Skolotājiem un vecākiem jāmācās veidot cieņpilnas attiecības 6

Komentāri (6)

QAnon 28.06.2022. 16.31

Kādas var būt vecāku attiecības ar skolotājiem, ja skolotāju kopiena nav izdarījusi spērienu pa astes kaulu, tā ka muguras skriemeļi viens no otra atraujas, skolotājam, kas ved nepilngadīgus bērnus skatīties Total Eclipse? Rodas iespaids, ka skolotāji grib, lai latviešu zēni izveidotos par fiziskiem, garīgiem un morāliem kropļiem, no kā nesen Ungārija vēlējās pasargāt savus dēlus.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 27.06.2022. 15.29

Piekrītu katram vārdiņam. Jautājums,kā to izdarīt?
Mēs esam postotalitāra sabiedrība un manuprāt, virzāmies nevis uz demokrātisku, attīstītu,bet autoritāru,degradētu sabiedrību.
Esmu totāli satriekta par Ašeradena paziņojumu,ka izglītības sistēmas problēmas jārisina ne tikai slēdzot skolas,bet arī samazinot mācību apjomu.

Likvidēt speciālās skolas un visas valsts skolas nolaist palīgskolu līmenī.

Nu nav mūsu politiķi ne krievu komunistu, ne amerikāņu imperiālistu iesūtīti ienaidnieki. Bet varbūt ir?

0
0
Atbildēt

2

  kolpants > Sskaisle 27.06.2022. 15.33

  Смотря что он имел ввиду под объемем. Если различные новомодные предметы, то вполне. Лучше пусть добавят физкультуру, чем различные соц. Все стонут, что не хватает качества образования по таким экзактным предметам как физика, математика, химия, но как почитаешь, так все реформы – это добавать очередные социалас зинибас и прочее непонятно что

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > kolpants 28.06.2022. 11.21

  Истину глаголишь… (šoreiz)

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Jānis Lakijs > J.Biotops 28.06.2022. 15.09

  “Глаголешь” miłościwy Panie, “глаголешь”.
  A on – won za Don!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 28.06.2022. 16.56

  Mēs esam postotalitāra sabiedrība
  ————-
  Par posttotalitāru es vēl pastrīdētos. Vai tiešām domā, ka ASV demokrātu partija, Kanādas un Austrālijas valdības un mūsu Covid marodieri ir pietiekoši pierijušies asiņu, lai tiem nebūtu kārdinājums atkārtot Covid afēru? Vai tiešām domā, ka niecība, morālais invalīds, kas nevienā privātā sfērā nedabūtu godīgu darbu par 900 eiro netto mēnesī, kas cietumā sēdētu pie parašas, Pavļuts, atteiksies varmācīgi nošpricēt sabiedrību, apkraut to ar aizliegumiem un vadīt afēru, kas Latvijas nodokļu maksātājiem un viņu pēctečiem izmaksāja 5 miljardus?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: