Izdzīvojis ellē

24

Komentāri (24)

Sskaisle 25.04.2022. 11.28

Mans viedoklis ir tāds,ka mēs kā sabiedrība esam nenormāli čekistaina. Tagad visi politiķi, sabiedrība slapjām mutēm spriež,kā tiesās un sodīs putinu.
Johaidī,ja ar tādu centienu tos mūsu korumpantus notiesātu un nosodītu. Saliktu cietumos.

Kaut vai Jaunās Vienotības Finanšu ministrija, bļedj, mauku māja. Flautiņ pūtēji un bundzinieki rīmētāji pieņemti par padomniekiem Reiram un nekas nemainās – VID kā valsts terora simbols, cilvēku pazemošanas, izdirsināšanas elle un korumpantu un blēžu paradīze.

Cits rīmētājs prezis levits -par cik tur miljoniem šim palielināja biroja budžetu, cik tur passijas par juristēm strādā,bet likumus ražo arvien trakākus brāķus.

Nu kaut vai partiju finansēšanas likums- nu korupcijas Augstā Dziesma. Savu zemi piedirsuši, nu skrien un bildējās pie ukraiņiem.

Mediji vispār sacenšas, kurš kremlim, kurš pašu partijniekiem sevi izdevīgāk ietirgos.
Skumji un bezcerīgi par to.
Elle ir visāda, tad ja cilcēkiem jāmirst mier un klusumā,bet pamestībā un nabadzībā,tā arī ir elle. Cilvēks guļ un domā,bet ko es nepareizi esmu darījis? Noticējis varnešiem meļiem? Ko? !

+1
-4
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 25.04.2022. 15.16

  Jauns komentārs, ar atšķirīgu ”stipro vārdu” izvietojumu tekstā !!! …

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 25.04.2022. 18.47

  Nerej!
  Esmu ļoti dusmīga. Un man ir par ko dusmties!

  +1
  0
  Atbildēt

  0

RutaM47 23.04.2022. 11.20

Paldies par šo interviju.Nebiju iepriekš nekur lasījusi paršo cilvèku.

+3
0
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 23.04.2022. 09.01

“…veido rakstus dažādiem medijiem”
Nezin kāpēc ienāca prātā Jete Užāne, nevis žurnālistika.

0
-1
Atbildēt

0

Andris Vītols 23.04.2022. 00.00

Vajadzīga intervija. Paldies! …. Mūsu vietējie ”putinisma aizstāvji” – Ždanoka, J.Stepaņenko, A.Šlesers šo rakstu un grāmatu , visdrīzāk, ka nelasīs. …

+4
-1
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Andris Vītols 23.04.2022. 00.50

  -” Jāsaprot, ka 24. februāris bija izaicinājums — godīgi sakot, mēs nebijām gatavi karam. Tāpēc nākamajās dienās pēc kara sākuma ieročus Kijivā dalīja vienkārši uz ielas visiem gribētājiem, kas varēja stāties kaujas ierindā. …”- …intervijā teica Staņislavs Asejevs. … … Pa lielam jau Ukraina bija gatavojusies, jo lielākās pilsētas nosargāja…. … Kā būtu ar Rīgu (nerunājot par citām pilsētām). …ja mēs būtu Kijivas vietā ??? … Varbūt būtu zem ūdens, jo neesot to pretgaisa … ieroču… lai aizsargātu pat tos Daugavas HES. … … Ko dara Pabriks ar ”savu” ministriju ??? … Pūš ”miglu” un kritizē žurnālistus. …. … Žurnālisti, pajautājiet ministram par tiem riskiem, par to, cik ātri var pazemināt Rīgas HES ūdens līmeni, lai novērstus appludināšanas riskus. …

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 23.04.2022. 07.12

  Kas notiek Pabrika ministrijā mēs nezinam. Žurnālisti par Pabriku atcerējās tikai !!! tad,kad sabiedriskajiem medijiem Pabriks uzdrošinājās aizrādīt,ka tomēr esam Latvijas valsts un ka tik atklāti kremļa politiku sludināt par Latvijas nodokļu maksātāju naudu nevajadzētu.

  Sabiedriskā TV žurnāliste uz Pabrika kritiku atbildēja nevis ar konkrētiem pamatojumiem, bet publisku kaunināšanu, cik slikti ir aizrādīt par finansējuma izmantošanu kremļa interesēs.

  Ja ir tā,kā spriež padaulē,ka informatīvais karš ir tikpat svarīgs kā militāras cīņas,tad Latvijas valsts ar sabiedrisko TV ir nodemonstrējusi ,ka patiesībā cīnās kremļa interesēs.

  Cik labs vai slikts ministrs ir Pabriks, vai Reirs,vai Pavļuts es varu spriest tikai no savas pieredzes. Mediji sludina kremļa idejas, lamā Putinu, slavē Ukrainu un klusē par to,kas notiek Latvijā.
  Manuprāt,tas ir arī kremļa inspirētās idejas par Mediju atbalsta fonda izveidošanu sekas. Politiķi maksā atbalstu tiem,kuri raksta tā kā viņiem vajag.

  Tā es domāju. Mums Latvijā nav brīvi neatkarīgi mediji.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 23.04.2022. 18.07

  Jūs rakstījāt… -” Mediji sludina kremļa idejas, lamā Putinu, slavē Ukrainu…”- … Jūsuprāt KREMĻA idejas ir 1) – lamāt Putinu. .. 2) – slavēt Ukrainu. … …. …… Kā LTV kritizējot Putinu varētu izplatīt …. tās kremļa idejas ???

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 25.04.2022. 15.01

  Andri, kaunies, ja patiesi esi dzīvojis PSRS, tad tādu jautājumu tu neuzdotu.
  Vienā teikumā mums stāsta, cik kremlis un putins slikts, nākamajā mums māca ,ka jāintegrejas krievu kultūrā vai krievu nekultūrā un vēl trešajā reizē uzaicna kremlistu, lai tas pamāca latviešus un padraud latviešiem – – tāda čekistu augstā dziesma, ka vienkrāši maz neliekas – klausies un netici, ka tas ir tas, ko tu dzirdi

  un netēlo man te patriotu – — tu tāds patriots kā es Leimaņa balerīna

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 25.04.2022. 16.14

  Pilnīgi bezjēdzīgi Jums iebilst !!! … Par to LTV – TČK raidījumu par mani labāk uzrakstīja Anda Rožukalne ( Brīvība izvēlēties informācijas avotus ir viedokļu daudzveidības pamats. LR-1). Manis citēto A. Rožukalnes viedokli varējāt lasīt ”IR”komentāros. … … Arī patriots pēc Jūsu vērtējuma es nevaru būt, jo aizstāvu Latvijas PREZIDENTU E.Levitu un esmu pircis ”Krievijas SIERU” !!! … … Jūs rakstījāt -” Jaunās Vienotības Finanšu ministrija, bļedj, mauku māja.”- TAS JUMS TĀDS ”PATRIOTES” STILS ??? …

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 25.04.2022. 17.10

  “Brīvība izvēlēties informācijas avotus ir viedokļu daudzveidības pamats. LR-1”
  —————-
  Tas tik būtu brīnišķīgi, izvēlēties Sabiedrisko mediju, kur valda plurālisms un ko nav apsēduši čekas kontrolētie sociālliberastiskie propagandoni!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 23.04.2022. 13.23

  Lai palielinātu Latvijas enerģētisko atkarību, Dombrovskis, Kampars un Vienotība pēc Savicka rīkojuma uzblieza ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu, neskatoties uz visiem speciālistu saprātīgiem pretargumentiem. Joprojām krievi var nopostīt Rīgu ar milzīgiem amonija nitrāta krājumiem, kas ir to rīcībā, jo nekāda milicija, DP vai SAB tam nespēs traucēt. Ja amonija nitrāta tranzīts ienestu baigos līdzekļus, to varēja novirzīt uz mazām ostām, kur krieviem nebūtu jēgas to spridzināt. NBS ir nodota no Krievijas atsūtītā Ļoņkas Kalniņa rīcībā, kurš kara skolā kopā ar citiem krieviem dzēra šņabi un sapņoja, kā pārvērtīs ASV un Eiropu radioaktīvos tuksnešos. Mūsu robežas ir pilnīgā Krievijas organizētās noziedzības un FSB pārziņā un tāpēc no Igaunijas un Lietuvas puses būtu saprātīgi atjaunot robežkontroli uz robežas ar Latviju, lai izslēgtu krievu interventu, ieroču un akcīzes preču nekontrolētu ievešanu to valstīs.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 23.04.2022. 17.31

  Jūsuprāt NBS nedrīkstēja -”nodot… L.Kalniņa rīcībā ”-, jo viņš PSRS laikos mācījies PSRS kara skolā. … Pēc PSRS sabrukuma Latvijā vadošajos amatos (99%) (ierēdniecība, izglītība, medicīna, tiesas utt.) varēja būt tikai PSRS sistēmā izglītību ieguvušie. … Arī Jūsu atbalstītās NA politiķi bija sekmīgi nokārtojuši ”zinātniskā komunisma” eksāmenu, lai saņemtu izglītības dokumentu. … Nezinu vai L.Kalniņš -” kara skolā kopā ar citiem krieviem dzēra šņabi”-, kā Jūs apgalvojat. … bet zinu ka Jūsu NA ”batjka” (Straume) dzēra. … Jūsu pārmetumi citiem ir aizskaroši, melīgi, ļauni, kas var liecināt arī par bērnības traumu (palasiet par Putina, Hitlera bērnību) … Ko pats darījāt PSRS laikos ? … Pionieris, komjaunietis… nebijāt ? … Bet bija trīs ”lietas”, no kurām vienu bija vīriešiem PSRS tomēr ”jāizvēlās”. …1) – Vai nu arī Jūs sekmīgi beidzāt PSRS augstskolu. 2) – Vai nu arī Jūs zvērējāt uzticību PSRS armijai (kā Jūsu nopeltais Kalniņš). … 3) – Varbūt Jums bija veselības problēmas – pamats atbrīvot no obligātā dienesta. … Kurš ir Jūsu VARIANTS ??? … No kurienes Jūs te tāds ”sterili pareizs ” esat uzradies ? …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Andris Vītols 24.04.2022. 07.52

  Jūsu aprakstītais pirmais variants – PSRS augstskola – nedeva iespēju izvairīties no zvēresta (u)rōģinai. Puslīdz veselīgam (krievu kara ārstu izpratnē) studentam komplektā ar izvēlēto izglītību nenovēršami nāca kara katedra, sbori un sarkanarmijas leitnanta pakāpe.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > J.Biotops 24.04.2022. 12.51

  Man tai kara katedrai noriebās ziedot nedēļā veselu dienu, tāpēc pirms piektā kursa pārgāju uz ”vakarniekiem” (biju jau pirms RTU armijā nodienējis ). … Tāpēc es nezināju, vai tajos ”sboros” bija jāzvēr, vai tikai tad, ja ”paņēma” uz gadu…. … Tātad arī -”PSRS augstskola – nedeva iespēju izvairīties no zvēresta (u)rōģinai.”-. … Tad jau visdrīzāk ”anonīmais patriots -QA” zvērēja tāpat kā L.Kalniņš kara skolā. … Varbūt ”anonīmais patriots -Qanon”… pats -” sapņoja, kā pārvērtīs ASV un Eiropu radioaktīvos tuksnešos.”- … Tos ar dīvainajiem sapņiem armijā neņēma.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  QAnon > Andris Vītols 24.04.2022. 15.58

  Es izvairījos no dienesta padumjā armijā, lai neviens mani nevarētu piespiest nogalināt tos, ko es pats neizvēlētos. Ja man tas nebūtu izdevies, es to laiku labāk būtu pavadījis cietumā, lai krievu oficieri – deģenerāti mani nepadarītu par morālu invalīdu, līdzīgu anonīmam andrimvītolam, vienmēr gatavam pielūgt pēdējos neliešus un ienīst latviešus. Es nenosodu tos, kam nepietika prasmes saglabāt brīvību un uzskatu, ka varmācīgi rekrutēto, vai kara katedru izgājušo zvērests ir zaudējis savu nozīmi no pirmās sekundes, ja vien armijā iesauktais nav centies izkalpoties oficieriem un nav izturējies ar naidu pret brīvību mīlošiem nekrieviem. Krievu: civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru, vecenīšu izvarotāju un sodomītu, armija ir pastrādājusi vairāk zvērību, nekā visas pārējās visā vēsturē, kopā ņemot, tātad tāds, kas labprātīgi sev uzmauca tās mundieri, bija gatavs tās turpināt un, viennozīgi, atzīstams par noziedznieku pret cilvēci, ar visām no tā izejošām sekām. Krievu kara skola, tas bija pēdējais patvērums cilvēces ienaidnieku pēdējām padibenēm, ko neuzaicināja darbā čekā, vai kas neiemanījās kļūt par komparķijas funkcioņeru.
  Krievija ir nogalinājusi bez gala savu bijušo: ar poloniju noindēja Litviņenko, ar Novičok centās nogalināt Skripaļus, lai nopeilētu Čečenijas patriota, Dudajeva, satelīta telefonu, gaisā nepārtraukti bija viena vai divas izlūklidmašīnas (laikam jau tieši tāpēc, ka bija patriots), WWII pētnieks, Vladimirs Rezuns, slēpjas visu laiku, bet mūsējie turlie, ādamsoni, dāboliņi, garbari, kalniņi dzīvo cepuri kuldami.
  Kurš izdomāja, ka Kalniņš būs tas talantīgākais NBS vadītājs, ņemot vērā, kā krievi karojuši WWII un kā tie karo šodien Ukrainā? Tātad ne talanta, bet gan krievu militārista noziedzīgās pagātnes, dēļ? Esmu praktiski pārliecināts, ja amatus zaudētu Kalniņš un Pabriks, Putins pašrocīgi norautu pagonus vairākiem saviem ģenerāļiem.
  Stāšanās komparķijā, lai gūtu sev labumus, protams bija nosodāma, bet tas ne tuvu nelīdzinās Reira, viņa draudziņa Rungaiņa, Vienotības premjera amata nominantu: Riekstiņa un Vaivara, Rimševiča, Urbanoviča un līdzīgās substances pastrādātam.
  Es sapņoju par dienu, kad Krievija zaudēs karā, tā tiks demilitarizēta, ar nāvi sodīti tās ierēdņi, politiķi, militāristi un popi, bet pārējā krievu masa deklasēta, proti tās statuss līdzināsies šudru statusam Indijā un mūsu valdošo prokrievisko kleptokrātu un sodomītu čekas projektu darboņiem nebūtu kur mukt un tad anonīmais andrisvītols katru gadu 16. martā ietu dauzīt savu pieri pret Brīvības pieminekļa pakāpieniem. Protams, ja neatklātos nopietnāki tā nodarījumi latviešu valstij un tautai.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 24.04.2022. 17.49

  Var jau sapņot par Krievijas zaudējumu karā un slikto sodīšanu. … Bet kādam jāmāk to krievu ”lāci” apturēt, ja tas uzbrūk. … Vajadzīgi profesionāļi. … Droši vien pagaidām vajadzīgi arī PSRS laikā atbilstošo izglītību ieguvušie. … Man nepatika Jūsu nepamatotie izdomājumi, apvainojumi Leonīdam Kalniņam, tāpēc komentēju. … ….. Nebija gudri atbildēt, skaidrot, jo citi viedokļi ”Qanon” izraisa dusmu ”lēkmes”, personīgus ”uzbrukumus”, apvainojumus. … … Visdrīzāk arī Latvijas armijā ”Qanon” neļautu dienēt !!!

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  QAnon > Andris Vītols 24.04.2022. 18.37

  Es noteikti nedienētu Latvijas armijā, lai neriskētu saņemt lodi mugurā no krievu militārista vai Abrenes andelētāja, jeb sagaidītu, ka x stundā pēc manis ierastos Kalniņa plintnieki, kopā ar bruņotām atvaļinātām Krievijas militārpersonām.
  Pamēģināšu izteikties skaidrāk, lai būtu saprotams arī padumjā armijā nozombētiem un dehumanizētiem. Ja Krievijai nav pretenziju pret Turlo, Ādamsonu, Dāboliņu, Garbaru un Kalniņu, kas zvērējuši nīst visu dzīvo uz planētas un pastrādāt jebkādas zvērības, nu tad man ir. Es saprotu, ka viņi neko nav noziegušies pret Putinu un apzinīgi pilda doto zvērestu.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 25.04.2022. 13.20

  Ukrainas atklātie Krievijas spiegi apmeklējuši arī Latviju
  https://nra.lv/latvija/379134-ukrainas-atklatie-krievijas-spiegi-apmeklejusi-ari-latviju.htm
  Kalniņam ar tiem noteikti bija daudz ko atcerēties un pārrunāt. Droši vien neiztika arī bez Pabrika piedalīšanās banketā. Atceroties Latvijas krievu sodomītu līdera, Ušakova un Krievijas interventa un spiega, Hapilova, par ko iepriekš Latviju bija informējusi Gruzija, ciešās saites, jautājums, vai SAB vienīgais uzdevums, atņemt pielaides valsts noslēpumiem, Antonijas ielas namam nevēlamiem politiķiem un ierēdņiem, kā piemēram Ralfam Nemiro, par mēģinājumiem pieķerties OIK afērām.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > QAnon 25.04.2022. 14.48

  Nu nepazīst neviens Kalniņš visus Krievijas spiegus !!! … … Tāpat kā Jūs ”QAnon” nevarat pazīt visus PSRS … ”NAPOLEONUS”, izņemot vietējos – no ” ALEKSANDRA AUGSTUMIEM ” !!! …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 25.04.2022. 15.05

  Visus jau nesūtīja, tikai tos, ar ko Kalniņam un Pabrikam ir tuvas un sirsnīgas attiecības. Vai tas, kuram dienests padumjā armijā ir izjājis smadzenes, kurš līdz pat šai dienai joprojām netiek vaļā no atmiņā dziļi iedzītiem krievu oficieru – deģenerātu sodomiskiem pazemojumiem, stāstīs par “Aleksandra augstumiem”?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Andris Vītols 24.04.2022. 16.05

  Ja kāds pārmet NA Straumi, Bordānu un līdzīgu šļuru, tad atgādināšu, ka NA no visiem mēsliem attīrās, bet nevāc tos pie sevis, kā Vienotība.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > QAnon 25.04.2022. 18.53

  Nu nemuldi nu !

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam