Attaisnoti 37

Komentāri (37)

Sskaisle 30.05.2022. 19.35

Andri Vītol, visticamāk,ka es ar saviem mazajiem nodokļiem,ko maksāju, apolitiskumu utt. šai valstij, tās varnešiem esmu nekas. Apnicoga muša.
Bet – Tava dedzība, Tavs trakums,lai visi, tai skaitā mīlētu vai cienītu prezi levitu, mani spiež domāt,cik drausmīgi putinisks Tu esi.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 02.06.2022. 01.33

  Jūsu stilā nosūtu Jums sveicienus “izlietotā preža kundze” !!! …

  0
  0
  Atbildēt

  0

Finegans 28.05.2022. 15.58

Šis tiesas spriedums stipri līdzīgs Putina karalistes tiesu spriedumiem.

+4
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Finegans 29.05.2022. 09.54

  Tiesu sistēma Latvijā nav mainījusies līdz ar neatkarības atjaunošanu kā tam būtu jābūt.
  Tie,kuri tiesāja un nolēma nāvei disidentus okupācijas laikā ,tagad tiesās attaisno korumpantus.

  Interesanti,kā Latvija centīgi pētīs krievu noziegumus Ukrainā,lai ignorētu pašu zemē neatklātos un nenotiesātos,kuri lemj mūsu likteņus tiesās.

  Tādi esam – čekisti un čekistu upuri vienojušies par klusēšanu

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 29.05.2022. 17.49

  Cik var zelēt to čekistu tēmu, kam nav nekāda sakara ar ŠO tiesnesi K.Vecozolu. .. Pēc foto redzams, ka jauns, ka “čekistu” laikos varbūt tikai gāja bērnudārzā, nevis tiesāja … disidentus. … … Norādiet kaut vienu tiesnesi, kurš LV palicis amatā pēc disidentu tiesāšanas !!! … … Atvainošos, ja tādu nosauksiet !!! …

  0
  0
  Atbildēt

  3

  Sskaisle > Andris Vītols 29.05.2022. 20.49

  Ak tu niķīgais ietiepīgais āzis , tev vēl tiesnešus saukt un varbūt padi izrādīt?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 30.05.2022. 15.19

  Nosaukt nevarat nevienu !!! … Atliek tikai apsaukāties. …

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 29.05.2022. 22.14

  Astra ne tuvu nav vienīgais,kuru okupācijas laiku tiesas pasludināja par valsts noziedzniekiem un kuri mira necilvēcīgos apstākļos.

  Nosauc vienu Astras vai jebkura cita nomocītā disidenta tiesnesi, prokuroru utt. ,kurš būtu notiesāts,vai kuram par noziegumiem pret cilvēci, pret cilvēcību būtu vismaz samazināta pensija. Tādu nav. Mēs tādiem maksājam algas, prēmijas,pensijas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 30.05.2022. 11.25

  Visiem LC čekas pederastu un komunistu cūku savulaik saliktiem tiesnešiem ir skeleti skapī. Tā ir klasika, tas pasargā čekas kūrētos noziedzniekus no izmeklēšanas iestāžu pastrādātām nejaušībām. Piemēram izmeklēšanas komisijas priekšsēdētājs Jānis Ādamsons, iepriekš nepakonsultējies ar Maskavu, nosauca Birkava un Sončika uzvārdus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 27.05.2022. 20.19

Vajag kādu … NOPIRKTO….. tiesnesi SODĪT. …. Tiesnesis Kaspars Vecozols, iespējams, ir NOPIRKTS !!! … ….. A.Šlesers TV-24 teica, ka E.Levits esot nopirkts (23.05.22). …. Ja jau Šlesers drīkst, tad arī es atļaujos par A.Šlesera aizstāvi K.Vecozolu izteikt šādu vērtējumu. …. Ar publiskiem, nepamatotiem apmelojumiem Šlesers bārstās regulāri, bet NEKĀDAS REAKCIJAS no policijas, juristu, advokātu, tiesnešu …. vides. ….
———– —————– —————-
Partijas LPV vadītājs A.Šlesers publiski PAZEMO Latviju un tās PREZIDENTU E.Levitu, bet nekādas reakcijas – NORMĀLI ??? … Latvijas DZELZCEĻA vadība pārmaksā par vecām lokomotīvēm – NORMĀLI??? … … ”Lattelecom” (TET) vadība pārmaksā miljonus par jau tad novecojušām iekārtām – NORMĀLI??? … … Dažiem tiesnešiem tāda pārmaksāšana šķiet NORMĀLA !!! …
————— —————- —————–
Kāpēc nav cietušā?
-”Lai gan prokurora ieskatā apsūdzēto darbību rezultātā uzņēmuma Tet bija radīti zaudējumi vismaz trīs miljonu apmērā, pats uzņēmums par cietušo tomēr nepieteicās un zaudējumus neatzina. Kāpēc šajā krimināllietā nav cietušā? ”- … …
…. Zaudējumi tika nodarīti nodokļu maksātājiem (valstij), TV abonentiem, kuriem nekāda atļauja nebija jāprasa. ….
Ja uzņēmumu vadība pārmaksā miljonus par jau tad novecojušām iekārtām, tad ”PARASTAJAM cilvēkam” ir skaidrs, ka NOTIEK KRĀPŠANA !!! … Ja uzņēmumu vadība pārmaksā miljonus par jau tad novecojušām iekārtām, tad taču NEZIŅOS PAR SAVAS RĪCĪBAS REZULTĀTĀ NODARĪTAJIEM ZAUDĒJUMIEM !!! … …. Tur, kur liela nauda un ”sava āda” jāsargā, tur arī VAJADZĪGOS ekspertus piemeklēs un pat dažreiz vajadzīgo tiesnesi. … Tiesnesis Kaspars Vecozols savos garajos ”komentāros” cenšās noslēpt acīmredzamās blēdības. … Kāpēc tāda centība ??? ….
———– —————— ————
-”Kāpēc nav cietušā?”- … … Ja pats uzņēmums par cietušo tomēr nepieteicās un zaudējumus neatzina, tad TAS NENOZĪMĒ, KA NETIKA NODARĪTI ZAUDĒJUMI. …. Reāli uzņēmums ir faktiski cietušais, bet LIKUMU NORMU nepilnības pieļauj šādas NELOĢISKAS INTERPRETĀCIJAS. … …. Nepareizi, ka tikai paši uzņēmuma apzadzēji tiesīgi ”atzīt zaudējumus, pieteikties par cietušajiem” !!! …. …. Tas nav loģiski, pareizi ! … ….. ….. Tad jau arī par IZVAROŠANU BŪTU JĀZIŅO PAŠAM IZVAROTĀJAM, lai ”gudrā” tiesa atzītu, ka sieviete izvarota. …

+3
0
Atbildēt

5

  Andris Vītols > Andris Vītols 27.05.2022. 20.37

  -”Kāpēc nav cietušā?”- … … Ja pats uzņēmums par cietušo tomēr nepieteicās un zaudējumus neatzina, tad TAS NENOZĪMĒ, KA NETIKA NODARĪTI ZAUDĒJUMI. …. Reāli uzņēmums ir faktiski cietušais, bet LIKUMU NORMU nepilnības pieļauj šādas NELOĢISKAS INTERPRETĀCIJAS. … …. Nepareizi, ka tikai paši uzņēmuma apzadzēji tiesīgi ”atzīt zaudējumus, pieteikties par cietušajiem” !!! …. …. Tas nav loģiski, pareizi ! … ….. ….. Tad jau arī par IZVAROŠANU BŪTU JĀZIŅO PAŠAM IZVAROTĀJAM, lai ”gudrā” tiesa atzītu, ka sieviete izvarota. …
  …-”… Lēmums nepieteikties par cietušo balstīts uz to, ka uzņēmums nav konstatējis kaitējumu, ko būtu radījis noziedzīgs nodarījums, skaidro Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks.”- … … Tad jau arī par IZVAROŠANU būtu jāņem vērā PAŠA IZVAROTĀJA skaidrojums, nevis faktiskie apstākļi, pierādījumi. … ..

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 30.05.2022. 11.29

  Partijas LPV vadītājs A.Šlesers publiski PAZEMO Latviju un tās PREZIDENTU E.Levitu
  Да это прям калька с российского “Говорим Россия, подразумеваем Путин, говорим Путин, подразумеваем Россия. Кто оскорбляет Путин, оскорбляет Россию”.
  Президент- выборная должность. И никакого морального отношения к стране не имеет, чтобы строить тут цепочки “оскорбил президента, оскорбил страну”. Лично я Левита не выбирал, поэтому имею полное право относиться к нему сколь угодно критично и высказывать свою моральную оценку. Например, я имею полное право считать, что он практически никак не старается влиять на экономические процессы, с легким бухтением принимает все законы, что делает МК. А сам занимается только троллингом русских, и раскалыванием Латвии, проталкивая идею Селии как отдельного региона

  0
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > kolpants 30.05.2022. 12.07

  Kad Jurijs Ševčuk paziņoja, ka “Родина не жопа президента, которую надо мусолить…”, pret viņu ierosināja krimināllietu, liekot saprast, ka Putina dirsa krieviem ir dzimtene. Kādi patrioti, tāda dzimtene.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > kolpants 30.05.2022. 15.08

  Kāpēc Jūs nekad neatbildat uz manu jautājumu ??? … … Vai Jūs esat pret Krievijas uzbrukumu Ukrainai vai esat par uzbrukumu Ukrainai ??? … …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 30.05.2022. 18.55

  А почему вы врете? Насчет Kāpēc Jūs nekad neatbildat uz manu jautājumu ???
  Я ответил в недавней дискуссии, что нужно было бы делать, в ответ получил “почему вы мне это все пишете”. Да, я против. И?
  Но то, что я против, не означает, что я не считаю, что Украина сделала (в плохом смысле) много, чтобы возник Донбасс, чтобы русские, особенно на Украине, почувствовали себя неуверенно и плохо.
  Например, напомню, что самый первый закон, который приняла новая власть, был..против русского языка. Ни против коррупции, ни против олигархов, не для решения экономических вопросов-а против русского языка. Очевидно, в понимании украинцев, принимающих этот закон, он должен был вызвать прилив любви и умиления к новой власти?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 31.05.2022. 16.58

  Paldies par atbildi, kuru iepriekš gan neredzēju. … … Tas jau ir labi, ka esat pret Krievijas uzbrukumu Ukrainai. … … Tātad tie ukraiņi “slikti izturās” pret krieviem, bet tāpēc karu tomēr nevajadzēja uzsākt. … … Kā tad būtu “labi”, lai krievi visur justos labi ??? … Maskavā sētniekam jāzin krievu valodu… … jo Krievija taču. … Tātad Londonā jāzin angļu, bet Kijivā jāzin Ukraiņu valodu. … Vai ukraiņi, latvieši jāspiež savā valstī obligāti mācīties krievu valodu, lai krievi visur justos kā Krievijā? … … Daudzi krievi to uzskata par normu, ka krievu valodai tiktu atstāts priviliģēts status. … citās valstīs. …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Andris Vītols 31.05.2022. 17.53

  А вы можете предоставить ссылку, где говорилось бы о том, что русские в 2014 году на Украине требовали бы, чтобы украинцы знали русский язык?
  Почему в вашем мозге создалась какая-то непонятная логическая цепочка, что обучение на своем родном языке означает автоматическое желание не учить другие языки? По такой логике можно сказать, что латышские дети ущемлены в своих правах, потому что они никогда не будут знать английский язык! Ведь они учат предметы на латышском, а не на английском! И как же они будут знать английский, если они химию и биологию на латышском учат? Демагогия? Увы, нет. Ведь именно такое обоснование идет в Латвии-если русский ребенок будет учить биологию на русском, он никогда не выучит латышский. Поэтому его обязательно нужно заставить учить биологию на латышском! И тогда он не только латышский будет знать, он еще сразу автоматически и лояльным станет!

  Теперь моя очередь задать вопрос – вы считаете, что это правильная политика на Украине была, на митингах скандировать “москаляку на гиляку”, т..е “русского на нож” ?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > kolpants 01.06.2022. 16.58

  Mītiņos izteikt citiem tādus draudus nav labi, neatbalstu. … Līdzīgus draudus izteica arī Krievijas puse, tikai krievu valodā un pat deputāti Krievijas TV kanālos. … Netērēšu laiku to visu uzskaitot, jo Jūs to tāpat redzējāt, kā es. … … Par valodu. … … Mazskaitlīgu tautu valodas izzūd, ja tās netiek aizsargātas. …. Jūs izliekaties, ka to nesaprotat. … Par to bioloģijas mācību valodu…. … LPSR to mācīja krieviski vai latviski … …. Valodas mācīja atsevišķi. … … Vienādi noteikumi noveda pie tā, ka vairākums krievu latviešu valodu neapguva. … Tie krievi jau visi neesot pret latviešu valodu, bet tikai par krievu valodas “paralēlu” lietošanu. … Lielais mazo vienmēr nospiež (arī netīšām). … Tāpēc arī tie likumi tādi, lai aizsargātu apdraudēto. … … Ja krievi Maskavā būtu mazākumā, tad kaut ko saprastu, sajustu. … …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 01.06.2022. 17.52

  Kaut kā nemanīja, ka tad, kad Vienotībai bija absolūtā vara, kaut kas būtu darīts saistībā ar segredēto izglītību, ja neskaita Putina kuces, Zatļera, parķijas iebīdītā Roberta Ķīļa mēģinājumus pārvest augstāko izglītību uz krievu valodu, ko tam neļāva latviskās partijas. Interesanti, kādu valodu izmanto ellē?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 27.05.2022. 22.49

  “Latvijas DZELZCEĻA vadība pārmaksā par vecām lokomotīvēm – NORMĀLI??? … … ”Lattelecom” (TET) vadība pārmaksā miljonus par jau tad novecojušām iekārtām – NORMĀLI???”
  ——————
  Čekas nopirktie un sakompromitētie mērgļi, par 1/3 vai pat 1/4 vērtības atdod Citadeli ASV reģistrētam čekas off-shore firmu fondam – NORMĀLI???, tie paši izdzimteņi atdod LM izvazāšanai līdz galam, ko nepaspēja Zaharjins ar Dombrovski, Krimas čekistu firmai, pilnīgi bez naudas. Labi zinādami, ka Šlesera ieliktnītis Magone ir augsta ranga FSBešņika znots, tieši tāpēc, ar to pagarina darba līgumu. Par līguma nosacījumu nepildīšanu savam stipendiju maksātājam “skonto būve” uzdāvina 16,5 miljonus, bet par brāķi Stradiņa slimnīcā 16 miljonus, valstij stratēģiski svarīga AirBaltic vadību uztic štazi (kgb)oficierim Montāgam Girmesam, nozīmīgākās un ietekmīgākās siles iedod tādiem, ka Putins labāk neizdomātu, utt.
  Vienmēr esmu teicis, ka par noziegumiem pret valsti jāatjauno nāvessods un lai tos vieglāk atklātu, ierēdņiem un politiķiem būtu jāveis poligrāfa testi: aizdomu gadījumos, vai izlozes kārtībā.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  lindab456 > Andris Vītols 28.05.2022. 11.45

  Kas nebeidz pārsteigt – ka nav neviena vārda, neseko nopietni argumenti par Latvijas iedzīvotājiem, valsts drošībai nodarīto kaitējumu, izslēdzot no Sabiedriskās televīzijas apraides lielu daļu sabiedrības, kas tādu vai citu iemeslu dēļ nepārgāja uz dekoderiem, īpaši mazturīgie, lauku, pierobežā dzīvojošie iedzīvotāji un kas tādejādi tika iesaistīti Krievijas informatīvajā un propagandas telpā.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > lindab456 30.05.2022. 11.21

  Всё достаточно просто и логично. Всем политикам, а в первую очередь именно тем, кто у власти (так как они принимают решения и за них “политически” (то есть никак) отвечают), это попросту выгодно, когда есть часть общества, которым вот так можно попугать латышей и мобилизовать их перед очередными выборами. Поэтому и интеграция (даже трудно назвать этот процесс интеграцией) идет так, как она идет.
  Именно поэтому вся Латгалия осознанно оставлена в инфополе России. Потому как уже с начала 90-тых это все было понятно. И что сделали политики? Ничего. Мало того, еще и стали прикрывать местные каналы.
  Это же просто “мудрейшее решение” – запретить местный Первый балтийский, где хоть раз в день были местные новости на русском! И логично! Запретили, чтобы местный русский нашел возможность смотреть этот канал, но уже без местных новостей! Правильно, чтобы там был ТОЛЬКО Киселев и Соловьев!
  Хотя именно мудро, без кавычек, было бы просто заставить Первый балтийский местные новости делать не 15 минут, а например, 30.
  Но кому это надо) Поэтому политики издевательски позакрывали местные новости, а теперь ВДРУГ вспомнили, что надо бы какие-то новостные каналы на русском. Потому что, ВДРУГ они поняли, что ну вот не идет местный русский вместо Первого балтийского смотреть LTV 1
  И местные политики это прекрасно понимали. И прекрасно понимают. Вот поэтому я и не верю в интеграцию. Не потому что я не хочу интегрироваться. А потому что сами латыши (в основном именно политики) этого не хотят. В какую истерику впала NA, когда в 2010 появился шанс, что ЦС возьмут в коалицию. Ведь совершенно понятно, что войдя в коалицию, ЦС бы и фактически оккупацию признал, и подписали бы всякие коалиционные декларации и договора и т.д., то есть они бы оказались в одной лодке. Но NA ( а так же часть других латышских политиков) тут же поняли, что на следующих выборах их будет ожидать полный крах! Потому как ну глупо будет в 2014 году пугать латышей плохими русскими, когда эти русские сидят в коалиции и ничего такого не делают. При этом эти же политики прекрасно понимали, что отказав ЦС в этот раз, они фактически загонят ЦС в угол, потому что русские увидя такой шаг, потребуют от ЦС понятных действий. Да и многие в ЦС поняли, что все равно их в коалицию не пустят, то есть смысл быть лояльным, если все равно тебя объявят нелояльным?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > kolpants 30.05.2022. 17.28

  Nabadzība un informācijas vakums viens otru baro un padara valsti par slaucamu govi tiem, kas spēj apmaksāt priekšvēlēšanu plakātus piecstāvu mājas augstumā. Bet te vēl nāk klāt Krievijas faktors un tad tas vairs nav saprotams.
  Integrācijai nevajadzētu “iet”, tikt pienestai klāt, kaut gan visu šo laiku tāds ir bijis
  uzstādījums. Cilvēkam pašam ir jāgrib integrēties valstī, kurā viņš dzīvo un kuras pilsonis ir un kuru, acīmredzot, ir gatavs aizstāvēt, vai ne tā? Tie, kas iebrauc no Rietumiem, integrāciju saprot savādāk. Kļūda bija paralēlās izglītības sistēmas, kas atražoja divkopienu sabiedrību.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > lindab456 30.05.2022. 19.03

  А какой у него будет стимул интегрироваться, если он видит:
  1. окна натурализации,
  2 такие требования к знанию языка, что латыши втихаря признают “не сдал бы”
  3 постоянную риторику про оккупантов. И не от каких-то рядовых людей, а от политиков из коалиционных партий. Фраза про вшей, выступление Иесалниека – это все “мелочи”, которые не должны мешать интеграции?

  Почему вы все так уверены, что вся беда в том, что нет общей школы? То есть сплоченность общества решит урок истории, на котором учительница расскажет всему классу, что это родители Ивана виноваты, что все сейчас плохо живут? Иван станет на колени, попросит прощения перед классом, и все заживут счастливо?
  Интересно, почему же тогда в СССР не образовался единый народ, если учесть, что латышей действительно массово учили русскому и трудно было найти взрослого латыша, не владеющего русским?
  Откуда такая уверенность, что нынешние русские выпускники школ не владеют латышским?
  Для понимания сравнения-последние теракты в Лондоне были организованы уже фактически местными, и они прекрасно знают английский, потому как учились в английских школах. Я не к тому, что русские пойдут терракты делать, а к тому, что знание языка-это ПРОСТО знание языка. И язык как такой = это просто средство коммуникации, только в этом смысле он объединяет.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 28.05.2022. 14.00

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 29.05.2022. 09.59

  Ak tu liekuli. Vai tad tiesu sistēma nav Latvijas valsts viens no varas centriem?
  Ko tad pēkšņi tāds kritisks? Pavasara muša iekoda?
  Un tavs prezis levits satversmes tiesā ietirgoja savu passiju kuņicku. To tu neredxi,tas neskaitās ,vai ne?

  Ai, nu labi. Kaut kur lasīju tādus teicienus ka masas negrib patiesību, grib ilūzijas,ka

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 29.05.2022. 19.02

  ŠAJĀ lietā piekrītu prokuratūras apsūdzībām, bet piemēram “Zolitūdes lietā” es piekritu tiesas nolēmumam- ar kuru notiesāja Sergetu, bet pārējos tad apsūdzētos attaisnoja. … Vajag iepazīties ar lietu, lai kaut ko nedaudz saprastu. … Vienreiz apsūdzības ir pamatotas, citreiz nav. … Dažreiz likumu normu nepilnības dod iespēju izvairīties no atbildības. … … … … … … Tas attiecas arī uz Jums. … Citus apvainojat pat kriminālos noziegumos, jo soda jau nebūs. … Es Jūsu pret Latviju naidīgos komentārus ieteiktu DZĒST !!! …. Par LV prezidenta E.Levita iespējamiem pārkāpumiem varat vērsties tiesā utt. , bet nevajag te izplatīt apmelojumus “putinistu”, Šlesera stilā. … … Tālāk Jūsu stilā . … Visu labu “izlietotā preža kundze”… … Jums taču tie vārdi prezes “kundze” patīk nu ļoti, ļoti. …

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 29.05.2022. 22.16

  Kurā tiesā? Pats tiesā aplauzies,ko mani sūti tiesāties? Andri,ka es saku – liekulis esi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 30.05.2022. 12.00

  Sergetu notiesāja, par to, ka RD neuzraudzīja būvniecību, ka Zatļera tuvākais līdzskrējējs Sprūdžs, tā vietā, lai uzraudzītu RD, imitēja tiesībsargājošo orgānu darbu pret Lembergu, dublēšanu. Loģiski, jo viņa parķija kopā ar SC bija rīkojuši neostaļinisko valsts apvērsumu, ko izgāza Olšteina sešinieks, bet Dombrovskis neizsauca to mūdzi, savas sugas un saprāta brāli, pie sevis, neuzmeta uz ceļa un nepārlauza tā asaku. Viens no lielākiem “stipendiju” maksātājiem prokremliskiem kleptokrātiem un sodomītiem, Re&Re, nomainīja plānā paredzētos materiālus pret citiem. Bez mani minētiem neliešiem, kas būtu izdodami slaktiņa bojā gājušo tuvinieku sodīšanai, arī Maximai bija jānes vismaz morālā atbildība un tai nekavējoši vajadzēja izmaksās milzu kompensācijas.
  Kāpēc tas notika? Pirmais faktors: celtnieki uzlika vienā vietā uz jumta pār mēru lielu kravu, otrais, blakus celtais monstrs izkustināja Maximas pamatus. Es lieliski atceros, kad uz Ļeņina ielas blakus celtā objekta dēļ, nobruka daļa dzīvojamās ēkas līdz pat 5. stāvam. Paldies Dievam tajās istabās tobrīd nebija cilvēku.
  Trešais, vienlaidu stiprinājumā vietā ielika savienotu, kas nebija paredzēts konstrukcijā.
  Vismaz viens šai lietā priecēja, kaut arī tas būs ciniski, Prezidents Bērziņa kungs parādīja sevi kā valstsvīru.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 30.05.2022. 14.55

  Tas Bērziņš un viņa partija arī tādas likumu normas pieņēma, kuras neparedzēja reālu projektu pārbaudi un precīzāku uzraudzību. … Tas Bērziņš uzbruka Dombrovskim, kaut paša vaina lielāka būvniecības nozares likumu normu nepilnības. … … … Par atbildību. … To taču tās ZZS… TB… NA… utt. pieņemtās likumu normas noteica. … Ne BŪVVALDEI, ne “Maximai” … nevienam likumos nebija noteikts pienākums pārrēķināt tās … nesošās kopnes. … Vainot veikalu ir tikpat stulbi, kā vainot… SKOLU un skolotājus, ja būtu sabrukusi skola. … … Tas projektētājs Sergejs kļūdījās, bet likumu normas NEVIENAM NELIKA neko pārrēķināt. … Būvvaldei tikai jāpārbauda paraksti, nevis jāpieprasa aprēķini (kā tas esot Vācijā utt.). … Tāds “labs” likums bija SAEIMĀ pieņemts. … … Nerakstiet galīgas muļķības, bet palasiet “IR” tās RTU un citu ekspertu intervijas. …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 30.05.2022. 15.44

  Man prieks, kad tas morālais invalīds, čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, WWII un staļinisma apoloģēts, sava “veiksmes stāsta” realizētājs, kad sava debilisma un alkatības sekas, proti vairāk kā miljons lielo parādu uzkrāva uz reņģēdāju pleciem, iegāja pie Prezidenta, piepūties kā gailis un iznāca nomīzies un nobimbājies. Es paļaujos, ka pēc tribunāla, tā ienaidnieka muguras skriemeļus varēs nopirkt izsolē, lai nēsātu pakārtu kaklā, kopā ar viņa sugas un saprāta brāļu muguras skriemeļiem.
  Vai man lasīt oficiozu, IR un RTU sarkano profesuru?
  Tātad Prezidents, bet ne Re&Re, kas algo prokremliskos kleptokrātus un sodomītus, kas Sergeta paredzētā vienlaidus stiprinājuma vietā, uzlika savienotu, lai būtu lētāk, kas arī izjuka, vainīgs?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 31.05.2022. 15.13

  Ja nav argumentu, tad prasta citu apsaukāšana. … To vienlaidus kopņu sadalīšanu apstiprināja Sergets. .. Re-Re darbus veica saskaņā ar APSTIPRINĀTAJĀM izmaiņām. … Aprēķini bija kļūdaini. … ZZS Bērziņa, NA, Tautas partijas u.c. deputāti likumu normās nebija nevienam noteikuši veikt projekta nesošo konstrukciju aprēķinu pārbaudi. … Nekādi aprēķini būvvaldē netika iesniegti, jo LIKUMĀ NEBIJA tādas prasības. … Ja nav jāiesniedz aprēķini, tad visdrīzāk arī aprēķinus neveica.
  .. Sekas traģiskas. .., jo projektētāja kļūdu neviens nenovērsa. … Nenovērsa tieši tāpēc, ka LIKUMĀ noteiktā projektu uzraudzība bija FORMĀLA . …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 31.05.2022. 15.56

  Es sapratu, Sergets. Vai ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu arī Sergets un Citadeli par 1/4 vērtības, LM pavisam bez naudas, arī? Štazi (kgb)oficierim Girmesam pārvaldīšanā atdotā stratēģiski nozīmīgā AirBaltic, pat nepārbaudot viņa miljonu izcelsmi, arī viņš, jeb tur bija cits sergets? Vieni sergeti un nekādas valdošo čekas mauku atbildības?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 02.06.2022. 00.01

  ŠĪS tikai Jūsu slimīgās fantāzijas par Jūsu čekistu tēmu. … Šeit nevar izteikt viedokli par raksta tēmu, jo vienmēr debates beidzās ar citu politiķu, partiju, PREZIDENTA nepamatotu nomelnošanu. ..
  Nevajag visu laiku malt vienu un to pašu (arī pa radio). .. – īpaši tad, ja tam nav NEKĀDA sakara ar skatīto tēmu. …

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 26.05.2022. 17.52

Nevar iesēdināt čekas sodomītu, kleptokrātu Šleseru un atstāt brīvībā tā sugas brāļus: Zatļeru, Dombrovski, Pavļutu un Pabriku.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 26.05.2022. 16.19

Būsim godīgi un teiksim,rakstīsim visu līdz galam- attaisnoti ir visi,pilnīgi visi korumpanti.

Tāpēc arī straumem no knab par to otrs termiņš amatā, bet Latvija pēdējās vietās visos rādītājos.

Zagļu un bandītu paradīze.

Skatījos LTV1 Aizliegtais paņēmiens.
Noķerti un nu notiesās benzīnzagļus no autobusiem.

Nu dzīvē kā no Mērnieklaikiem,kur lielos zagļus ceļ amatos un ordeņo,bet mazos pakar un pakarina.

Tādi esam.

+4
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 26.05.2022. 17.54

  Kopš no KNAB ir prom sabotieri: Štirlic (Potapova) un Jurašs, liekas, ka vezums lēnām kustās.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: