Jēkabs Straume: KNAB šodien un pirms pieciem gadiem ir kā diena pret nakti

4

Komentāri (4)

rairejag26 24.08.2022. 21.23

sekss Iepazīšanās: bezmaksas, anonīmi, ātri. Jūs pats varat pārliecināties, šeit ir saite —- https://tinylink.is/devka

0
0
Atbildēt

0

kolpants 27.06.2022. 15.36

Pēdējos divos gados, neskatoties uz to, ka biroja darbs ir tikpat aktīvs, ja ne aktīvāks ar katru gadu un rezultatīvie rādītāji uzlabojas, mēs nebijām pamanāmi publiskajā telpā.

Ну зачем так скромно? Были очень заметны! Одно только заключение, что наличие записи разговора о взятке в 800 тыс ничего не значит, уже вызвало такое приятное оживление!
Это же прямая инструкция: уважаемый, не будь дебилом! Когда даешь взятку, не перечисляй ее на счет в латвийском банке и не пиши в цели платежа “взятка 100 евро за объект (и полное название объекта из строй.проекта). И тогда никакой КНАБ ничего не докажет: проверят счета, там ровно такой суммы не будет, и дело закроют.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 27.06.2022. 15.31

Varbūt. Tikai mums – tautai par to nav ne jausmas. Vienīgais notiesātais korumpants lembergs no cietuma ir izlaists un bauda dzīvi.
Kas tieši ir mainījies?

+2
-3
Atbildēt

0

QAnon 22.06.2022. 13.47

Kopš no KNAB ir prom sabotieri: Potapova un Jurašs, darbs ir uzlabojies, tomēr, tā kā tie tur ir atstājuši kaudzi atvašu, par “dienu pret nakti” stipri pāragri runāt. Tieši tāpat IeM netiek vaļā no Čevera – Trulā, DP no Reinika, bet SAB no čekas mūdža, Bērziņa, draudziņa Kamaldiņa, baisā mantojuma. Pa valsts robežu joprojām klīst krievu militārista, Dāboliņa, rēgs, bet NBS vispār atdota kremļa iesūtītā Ļoņkas Kalnina pārziņā. Ja tas būtu lauzis krievu kara skolā doto zvērestu, sen jau būtu sekojis Litviņenko vai Skripaļiem.

+2
-5
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam