Ko zināja kolaboratori?

4

Komentāri (4)

andris_saulite 30.06.2022. 00.58

CIK VAR NACIĶI MURGOT ?? DEBILĀKĀ PUBLIKA — IMPĒŖIJAS IENAIDNIEI IR NOZIEDZNIEIKI–LIBERĀĻI-SOCIĶI-ĢERMORĀTI-NACVIONĀĻI IR ĻAUNUMA IEMIESOJUMS — SMIRDOŠI EIROPĀ IZPERĒTI TROCISTI SAGRĀVA CARA IMPĒRIJU -NOVEDA TO LĪDZ RAZRUHAI UN PILSOŅARAM –UN OKUPĒJA IMPĒRIJAS DRUPAS AR UTAINĀM ”NACIONĀKLAJĀM REPUBLIKĀM – 1917 -1937 VALDĪJA TROCISTU TERORS —UN KAD STAĻINA ;LAIKĀ SMIRDĪGO TROCISTU IzVAZĀTO IMPĒRIJU SAVACA KOPĀ-TROCISTUIS IZŠĀVA – VIŅU IDEOLOĢIJAS APSTULBOTOS GULagos pie derīga darba lika tad tie bij ”staļina noziegumi — nolādēti LAI TIE KAS SAČAARĒJA INMPĒRIJU — NOLĀDĒTI VISI DEMORATI SOCIĀLUISTI LIBERĀĻI UN NACIONĀLISTI — NOLĀDĒTI LAI TIE KAS NEATZĪST DIEVBIJĪGU MONARHU PAR SVĒTĪBU TAUTĀM —

0
0
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 29.06.2022. 09.12

Pārsteidza agrāk nedzirdētais vārds “kolaboratori”. Izklausās pēc “separatoriem”.
Bet Latvijas Universitātes vietnē tezaurs.lv ir paskaidrots:
https://tezaurs.lv/kolaborators
kolaborators (novecojis) – palīgskolotājs

0
0
Atbildēt

0

Ilze Pētersone 29.06.2022. 05.23

Ak, cik viegli ir vērtēt vēsturi no 82 gadu attāluma – ko un kā vajadzēja! Autors neatklāj neko jaunu, tad kāds ir teksta nolūks?

+2
-1
Atbildēt

0

QAnon 28.06.2022. 17.32

Latviešu tautas un valsts nīdējiem dikti kremt, ka Ulmaņa kungs 1934. gada 15 maijā apturēja Saeimas, kas līdzīga šodienas kā divas ūdens lāses, darbību un nepieļāva ka to laiku freibergas, zatļeri, vējoņi, kazlovski, rinkēviči, dombrovski, kariņi, ušakovi, urbanoviči, reiri un līdzīgie, kuru arī tad bija kā slimam sunim blusu, pievieno Latviju PSRS vēl kādā 1936.-37. gadā, par ko Staļins mūsu vadoni arī nogalināja. Zinot, kādas zvērības paguva pastrādāja krievi tikai viena “Baigā gada” laikā, var droši apgalvot, ka līdz vācu atbrīvotāju atnākšanai, krievi būtu paguvuši visus latviešus nogalināt vai pataisīt pēc saviem atbaidošiem zvēru gīmjiem.
Pieminēt Somiju var atļauties tikai tāds,kurš nav lasījis vismaz Viktora Suvorova “Akvārijs”, kur bija nedaudz aprakstīts Somijas karš un somu iespējas, pateicoties topogrāfijai, vai galējs čekas vai komparķijas skolas demagoģijas teicamnieks. Kā zināms Francija zaudēja karu Vācijai ātri vien, kaut arī vāciešiem bija pieckārt mazāk bruņojuma un karavīru, nekā krieviem. Franko ģēnija vadītā spāņu tauta nosargāja savu suverenitāti tikai pateicoties, savam ģeogrāfiskam stāvoklim. Brīnums vēl, ka Staļina līdzdalībnieks Rūzvelts toreiz neuzbruka Eiropai, kā to izdarīja nelietis Vilsons pirms 20 gadiem.

+1
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam