Dezinformācijas un liela informācijas apjoma paradokss 3

Komentāri (3)

dzimmijs13 19.05.2022. 04.40

“Jo mazāk cilvēks uzticas, piemēram, valdībai, mediķiem vai medijiem,” – Aha, un ļoooti uzticību mēdijiem vairoja mūsu slavenās publicistes/publicisti, kuri sevi pasniedz kā analizējošos, bet kuras/kuri uzķērās Kremļa propagandas “naratīvam” par Azovas bataljona “nacistiem”.
Un, šodienas notikumi pierāda, ka tur nu taisnība bija “stulbajiem, aprobežotajiem lauku večiem, kuri neko nejēdz no smalkā mēdiju darba, bet nepamatoti žurnālistikas spīdekļus/ spīdekles, apstrīd, kritizē”.
Vai, kad vienā diskusijā viena no žurnālistēm, noklusēšu kura, savu teikto pamato ar “esmu mācījusies mēdiju augstskolā, tātad zinu” – arguments neapstrīdams! 🙂
Nekas cits neatliek kā vien – ticēt, uzticēties. 🙂

+1
0
Atbildēt

1

  QAnon > dzimmijs13 20.05.2022. 14.13

  Morālo invalīdu: sodomītu un citu galējo padibeņu, ievēlētās Putina melnās kuces, Obamas, administrācija pasludināja nacionālistiskā Labējā sektora izveidoto militāro vienību, Azov, kas 2014. izglāba Ukrainu no tās sagrābšanas par teroristisku organizāciju. Loģiski, ne jau tāpēc Obama noslēdza Klintones sagatavoto Carte blanche iebrukumam Ukrainā, proti “restart”, lai kaut kādi ukru nacisti izjauktu viņa pahana plānus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 18.05.2022. 11.24

galvenā tēma bija dezinformācija un cīņa ar to.

Так уже нашли эффективнейший метод – запретить и все!

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: