Olga Dragiļeva: Karš uzliek man pienākumu 12

Komentāri (12)

MežaMeita 02.06.2022. 01.50

“Krievijas propagandas raidījumu profesionālis Andris Lielais” – ir kaut kāds pamatojums šim apgalvojumam?

0
0
Atbildēt

0

kolpants 10.05.2022. 18.47

Ну вот и очередной мудрый ход – трактором грубо убрали цветы. Логичный и легко прогнозируемый ход- понесли заново!! Притом обоснование настолько за уши притянутое-они завяли! Вот раньше не взяли так быстро, а тут прям чудо! И я уже читаю, как в шоке те русские, которых никак не назовешь путинистами. Ураа! Добавили ещё несколько сотен к “нелояльным”

0
-4
Atbildēt

2

  QAnon > kolpants 10.05.2022. 19.46

  Ne ziedus, bet ziedu licējus, nolādētos krievu fašistiskos izdzimteņus, WWII noziegumu mantiniekus, visus vajadzēja aizšķūrēt.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 10.05.2022. 22.01

  Вот сходи туда и, кади это в лицо, а не тут исходись в извращённой гомофобсуом экстазе) или смелости хватает только под чужой властью силу показать? Небось как дедушка каратель, который потом оправдывался “меня заставили, я не хотел”

  0
  0
  Atbildēt

  0

  not mii > kolpants 16.05.2022. 18.06

  nesaprotu – kapēc ko_ts lieto kirilicas ķeburus, no kuriem jau daudzas kultūrtautas atteikušās par labu latīņu burtiem? Reiz čigānam ieminējos – mācīšos čigāniski, grāmatiņu, lai, esmu nopircis , a šis man prasa , – priekš kam? Kad strādāju zviedru kompānijā, pateicu owner’am , ka mācos zviedriski, a šis – to nevajag darīt, – > ko vajadzēs , mēs tev pateiksim angliski. Vācieši ar par vagariem ņēma baurus, kas šprehenēja vāciski, neticat – pavaicājiet Mārai Zālītei, tā visur ar savu izcelsmi plātās. Tikai latvieši mācas virsū visai pasaulei, lai tā runā latviski, jo paši debiliodi citu nevar iemācīties, nu izņemot Kr. Valdemāru, tas – brīvi runāja četrās vslodās – tas bija viņa mīnus, NA tādu latviešu valodas neizmantotāju noraktu ka ne divi deviņi. – viņiem vajag aitas , kas blēj (pa) latviski.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  kolpants > not mii 16.05.2022. 19.54

  Не понял суть претензии. То есть можно было не на латышском тут писать? Но и не русском? Увы, я английским так себе владею

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 10.05.2022. 15.36

Gatavs pretendentu, kas pieteikušies ar savām pierēm noārdīt prokremlisko izdzimteņu nenomazgājamā Kauna stabu Karātavu laukumā, saraksts https://pietiek.com/img/illustr_lg/16621.jpg

0
0
Atbildēt

1

  not mii > QAnon 16.05.2022. 09.58

  nu tas memoriāls mani īpaši neaizķer , neesmu jau talibs, kas iznīcina visu ap sevi. Aizvestu mazmazbērnu un parādītu – vot šitā bija tā māksla , ka mani centās audzināt, bet latvieši tai pretojās, nu Poikāns, Baušķenieks, Skulme Brekte, Zariņš uccc.Bet, ka Oļa plātās ar savu krievietību un iRsas zvsigznei Ozoliņam nav nekā ko pavaicāt – vai tiešām latviešu valstij vajadzīgi tādi atmennije krievi ? kauns x(N)elij. Cita starpā – pasaki , ko un kā pareizi lietot Tavu priekšvārdu, lai nav tā pretīgā N simbola.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > not mii 16.05.2022. 12.41

  Nu gan, cilvēka cieņu un saprātu aizvainojošos kara noziedznieku istukanus salīdzināt ar Budas statujām! Varu apgalvot, kad Krievijas teritorija būs taisnīgi sadalīta ārējās pārvaldes zonās un tur dzīvojošās tautas iegūs pašnoteikšanās tiesības, vismaz 80% krievu “skrepu”, proti āra atejas ar caurumu grīdā, tiks nojauktas un tad arī uzradīsies kādi, kas atgādinās, ka talibi arī uzspridzināja Budas statujas. Visiem krievu istukaniem un pēc tam arī krievu sātanistu tempļiem jāseko Melnās jūras flagmanim “Moskva” uz kurieni to aizsūtīja Čūskas salas robežsargi.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  not mii > QAnon 16.05.2022. 17.00

  nu gan aizķēri aiz dzīvajā – iepriekš kladzināju, ka latviešiem vajag tiešo EU pārvaldi, bet tad pierāvos, jo šiem esot pašiem sava izdevusies valsts – iebāzīšot kutuzkā un tur salauzīšot kājas, nu kā tam Bērziņam. A krievs pa to laiku sludina , ka neesot lielākas nejēdzības, ja pret netaisnību cīnas zagļi un nejēgas. Latviešiem vajag vairāk slavināt savu priekšniecību, nupat uTubs slavināja Pabriku, komenti bija atslēgti, labi ka tā – tad no pozitīvisma nevarētu atkauties.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

kolpants 10.05.2022. 00.00

Atceros, Ksenija Sobčaka pirms vairāk nekā desmit gadiem intervēja Mihailu Saakašvili, un, kad viņš pateica, ka Krievija uzbruka Gruzijai, viņu pārtrauca – kā, Gruzija taču pirmā sāka! Saakašvili uz to – tādi jūs esat, krievu liberāļi, pietiek mazliet pakasīt nost eiropeisko apzeltījumu, apakšā ir tas pats vecais, labais krievu imperiālists.

Вообще-то спустя год после начала той войны Еврокомиссия пришла к выводу, что Грузия первая начала боевые действия. А Саакашвили просто вместо ответа по сути выбрал классическую тактику умелого демагога, тут же перейдя в нападение “а вот вы какие”.
И я прекрасно помню, как возмущались, когда кто-то из наших президентов извинился за участие латышей в холокосте-мол нельзя по участию некоторых теперь говорить о вине всего народа. А теперь тем же латышам как нравится рассуждать о коллективной ответственности русских, как это и по этому интервью видно. Прям так зудит затребовать коллективное извинение и вечную клятву лояльности

0
-4
Atbildēt

1

  QAnon > kolpants 10.05.2022. 15.32

  2008. gada 7. augustā krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas izdevumā http://redstar.ru/ bija slavējošs rakts par to, kā caur Roki tuneli Gruzijas Samačamlo krievu necilvēki ieveda lielu daudzumu smagās tehnikas, bet Gruzija taču, it kā, “uzbruka” 08.08.08. Pēc tam tas raksts pazuda.
  Krievs vienmēr ir bijis melīgs un nelietīgs izdzimtenis. Planētai ir jābūt totāli derusificētai, bez neviena smirdīga krievu simbola un atribūta. Šim karam bija jābūt pēdējam, kad kāds krievs vispār paņem rokās ieroci.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam