandželosā. Ir daudzi uzņēmumi, kas savām baltām darbiniecēm piedāvā 4000 dolāru, par to, ka viņas izdarīs abortu, tai pašā laikā nēģerietes no 10 – 12 gadu vecuma paliek stāvoklī un, protams, ASV temīda pat nepainteresējas, no kā, ja vien tas nav baltais cilvēks un valsts tai dāsni atlīdzina par katru nēģerēnu un, ja tai ir divi bērni, pabalstu pietiek gan viņai gan bērniem, gan nēģerim, kurš jau vismaz trešā paaudzē ne dienu nav strādājis, kā piemēram, zaglis, laupītājs, narkotirgotājs un narkomāns, ASV ģem-parķijas varonis Džordžs Loids. Ja tai ir 4-5 bērni, tad tā ģimenīte dzīvo jau labāk, nekā krietno balto ģimene, kas cītīgi strādā un bieži vien nevar atļauties sev vairāk par vienu bērnu.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 01.07.2022. 11.14

nu IR redakcija, nu jusu divkosība un liekulība gāž gar zemi, kaut gan es jau esmu horizontāli

kad Satversmi varoja, tad gan jūs sajūsmā čivinājāt, cik demokrātiski un cik cilvēciski – tagad amerikāņi no mūsu osipova un co un mūsu satristiem sorosistiem noskatījušies – uzdarbojas – nu jūs vaidiet un plēsiet matus

tpu tu negantā liekulība – lasīt nevaru šito neldzību

+1
-3
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: