Svarīgi, ka esam ģimene 8

Komentāri (8)

kolpants 13.06.2022. 11.50

Да, как бы непривычно, что это за семья, где 2 папы или 2 мамы. С другой стороны, чем такая семья хуже обычной семьи, где папа не занимается детьми, или пьет, или мама “гуляет” и прочие варианты?
А раньше нормальной семьей считалось, если муж вельможа гулял на стороне. и ничего
Так что это все условно

0
-1
Atbildēt

0

murrey 10.06.2022. 13.21

Bet viņi NAV ģimene. Viņi ir viena dzimuma pāris. Diemžēl, latviešu tauta ir parāk slinka, lai salasītu tos 155 tūkstošus parakstu, ģimenes jēdziena precizēšanai Satversmē.

+3
-4
Atbildēt

0

Sskaisle 09.06.2022. 16.47

Putinisti. Gan burve rozīte ,gan pāris.
Burve rozīte tā raksta it kā visās ES dalībvalstīs likumi nosaka,ka geju pāri ir ģimene.
Nožēlojami manipalutari un smsdzeņu drāzēji,kuri ne par eirocenta simtdaļu neatpaliek no putina

Ja mums atņem identitāti – mūsu dzimumu, mūsu tautību, valodu, mūsu rasi, ticību, tad jau nekā vairs no mums nav. Latvijā vēl uz urrā aiziet debilizēšana atņemot izglītību un kultūru un…

Tad jāgaida tas brīdis,kad par saeimas priekšsēdētāju izsludinās zirgu,bet par prezidentu- vistu vai gaili, vai abus kopā

Mūs baida ar putinu, bet kāpēc baidīties no putina ,ja mums ar varu tiek atņemtas ģimenes,laulība?

Kāpēc divu vīriešu savienība par katru cenu jāsauc par ģimeni,ja viņi nemaz nevar būt ģimene?

Vardarbība var būt visāda, var izvarot miesu, saplēst ,nomocīt. Var izvarot prātu, sirdi,dvēseli. Arī saplēšot un nomocot.

+4
-8
Atbildēt

3

  QAnon > Sskaisle 09.06.2022. 20.30

  Kāpēc visiem fiziskiem, garīgiem un morāliem invalīdiem, zarnu infekciju un STS perēkļiem, par visu varu tā vajag apgānīt laulības institūtu? Gimene nav un nevar būt krimināls grupējums, attiecības ar dzīvniekiem, mēbelēm, vai mirušajiem, vai kāda cita deviācija, kaut gan tolerance un daudzveidība it kā prasa arī visu pārējo atzīt par ģimeni.
  Nezinu, par ko oficiozs IR vairāk kaifo, par čekas ziņotājiem, uz kuru sirdsapziņas ir tautiešiem laupītās brīvības, izpostītās dzīves vai pat dzīvības, vai fekāliju stumdītājiem, anālu plēsējiem?

  0
  -6
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 09.06.2022. 20.43

  Nevajag. Neviens nebiedē ar Putinu, ja gandrīz visaugstākā amatā pēc seksuālās orientācijas ir ielikts Ušakova kādreizējais koalīcijas partneris, Rinkēvičs, kas posa Zatļeru braucienam pie Putina, lai tur 9. maijā tas varētu apgānīt desmitiem miljonu Staļina upuru piemiņu, gludināja tam bikses un kreklus un šlipses un iedeva līdzi savu dārgāko lubrikantu. Arī Prezidentu Bērziņa kungu tas centās pierunāt, bet Bērziņš ietiepās. Nupat vēl iekšlietu ministriju vadīja pārliecināta staļiniste un ne tik sen Korena rokaspuisis, Kazlovskis.

  0
  -6
  Atbildēt

  0

  Ināra Auziņa > Sskaisle 13.06.2022. 15.24

  Homofobi dārgie, izskaidrojiet, šo ideju, ka ar varu tiek atņemta ģimene? Kā tad Kašers Jums ģimeni atņēmis? Jūsu ģimene Jūsu atbildība, ģimeni neviens nevar otram atņemt. Latvijas valsts homofobisko iedzīvotāju vairākums nevar atņemt ģimeni pat Kašeram, var tikai apgrūtināt dzīvi. Cik Jūsu attieksme ir slima. Kāda ir ideja, ka šie divi puiši precēs sievietes? Jūs būtu ar mieru kādu no viņiem ņem par znotu? Vai pati precēt? Un pēc tam vēl cerēsiet uz laimīgu ģimenes dzīvi, nopietni? Savukārt, man ir pamatots jautājums, kas finansē visu šo homofobu kustību?

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  QAnon > Ināra Auziņa 13.06.2022. 18.59

  Ja anāla plēsēji skaitīsies ģimene, kas tad būs vīrietis un sieviete, kas laidīs pasaulē veselīgus, skaistus un talantīgus bērnus un izaudzinās tos par krietniem latviešiem?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Ināra Auziņa 13.06.2022. 23.08

  Vispirms jūs izvarojiet vārdus ģimene,laulība,tad cilvēkus.

  Vīrietis nevar būt māte, sieviete nevar būt tēvs.

  Bet jūs vardarbīgi mūs gribiet pārliecināt ,ka var gan. Satversmi jūs esiet padarījuši par lupatu. Tikpat labi tēvs var būt ezis,bet māte vilks.

  Lasu RLaiku – tur Grigorijs Judins to stāsta par putina orku krieviju,ka viss sākās ar vārdu nozīmju iznīcināšanu.

  101% – ko šobrīd dara Satversmes izvarotāji.

  Lai juristi formulē,ka saukt homoseksuālu cilvēku partnetattiecības – bet ne jau par laulību vai ģimeni

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: