Vai Rīga ir labi pārvaldīta pilsēta? 10

Komentāri (10)

Elektriķa dēls 27.04.2022. 13.45

Vienā vārdā NĒ ! Es noraidu šobrīd pie varas esošo mēgīnājumu to novelt uz priekšgājēju atstāto mantojumu, jo tas man atgādina zināmo anekdoti par trim vēstulēm. Man ir zināma paruna, ka gudrie mācās no citu klūdām, muļķi no savējām. Man jāsecina, ka Rīgā stāvoklis ir vēl sliktāks, jo šobrīd pie varas esošie nemācās pat no savējām!

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.04.2022. 23.03

Šovakar strīdējos ar brāli. Viņš līdzīgi kā dr Taube vedina pievērsties skaistajam.
Es saku – bet kur ir tas skaistais?

Šodien bija sarunāta tikšanās ar paziņu,kura strādā bērnudārzā. Kavēju,tāpēc nolēmu braukt ar velosipēdu,lai nenokavētu. Un – pa ielu nedrīkst braukt,ja ir ietve,bet ietves pilnas ar noliktiem un nomestiem skrejriteņiem. Es biju tik nikna,ka varēju no biksēm izlekt.
Brālis saka, nu tā ir risināma problēma, iesaisties, raksti sūdzības, prasi atbildību.
Mājās braucu pa tādu ielu,kurai nav ietves. Viss notiek Pārdaugavā. Braucu – un pilnīgi kā noorganizēts – specially for Skaisle- atkritumu jūra. Tāda sajūta,ka esmu Hurgadā nevis Rīgā. Nu ko – atkal rakstīt, prasīt atbildību?
Nosūtīju apsaimniekotājam atgādinājumu,ka nu jau ilgāk kā mēnesis,bet tā arī atbildes par rēķinu un tāmi nesaņēmusi neesmu. Bet tā ir mana grūti sūri pelnītā nauda. Valstij maksāju milzu pvn par apsaimniekošanu, bet atbildība nekāda.
Šodien Rīga pēc lietus,bet pagāšjušajā nedēļā biju spiesta sarīties putekļus – droši vien pusgada normu. Bet pēc norm.valstu standartiem droši vien gada vai divu normu.
Bērnudārzā stāvu zem atvērta loga. Kāds pieaugušais tā kliedz uz bērnu,ka gribu to ierakstīt. Tas ir nenormāli,bet to nedaru,jo uz policiju ar to neskriešu un netiesāšos.
Atveras b/ dārziņa durvis un apkopēja pār slieksnim izslauka un tur arī atstāj gružus.
Paziņa smīn – tas vēl nav nekas,jo notiek lietas trakākas.

Nezinu,ko domā citi iedzīvotāji,bet es domāju,ka rīga ir padarīta par mskavas priekškambari un ne jau okupantu pieminekļu nojaukšana to izmainīs uz labo pusi.

+2
0
Atbildēt

3

  Jānis Lakijs > Sskaisle 26.04.2022. 12.18

  “Viss notiek Pārdaugavā. (…) Tāda sajūta,ka esmu Hurgadā nevis Rīgā”
  ===
  Dienvidu kūrorts pilnīgi par brīvu, un apkārt viena vienīga Vienotība 🙂

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 26.04.2022. 13.00

  Atkal no slimās galvas uz veselo!!! Skrejriteņi attur jauniešus no automašīnu iegādes un mazina sastrēgumus. Ne skrejriteņi, bet tevis savēlēto prokremlisko kleptokrātu un sodomītu saliktie stabiņi ir Rīgas autovadītāju, gājēju un velosipēdistu lāsts.
  Protams, ka civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru, vecenīšu izvarotāju un sodomītu armijas pastrādāto zvērību slavinošais istukans ir nojaucams un tas būtu izdarāms ar nolādēto čekas pakalpiņu, kas aizstāvēja WWII noziedznieku un noziegumu mantinieku privilēģijas rīkot cūciskās dzīres Karātavu laukumā un kas izgāza savu necilvēcisko naidu pret latviešu varoņu – leģionāru piemiņu, pierēm.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 26.04.2022. 15.15

  Я вот в Москве не был. А вы были? Видели, что там прям вот так грязно все?

  0
  0
  Atbildēt

  3

  kolpants > kolpants 26.04.2022. 15.16

  Да, и все-таки Хургада или Москва?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > kolpants 26.04.2022. 17.40

  Drīz Maskava atgādinās Alepo, tikai asiņainu gruvešu būs vairāk.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > QAnon 29.04.2022. 12.05

  Понимаю, можно и свою корову не кормить достаточно, главное, чтобы у соседа корова сдохла!
  Правда, в это время третий сосед занят своей коровой и выдавливает с рынка молока, но это не главное! Главное, см. выше-что у этого соседа корова сдохла! Щасте!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 29.04.2022. 17.47

  Ko tu tur murgo? Vai par pienu ko krievs taisa no tehniskiem palmu taukiem, ko Indinēzija tūlīt vairs netirgos un krieviem putrā būs jāliek solidols, kas arī drīz beigsies, kad naftas ieguves un pārstrādes iekārtām vairs nebūs detaļu?
  Es vienmēr esmu gatavs palīdzēt Latvijas labiem kaimiņiem: igauņiem, lietuviešiem, poļiem, vāciešiem, dāņiem, zviedriem un somiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > kolpants 26.04.2022. 20.26

  Maskavā esmu bijusi. Un tur ir kā Rīgā – pats centrs izlaizīts, pēc tam – cūkkūts.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: