Viņiem nepietiek lielgabalu gaļas 3

Komentāri (3)

Andris Vītols 11.05.2022. 04.26

Kažociņš atsķirībā no Sārta ”nelido mākoņos” ( Sārts Krievijas armiju pielīdzināja ”papīra tīģerim”. … ) . … Vislielākā muļķība ir nenovērtēt iespējamā agresora spēku, resursus… … Ja putinistu raķetes VAR atlidot uz Rīgu, tad nav ko muldēt par Krievijas zemo ”ikp” un vecajiem tankiem. … Palasīju to ”Novaja gazeta – EIROPA” . … par Ukrainu. … Ļoti, ļoti smagi klājas Ukrainas aizstāvjiem. … Tajās Ukrainas TV jau visu nestāsta, lai nemazinātu ”kaujas garu”… … Es nebūtu tik optimistisks par drīzu ukraiņu uzvaru. … Vajag laiku, lai tos jaunos NATO ieročus iemācītos lietot (īpaši lidmašīnas). …

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 05.05.2022. 20.02

Ideja par Māršala plānu Krievijai ir vismaz slidena pat labākajā gadījumā.
Tas, ko izdarīja ar Vāciju 1945-49 ar krieviem nav iespējams ne viņu, ne diemžēl arī mūsu dēļ
Par ilgstošo mieru Eiropā jāpateicas Trumenam un starptautiskai kvadrigai – 2 amerikāņu ģenerāļiem – Klejam un Maršalam kopā ar 2 vācu politiķiem – Erhardu un Adenaueru. (Protams, viņi nebija vieni tukšā vietā bez atbalsta, tomēr nopelni izšķiroši)
Mūsdienu pasaulē ar Krieviju nekas līdzīgs nav gaidāms. Amerikā ne Trumenam, ne Klejam vai Māršalam līdzīgus neredzu, bet varbūt atrodas. Toties Erharda un Adenauera analogi krieviem pie teikšanas nevar uzrasties pēc definīcijas. Toties lietpratēju jebkuru resursu izzagšanā nepietrūks.
Vai neatceramies, ko panāca Huvera palīdzība Krievijas bada cietējiem?

0
-1
Atbildēt

1

  murrey > J.Biotops 07.05.2022. 22.44

  Maršala plāna noteikumos bija paredzētas proced`1uras, kas nepieļāvaizzagšau. Un krrieviem ir vismaz Navaļnijs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: