Nein!* 3

Komentāri (3)

Urga 14.05.2022. 09.46

Atcerēsimies: Pirms 30 gadiem Islande pirmā atzina Latvijas neatkarību .
Vai Makrons turpina vecās tradīcijas (Interviewed by Italian TV Rai1, Zelensky confirmed that Macron has proposed for Ukraine to give up some territory to Russia in order to present a face-saving option for Putin.)? Tiešām, ja jau Putinu Francija vēlas aplaimot ar kādu zemes gabalu, lai tad dod savējo.

+3
0
Atbildēt

0

J.šveiks 12.05.2022. 13.57

Man nav saprotams šo vāciešu idiotisms , citādi to nenosaukt. NATO alianse tika radīta speciāli Eiropas aizsargāšanai no krieviem , ne punkta par uzbrukumu krieviem. 5. pants garantē aizstāvēt jebkuru NATO dalībvalsti no krievu uzbrukuma. Kols jau pamatā amatu zaudēja no kukuļa pieņemšanas , izskatās no krieviem .Tas pats šrēders šodien atbalsta pļutkinu, arī kautko norāda. Beidzot būs pienācis brīdis , ka ļaunuma impērija beidzot sabruks… patreiz Ukraina viena pati dod krieviem bietē… dodiet vairāk ukraiņiem smagos ieročus lai šis murgs ātrāk beigtos.

+8
0
Atbildēt

1

  QAnon > J.šveiks 14.05.2022. 12.03

  Kols bija pēdējais normālais Vācijas vadītājs un Miterāns pēdējais Francijā. Štazi kropļi: Šrēders un Merkele un to izdzimteņu pēctecis, Šolcs, tāpat kā Širaks, Sarkozi, Olands un Makrons ir lielākie Eiropas ienaidnieki, kam būtu jābaro tārpi, kopā ar Klintonu ģimenīti, Obamu, Baidenu, Sorosu un Cukerbergu.
  Saprātīgais Mihails Vellers par vēlēšanās Francijā un kandidātiem. https://www.youtube.com/watch?v=RnQhxDntLKY Ja tiks sagrauta Krievija, manis minētos prokremliskos lopus visus gaida nelabs gals, jo tiks iztukšoti to skeletu skapju.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: