Ukrainai nevajag simbolisku palīdzību 4

Komentāri (4)

kolpants 18.06.2022. 20.01

проблема в том, что после 2014 стало не принято критиковать Украину за коррупцию. Там же выиграли правильные для ЕС и США силы. Поэтому если и критиковали, то очень непублично. В итоге, когда министр экономики, приехавший специалист из Литвы, заявил об уходе из-за коррупции, наши СМИ об этом практически не упоминали. Как же, это ведь повод лить воду на мельницу Путина!
А украинцы не дураки, поэтому этой ситуацией пользовались на все 100-на любую критику отвечали “вы что, льете воду на мельницу Путина, говорите, что Майдан ничего не поменял?”. Что-то может и поменял. Хотя сам факт, что первый принятый закон новой властью был вовсе не по поводу экономики, борьбы с коррупцией, а по ограничению русского языка, показал приоритеты.
И если после скандала про оффшоры у нас очень много писали про оффшоры друзей Путина, то про оффшоры Порошенко опять стыдливо помалкивали, только мельком упомянув.
И украинцы опять сделали правильные выводы. Ну а кто теперь рискнет громко говорить про коррупцию?

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 19.06.2022. 17.25

  Kamēr pēdējais krievu necilvēks nav aizsūtīts klausīties Kobzonu, nav par ko kritizēt ne tikai Ukrainu, bet pat Zimbabvi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.06.2022. 07.28

Par to korupciju, tā patiešām ir visur.
Arī pret fon der leienu ir ( laikam vēl turpinās) izmeklēšana par korupciju viņas vadītajā aizsardzības ministrijā.

Jautājuma būtība ir,cik spēcīga, vai kā Latvijas gadījumā – cik vāja ir Latvijas valsts,lai nespētu korupciju apkarot.

Un Ukrainā korumpanti ir tikpat varonīgi kā frontinieki. Un kā lasīju,ja noceļ no amata vienu korumpantu,nākošais zog atkal.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 16.06.2022. 07.31

  Domāju,ka man ir smaga diagnoze,jo es nespēju nedomāt par korupcijas postu. Nu varētu sev teikt- nu krāso lūpas un smaidi un baudi dzīvi,bet…
  BBC lasu, cik svarīgi ir stādīt kokus un krūmus ,lai glābtu pasauli. Nu kas notiek rīgā – turpina izzāģēt kokus un taisīt parkoletus….

  Un tā arī Ukrainā- viena lieta ir cīnīties frontē, bet cita lieta – radīt spēcīgu un taisnīgu valsti. Un ja par pirmo var teikt Slava Ukrainai,tad par otro?! …

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: