Pašcieņa 4

Komentāri (4)

Urga 13.05.2022. 10.39

Izskaidrojiet, kāpēc tieši zīmīgajos datumos M.Golubeva atradās Spānijā? Kāpēc ministres aizvietotājs vispār nebija manāms? Atceroties grautiņus pie Saeimas, līdzīgi palikām bez ministra M.Segliņa.
Kāpēc R.Dzintars nevarēja sagaidīt premjera atgriešanos no Kanādas, lai pieprasītu ministres demisiju – vienkārši atceros ilgo B.Brokas un N.Ušakova “draudzību” Rīgas domē. Kur pēkšņi tāds kategorisms un steiga, ja tik ilgi N.Ušakova politiku Rīgā paši neapstādināja, bet pat veicināja. Savu atbildību izvērtēt vajadzētu ikvienam “Rīgas ilgajam ceļam kāpās”.

+2
0
Atbildēt

1

  kolpants > Urga 13.05.2022. 14.03

  Если уж на то пошло, может, стоит себе задать вопрос, как же так умудрились до этого управлять Ригой, что в 2009 году выиграл Ушаков?
  Более того, перед теми выборами Ригой рулил мэр из нынешних NA. И при этом так “нарулил”, что даже свои же избиратели были в таком шоке, не голосовали, что та партия не прошла в РД после тех выборов!
  А то иногда почитаешь, так кажется, что Ушаков прям с 1991 мэром был, а не с 2009

  https://lv.wikipedia.org/wiki/2009._gada_R%C4%ABgas_domes_v%C4%93l%C4%93%C5%A1anas

  Выборы 2005 года вообще Новое время выиграло.
  https://lv.wikipedia.org/wiki/2005._gada_R%C4%ABgas_domes_v%C4%93l%C4%93%C5%A1anas

  0
  0
  Atbildēt

  0

not mii 13.05.2022. 08.15

Jā ssKaisle – nav viegli samierināties , ja izzagtam budžtam uzmet virsū deķi no veca matrača, kam nemākulīgi uzķēpāts virsū – – krievs nāk. nesanāca štelles ar koncertzāli, bet uz latviešu svētvietas Mežaparka estrādes jau nopelnīja tā nekas? Nu jauns topiks – okupācijas skabarga – lai nu sanāk, pēc jaunlaiku terminoloģijas, uz tās no sirds izdrāzties.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 12.05.2022. 07.34

Nellija,labrīt. Un tomēr- nāciet mājās, kaut uz mirkli lieciet mieru putinam. Krievijai. Rakstiet par mums. Kā ir pie mums un kāpēc tā – slikti ir pie mums.
Kad tikšu pie datora ,iekopēšu,ko jau satori.lv rakstīju par vācu tv – rbb, bijyšais ard filmu par 3 Baltijas valstīm. Un Latvija tur parādīta bez latviešiem. Vācietis,kurš saimnieko pie Daugavas lokiem un pirms 2 gadiem Latvijā iebraucis un uz dzīvi turpat apmeties krievs,kurš mācās vācu valodu un latviešus apsūdz fašismā=nacismā,jo redz , gribot ,la viņa bērni mācās latviešu valodu.

Klau, Nellij, par kādu pašcieņu ir runa? Kur mūsu pašcieņa,kad Izraēlai putins atvainojas, bet mums par apsaukāšanu par fašistiem pat nedomā atvainoties….

Lasu,ka Lietuva militārās mobilitātes uzlabošanai no ES saņems 74 milj eiro, Latvija 4 milj. Un ka milit.lidmašīnas Latvijā sēžas uz šosejas. Normāli? Slapjāmmutēm mūs baidīt ar putinu, sārtu pataisīt par Ukraiņu kara varoni un tad valsts līmenī nostopēt naudas saņemšanu,lai bruņotos. Pašcieņa,jeb atklāta kremlim labvēlīgas politikas īstenošana un iedzīvotāju maldināšana. Protams,ka putina krieviem ir pamats laisties dančos 9.maijā. Nu kā nē.

Labi, samierinos,ka Latvijā nebūs militārās mobilitātes. Nu ko darīt, neko es tur nevaru darīt.
Meklēju internetā info par vīteņrozēm. Un man izlec raksts ,kā Gudeniekos jau vairāk kā 10 gadus lietuvieši pumpē naftu. Notirgojuši to par 15 milj un Latvijas valstoj, Kuldīgas pašvaldībai par to nav maksājuši ne eirocentu. !!!! Pašcieņa.
Klausos atkārtoti Sandru Vestermani. Viņa saka – nelien pēc tām sliktām ziņām, nu nelien tur. Orientējies uz labo, gaišo.
Debess, Sandra , Nellija, kur tad ir tas labais,gaišais? Nu es priecājos par milzu puķu pušķi vāzē,par pavasara smaržām,bet takš no tā neiztikt.
Un ausis neaizbāzt, galvu prom negriezt un nemukt,kad dzirdi,ko valsts atkal izdarījusi tās cilvēku bojāejas tuvināšanai…..

Kad pārvēlēja korumpantu mīluli straumi , viņš teica, mēs tā turpināsim kā līdz šim, klusi un mierīgi – tā kā – nekas nebūs,arī pašcieņas nebūs

+3
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam