2,1 miljona shēma 10

Komentāri (10)

Sskaisle 09.05.2022. 07.17

Tāda maldināšana notiek. Un ir grūti piemēram, daļu veco tantiņu pārliecināt,jo ar trubko ir līdzīgi kā ar putinu un krieviem- ja cars teica,tad tā arī ir. Punkts,āmen.

Piem. kaimiņiem trubko kantorī iestāstīts,ka tagad apsaimniekotājs drīkst veikt mājas remontu darbus līdz 2-3 tkt eiro budžetam bez īpašnieku lēmuma.

Kurā likumā tā rakstīts, no aps.uzzināt nevaru. Uzrakstu Tiesībsargam. Lūdzu konsultēt. Man tā atbilde inboxā ir. Nav tāda likuma. Par visu lemj īpašnieki.

Mājas vecākie mums ir 3 un neviens.

Ja piem., tiesas – admin. būtu pieejamas visiem, ne tikai maksātspējīgiem, tad apsaimniekotāji tomēr nebūtu tik ciniski likumu ignorētāji.

Tagad ir tā kā stāsta Kossovičs – apsaimniekotāji pelna miljonus,dāvina miljoniem vērtas lietas un īpašumus ierēdņiem un politiķiem,kamēr nabagi pa čurā un baidās nolaist ūdeni, jo nespēs apmaksāt.

Jo uz kāda rēķina jau tie bagātie dzīvo. Ražošana taču mums nav. Vai precīzāk – gandrīz nav. Kamēr kaimiņi bauda kapitālisma augļus, mums mežonīgais bandītiskais kapitālisms met otru loku.
Diemžēl.

Vēlāk uzrakstīšu kā tiel organizētas iedz.sapulces.
Tagad palasīšu un pagulēšu🤓

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 09.05.2022. 07.06

Negribu vairs rakstīt,bet nevaru nerakstīt.

Cik beztiesiski bandītiska ir šī apsaimniekošanas nozare.
Manā kāpņu telpā ir izlikts paziņojums par aptauju – vai mēs piekrītam,ka tiks izliktas ceļazīmes mūsu īpašumā.
Par kādu summu, kādas alternatīvas – tas nav norādīts.
Interesantais ir tas,ka ceļazīmes jau ir izliktas.
Jau pirms 2 mēnešiem bija izliktas un aptauja tiek organizēta pēc ied.protestu zvaniem apsaimniekotājam.
Interesanti,ka 2 ceļazīmes ir uz zemes robežas starp mājām. Apsaimniekotājs saka,ka tās apmaksāšot kaimiņi,bet tās taču rāda aizliegumu iebraukt mūsu zemē,nevis kaimiņu.

Duļķainā ūdenī viegli šmaukties. Kā pret sienu. Vienīgā atbilde no valsts – jātiesājas. Par kādu naudu?

Jūs ziniet,cik smirdīgi mēdz būt dzīvokļi tādās mājās?
Viena lieta,ka ventilācijas šahtas nav,ventilācija nav. Cita lieta,ka vecie cilvēki taupa ūdeni. Vannās ir netīri ūdeņi, podos ūdeni nenolaiž katru reizi. Nabadzība smird,vai mēdz smirdēt.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 05.05.2022. 18.11

Kossovics runā par Trubko shēmām. Tiesiskā valstī tādas nedarbotos, Latvijā aiziet uz urrā.
Trubko + Štāle mūsu māju sāka pārņēmt 2009.,bet līgumu ar viņiem noslēdzām 2010.g. Savukārt ar msksa Trubko noslēdza cesijas līgumu
Bankrotēja mūsu iepriekšējais apsaimniekotājs a/s Māju serviss KSA . Mums bija dzīvoklis ar nenomaksātiem rēķiniem,tie pa visiem bija jāsamaksā,jo citādi RS neslēdza klāt apkuri.

Atgādinu,ka likums aizstāvēja un aizstāv ! parādnieku intereses. Mums sapulcēs teica,ka parādnieks esot, bet summas esot nelielas un uztraukumam nav pamata. Vai apsaimniekotājs naudu ir pārskaitījis pakalpojuma pidgādātājam,mēs vēl tagad to nezinam un nevaram uzzināt. Tā būtu liela problēma,ja RS un RŪ mājaslapās būtu info adresēm,kuras mājas ir parādā?

Shēma ar cesiju bija vienkārša- 2010.g. bija jāuzrāda kvītis par māju servisa rēķinu apmaksu. Tā kā tobrīd retais vēl izmantoja internetbankas, visus rēķinus apmaksājām caur pastu vai pa tiešo māju servisa kasēs.
Man bija liela mape,kur bija katram rēķinam klāt maksājuma kvīts. Lūk, atnāca paziņojums,ka man jāmaksā 26 eur
Tā kā biju mājas vecākā un ik pa laikam braucu uz trubko kantori lāčplēša ielā tad pati to kvīti aizvedu un viņu grāmatvedībai ar visu rēķinu atdevu. Kopijas neizsniedzot un es uz to nepastāvēju,ka noteikti vajag.
Pagāja 2-3 gadi, pēkšņi manā rēķinā uzrādās soda nauda. Man šķiet,ka bija uzreiz 50 eur. Trubko firmai rēķinus jau apmaksāju caur internetbanku. Tāpēc es izdrukāju visu iepriekšējo rēķinu apmaksas no bankas un epastā ar konkrētiem rēķinu numuriem nosūtīju,lai izlabo kļūdu,ka viss ir samaksāts.

Pagāja vēl kāds gads vai divi,kamēr uzzināju,ka tas parāds ir 26 eur + soda procenti. Bijām tādi vairāki,braucām uz veco māju serviss adresi,jo tur vēl kase strādājot. Dīvainais bija tas,ka telpas bija, kases telpa vaļā,bet neviena cilvēka un protams, telefonos klusums.
Un tas murgs vai shēma ar trubko turpinājās. Jo cilvēki maksāja tos soda procentus. Es pieprasīju izrakstīt rēķinu par 26 eur un apstrīdēju situāciju,ka gadiem klusē par šiem 26 eur, un tagad pēkšņi – bāc jau simtos lieli sodi.

Kā mājas vecākā biju trubko kantorī.
Palūdzu iedot man Mājas grāmatu. Cita starpā tur bija apzīmogots dokuments,ka a/ s rna akcionāri ir tādi un tādi. Cita starpā- vienīgais latvietis šķēle. Pārējie – krieviski uzvārdi.
Tas arī izskaidro situāciju,kāpēc trubko varēja un var nabagus dīrāt un drāzt acis nemirkšķinot. Tas arī parādīja vienu no shēmām kā politiķi pliki un nabagi ieiet politikā un resni un bagāti no tās aiziet un pēc tam raujās uz to atpakaļ.

Tik viegla,tik ērta un ātra nauda.

Pie tam- likumi garantē apsaimniekotājiem konfidenciālās cenas.
RŪ publicē,ka cena par kubu ūdens ir – teiksim 1 eur. Mēs to maksājam apsaimniekotājam. Bet RŪ nosaka konf. cenu – jo vairāk trubko kantotis iepērk, jo lielāka atlaide.

Kāpēc trubko grib pārņemt RD apsaimniekotos namus? Kāda ir šo akcionāru peļņa?

Un pat tagad vēl mēdz būt, ka rudeņos nami netiek apsildīti parādu dēļ.

Sūnu ciems ir valstī. Valsts pārvaldē,kur tieši tāpat kā tiesu varā un mediju varā čekistu ietekme nav mazinājusies

0
0
Atbildēt

0

QAnon 05.05.2022. 15.46

Vai tad Mārtiņš Kossovičs kāds utubunga, ka viņam var piedāvāt 2 miljonus? Ja es būtu prokremliskās kleptokrātu un sodomītu partijas organisms, mani arī summa būtu aizvainojusi.
Es domāju, ka beigsies ar neko, tāpat arī Miķelsona, Magones, Rimševiča un parējo mūsu siles lopu līdzdalībnieku lietas.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > QAnon 05.05.2022. 18.14

  Ja tu tā domā,tad ar tevi derības slēgt nav vērts.

  Trubko kukuļošana pierādīta netiks un valsts vēl kompensācijas maksās.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 05.05.2022. 07.10

Varu apliecināt,ka esmu šī uzņēmēja kliente- a/s RNA. Un – no vienas puses, ja es salīdzinu kā tika krāpti,izmantoti RIgas Domes apsaimniekošanas darboņu klienti,tad Trubko tik nežēlīgs pret mums nav bijis.

Vienlaicīgi – tāme mums nav, rēķinu summu pamatotību nav iespējams noskaidrot utt.

Bet – mana svēta pārliecība ir tā,ka šāda apsaimniekošanas nozares uzņēmēju patvaļa,pat bandītisms, notiek ar valsts atbalstu. Valstij nav ne interese, ne pienākums sakārtot limumdošanu, nodrošināt tiesiskumu.
Saeima, ministri u.c. sev algas,piemaksas ir nodrošinājuši un viss cits viņiem pie kājas.

Neticu,ka Trubko notiesās. Labprāt saderētu uz kasti prosecco.

Neesam tiesiska valsts,esam ļoooti korumpēta valsts.

Bet IR !!!! – paldies par rakstu

0
0
Atbildēt

1

  Elektriķa dēls > Sskaisle 05.05.2022. 13.39

  Jums iespējams vajadzētu paklausīties “Labvēlīgā tipa” dziesmu par to “kurš ir mežā galvenais” un padomāt vai tajā nav “iekodēts” padoms, kā jāorganizē sava īpašuma apsaimniekošana. Ja tomēr ja “kods” nav saklausīts, varu palīdzēt ieviest skaidrību šai un arī citos pieminētos problēmjautājumos.
  Īpašumā galvenais ir ĪPAŠNIEKS un kamēr persona, kas par tādu ierakstīta valstiskos reģistros, par tādu nesajutīsies un nesāks RĪKOTIES, cerēt uz kādām būtiskām izmaiņām nevarēs. Droši vien skolas vai citā laikā ir bijusi iespēja iepazīties ar tādu pazīstamu literāru darbu kā “Sūnu ciema zēni”. Tā pārlasīšana iespējams palīdzēs nonākt pie sava rīcības plāna.
  Pārmetumi valstij, ka tā nav nodrošinājusi likumdošanu un tiesiskumu apsaimniekošanas jomā, no valsts pārvaldes viedokļa diezvai būs pamatoti. jo neviena sistēma nevienā valstī nav ideāla un tāda diezvai jebkad būs !

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Elektriķa dēls 05.05.2022. 17.34

  Ja jums būtu taisnība,tad Latvija būtu nevis pēdējās pozīcijās visos rādītājos ES un OECD statistikā,bet – pirmajos.
  Un tad arī kara Ukrainā nebūtu.
  Ja par dziesmām – ir tāda – liriskā Bet dzīvē viss ir citādāk.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Elektriķa dēls > Sskaisle 08.05.2022. 13.41

  Manuprāt tas ir likumsakarīgi, jo valsti veido indivīdu summa, katram ir jāizcīna sava mazā uzvara un tad būs arī lielā !

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Elektriķa dēls 08.05.2022. 19.53

  Nē,dēls tu nespried taisnīgi!
  Valstij mēs atdodam – tie godīgie, atdod vismaz pusi no saviem ienākumiem un tad par visu,par elementārām lietām jācīnās?!

  Vitenberga dēļ ,valdības dēļ zaudēju darbu,veselu nozari likvidēja! Vitenbergam jauna māja, superluksa dienesta auto, komandējumi un atvaļinājumi 5+ standartā.

  Un tad kāda tā mana mazā cīņa? Klusu paraudāt, aizbraukt no valsts ? Ielekt Daugavā?

  Gudri dirst nav malku cirst!

  Tagad klausos,ka lilvidējoties piena nozare. Tiešām?

  Kamēr Trubko rāda kā politiķi un ierēdņi dzīvo cepuri kuldami.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: