Latvijai jāuzņemas iniciatīva sašķidrinātās dabasgāzes ekosistēmas izveidē 8

Komentāri (8)

kolpants 31.05.2022. 17.47

Но в этой статье интересно другое. Эксперт (так указано в подписи) ненавязчиво упоминает Скулте. Но не упоминает, что подано 3 предложения. Для подписи “эксперт” это как-то..не экспертно..

В итоге возникает ощущение, что это просто скрытая пиар статья в пользу именно терминала в Скулте

0
0
Atbildēt

0

QAnon 31.05.2022. 10.24

Latvijai jāuzņemās iniciatīva uz pilnīgu energo neatkarību. Primāri bargi jāsoda visi, kas tam ir likuši sprunguļus riteņos, kā TECII 2 kārtas būvētāji un OIK atļauju andelētāji, kas veicināja koksnes resursu apzinātu izniekošanu, apsildot atmosfēru. OIK var būt tikai par elektrību no saules, atkritumiem un kanalizācijas un tam arī jābūt tikai kā stimulējošai, bet ne zelta ādere noziedzniekiem, kas algo prokremliskos, krievus mīlošos kleptokrātus un sodomītus. EM un Vides ministrijai, kurai jābūt atdalītai no pašvaldību ministrijas jāvada cilvēkiem, kam ir kaut cik jēga par enerģētiku. Vispareizāk būtu izveidot apvienoto Vides un Ekonomijas ministriju, jo ekonomija veicina vides saudzēšanu. Ekonomijas ministrija nepieļautu, ka kādiem pa skursteni nāk dūmi, jo tie ir nesadeguši kvēpi un ogļūdeņraži, tāpat pa skursteni nav jānāk arī tvaikiem, jo tie, gaisā kondensējoties, atdod siltumu atmosfērai un tvaikos aiziet vismaz 20% izlietotā kurināmā.

+1
0
Atbildēt

1

  Elektriķa dēls > QAnon 31.05.2022. 13.43

  Mūsdienu globālajā pasaulē un ekonomikā pilnīga neatkarība ir gan utopija, gan tuvredzība. Autors ļoti pareizi akcentē mūsu priekšrocības, kuras bija/ir/būs muļkīgi neizmantot ! Var nepatikt vai apgalvot, ka TECu rekonstrukcija bija kļūda, bet diez vai pareizākais veids kļūdas labošanā būtu tos “uzspirdzināt” ! Ja jau gāzes TECi būtu tik slikti tad tuvi un tālāki kaimiņi jau no vieņiem sen būtu atteikušies. Ir vairāk kā acīmredzams, ka šābrīža gāzes cena ir politikas rezultāts un tai nav nekāda sakara ne ar tās trūkumu, ne iegādes un piegādes izmaksām.
  Jebkurā gadījumā galvenā problēma ir politiķu “muļļāšanās” un nespēja ieraudzīt un aizstāvēt Latvijas stratēģiskās intereses, kam kā rezultāts ir reāla atpalicība iespējamos risinājumos un kā rezultāts energoresursu dārdzība un zemāka konkurētspēja.

  0
  0
  Atbildēt

  3

  kolpants > Elektriķa dēls 31.05.2022. 17.38

  Увы, нашим (латвийским) политикам важнее самопиар, чем действия. ПОэтому вначале первые лица страны громко объявляют “мы уже отказались от российского газа”, а потом смотришь Kas notiek Latvijā и волосы дыбом-отказаться отказались, а вот что дальше делать: ничего нет. Но зато пиар на весь мир-мы одни из первых, если не первые.
  И похоже, в этом и есть проблема: политикам важнее погромче о себе заявить, да еще выборы на носу. Газ, памятник, русские школы-вот что их занимает. А не какие-то там дурацкие технические и экономические вопросы. Зарплаты подняты, уж как-нибудь да перезимуют. Включая и президента, который настаивает на целевых субсидиях только тем, кому нужно, при этом не забывая с бюджета потребовать нескромную компенсацию на представительские расходы, при этом имея очень неплохую зарплаты.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Elektriķa dēls 31.05.2022. 18.18

  Ar demagogiem esmu pieradis cīnīties, bet kad tie vienlaicīgi vēl dzen zosis, tur man jāpatrenējas vēl. Varu droši apgalvot, ka neviena valsts, kam ir gāzes elektrostacijas, neeksportē šķeldas, neviena valsts, kur nevalda čekisti, nemaksā OIK par elektrību no gāzes un vidrīzākais arī par elektrību no koksnes un jebkura kaut cik attīstīta valsts, maksā OIK, vai savādāk stimulē saules enerģijas ieguvi.
  Man nepatīk un es neapgalvoju, ka ar gāzi darbināma TECII 2, kārta bija kļūda, es apgalvoju, ka tā bija ienaidnieka pasūtīta diversija un valsts interesēs izdarīt visu, lai nevienam nekad pat dzērumā vai narkotiku iespaidā, vairs pat doma neienāktu prātā ko tādu izdarīt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Elektriķa dēls 31.05.2022. 20.07

  Saudi Arābija, AAE, Norvēģija, kas ir enerģētiski neatkarīgas, par tuvredzīgām nosauks, ja nu tikai kāds, kas ar Šleseru sēdēja vienā palīgskolas solā. Trampa laikā arī ASV bija sasniegusi energoneatkarību. Latvijai ņemot vērā mūsu biomasas apjomus, tas ir pa spēkam, ja mēs atbrīvosimiem no visiem, kas tam var traucēt.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Elektriķa dēls > QAnon 02.06.2022. 14.22

  Gribētu dzirdēt kaut ko vairāk un precīzāk gan par “mūsu biomasas apjomiem” un tām tehnoloģijām, kas atļauj no šīs biomasas efektīvāk kā no gāzes iegūt elektroenerģiju.
  Ie acīmredzams, ka politiķi šajās jomās neorientējas vai orientējas ļoti vāji ir skaidrs, bet nespēju noticēt, ka neviens cits bez Jums šajos jautājumos neorientējas un sazvērnieciski klusē. Te prasās precīza informācija par to kas un kādam nolūkam izved no Latvijas piemēram koksnes resursus un kā šo procesu regulēt, jo ir vispārzināms, ka Latvijas mezī ļoti lielos apjomos pieder skandināvu uzņēmumiem, kuri manuprāt tālredzīgi ir iegādājušies un turpina iegādāties šos resursus, lai nodrošinātu savus ar koksnes resursu pārstrādi saistītus uzņēmumus ar izejvielām un koksne kā energoresurss ir tikai daļa no eksportējamā apjoma.
  Tāpat salīdzināt ar naftas resursiem bagātas valstis ar Latviju ir vairāk kā nekorekti!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Elektriķa dēls 02.06.2022. 15.08

  Atkārtoju: Ar demagogiem esmu pieradis cīnīties, bet kad tie vienlaicīgi vēl dzen zosis, proti, izliekas par nepieskaitāmiem, tur man jāpatrenējas vēl.
  Latvijas biomasas apjomi ir tādi, ka lauķi, cauru māju apkurei var izlietot 2-3 reizes vairāk malkas, nekā tas būtu nepieciešams, ja veiktu visus energo taupības pasākumus un malka valsts energo bilancē ieņem lauvas tiesu. Es nerakstīju par koksnes resursiem, bet gan: “kam ir gāzes elektrostacijas, neeksportē šķeldas”.
  Visi neklusē. Kad čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, pilnībā bankrotējušais politiķis, uzņēmējs un vīrietis, Dombrovskis un viņa krievus mīlošā prokremliskā zagļu banda pēc Savicka rīkojuma gatavojās celt ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu, bija bezgala speciālistu, piemēram Dagnijas Blumbergas pretargumentu, taču tajos neviens neieklausījās. Atkārtoju, tā bija pasūtīta diversija.
  Ko nozīmē “efektīvāk”, vai Gazprom stipendiātiem un to saimniekiem efektīvāk? Tā kā Latvijā ir liels siltuma patēriņš, tad ražot elektrību no cietā kurināmā ir vienīgais saprātīgais risinājums. Es nesaprotu, kāpēc tie, kas pielūdz OIK atļauju tirgotājus: Dombrovski, Kamparu, Ašerādenu, Pavļutu un Pūci, tai pašā laikā noliedz vajadzību ražot elektrību no koksnes?
  Latviju var un vajag salīdzināt gan ar naftas resursiem bagātām valstīm, gan ar visām pārējām, kuru varturi nepilda ienaidnieka uzdevumu, iznīcināt titulnāciju.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: