Teātris ir kā sērfošana 10

Komentāri (10)

Urga 31.05.2022. 14.22

Selfijs ar zvaigzni – Dailē novēroti jauni publikas tikumi! Lai gan A.Rozentāls par publikas uzvedību Kultūras rondo diezgan šokēts…, bet galu galā, ja iestudējums varētu būt “viens no dārgākajiem teātra projektiem Latvijas vēsturē”, tad arī publika vairs nevar būt vecā. Loģiski, vai ne? Maināmies uz augšu. 🙂

0
0
Atbildēt

0

Saulespuķe 29.05.2022. 20.56

Par vilni ļoti precīzi 😊

+2
0
Atbildēt

3

  Sskaisle > Saulespuķe 29.05.2022. 22.26

  Saulespuķe,izrādi redzēji? Pastāsti.
  Man ir izveidojies priekšstats,ka abi ar Dapkunaiti ir zvērināti russofīli, un tas manu attieksmi ietekmē.
  Otra lieta, nepatīk tā sajūsma par holivudismu. Mums pašiem – viņa paaudzē noteikti,ir labi,dziļi aktieri. Izcilas lugas, izrādes. Vispār gribu to lugu izlasīt,bet laikam neprotu atrast.
  Trešā lieta, kas tomēr finansē šo pasākumu. Cik izrādes izmaksās Latvijas nodokļu maksātājiem un cik ļaužu bez varnešiem vēl redzēs šīs izrādes.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Saulespuķe > Sskaisle 30.05.2022. 12.46

  50/50. Tehniski izcila izrāde, aktiermeistarības ziņā arī. Bravo operatoriem un scenogrāfam. Bet luga mani neaizķēra un – ja nav satura, nav viļņa. Varbūt es par daudz skatos teātri un par daudz lasu grāmatas.
  Vērot Malkoviču bija tīrā bauda. Superaugsts līmenis.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Saulespuķe 30.05.2022. 17.12

  Paldies. Ļoti uzticos Tavam viedoklim,bet nu ir vēlme pārbaudīt, vai uzticos pamatoti🤓, bet nu gan jau.
  Starp citu. Pa kluso izlasīju,ko sarakstījies ar Urgu un ar draugu iesim uz Spēlmani JRT.
  Problēma tā,ka tālumā ar visām brillēm tik labi neredzu, bet teātris jau nav tikai vizuālais.
  Lūk, nesen ltv1 atkārtoti noskatījos JRT Dieviš pillā. Inese Zandere kādā savā atsauksmē bija ietakstījusi,ka Zariņas = Ņurbuļa skatiens esot ģeniāls. Gāju uz izrādi pēc tā “skatiena” , biļetes bija zāles vidū un nekādu skatienu neredzēju. Un pietrūka kaut kādas smalkākas vibrācijas. Paziņa teica – ā,tā izrāde par to dullo dzērāju…nu tā es nedomāju,bet gribējās redzēt mazāk pudeļu, vairāk dvēseļu.
  Nu tā es tagad kā govs – atgremoju savulaik plūkto un domāju

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Saulespuķe 29.05.2022. 22.30

  Savulaik biju uz Hermaņa – Barišņikova- Brodska izrādi. Kolēģes darbā jautāja, kāda jēga maksāt 50 eur par biļeti,ja sajaukta dzeja ar deju. Tagad domājot par to , es tik un tā pirktu biļeti un ietu,kaut vai ,lai redzētu,kā Hermanis un Barišņikovs savieno to deju ar dzeju.
  Tagad gan online ir iespēja redzēt visu, vai gandrī, visu,kas notiek teātros

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Saulespuķe > Sskaisle 30.05.2022. 18.42

  Saistībā ar Barišņikovu atcerējos viņa Vēstuli cilvēkam, ko režisēja Vilsons. Arī nekontrolēta zemapziņas plūsma, iekšējie dialogi, formas dominance, saturs nekāds, bet efekts pavisam atšķirīgs…

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Saulespuķe 29.05.2022. 22.51

  Es,protams, daudz ko nesaprotu. Piem.,vakar ar draugu radio 3 sākām klausīties tiešraides koncertu no Dzintaru koncertzāles. Drusku iedzērām, es pirmoreiz kopš 100 gadiem un uzdejojām, pa dauzījāmies, bet… kā sāka dziedāt Busulis, man viss prieks pazuda. Nu ir tā sajūta,ka ja es drusku patrenētos , es dziedātu un grozītos labāk par viņu. Par ko sajūsma? Labs cilvēks, mīļš, mīlīgs, ar humoru, Debess, bet runa taču par mūziku.
  Draugs saka – šovs ir šovs,galvenais,lai cilvēkiem patīk. Bet vai tie cilvēki nav kaut kādu saprašanas līmeni zaudējuši?
  Man patīk Džeremijs Aironss. Ļoti. Nu līdz ģībšanai. Jo viņš rada iespaidu,ka es viņu saprotu no skatiena vien. Bet vai saprotu?
  Malkovičs nē, un pēc tās russofīlijas tiriādes – vēl mazāk. Bet redz iet uz Busuli un iet uz Makoviču.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Saulespuķe > Sskaisle 30.05.2022. 12.53

  Es nesen iesmaidīju par vienu mākslinieci, kura dalījās pārdomās par aktīvo teātramīļu atslābušo teātra muskuli (vai kaut kā tamlīdzīgi), ka pandēmija pie vainas… Gods un slava tādai citā realitātē dzīvojošai māksliniecei, kurai nemitīgais cenu kāpums pagājis secen.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sarmīte Zīda 29.05.2022. 15.41

Fantastiska intervja, pèc šīs izlasīšanas ir sajūta ka pabūts ar vinu blakus.
loti iedvesmojoši but pašam kāds esi….

+2
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: