Simboliskās uzvaras 4

Komentāri (4)

Sskaisle 21.04.2022. 20.34

https://lr1.lsm.lv/lv/lr1/#:~:text=R%C4%ABgas%20kamerkora%20%22Ave,1

es te gribēju parādīt, ka katoļi turpina dominēt sabiedriskajos medijos – nu klau – nu kas tas ir ? Katoļu koripcija? Katoļu invāzija, uzbrukums? Kas?

Virsū it kā neskrien, bet kur pagriezies – tur katoļi ar krustu un liekulību priekšā. Nu normāli? !!!

Tā domāju, ka kremlis kontrolē sabmedijus, bet nu jādomā , ka to kontroli ar katoļiem dala -es kā protestante, protestēju !!!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 21.04.2022. 19.12

nu ja jūs Nellija vēl sāktu vaidēt un raudāt, tad pasaulei būtu gals, pavisam noteikti, bet no otras puses – tas jūsu optimisms tā kaitina, ka nervi niez.
Lasu lsm.lv – klau – kas noticis – kāpēc Lieldienās valsts!!! sabiedrisko mediju portālā savus ticības bērnus sveic viens zbigņevs – katolis? Johaidī – nu takš nebūs tie kremļinisti sabmedijos dzīvi, ka cilvēkus netracinās un nepazemos. Jau tā tiem latgaļu katoļiem miljonu miljonus nogrūž, kamēr citiem pigu un vēlreizx pigu , tagad pat sveicināt ticīgos tikai katoļi drīkstēs – normāla demokrātija? Tiešām?
Klau, un tad SLAVA UKRAINAI! – bet nu pielieciet skābekļa masku arī mums – nabaga sērdienīšiem.
IR- nu saņemieties – nu pa celiet tēmu SABIEDRĪBAS INTEGRĀCIJA. Pastāstiet, cik simtus miljonus valsts sim pasākuma iztērēja, kam tie miljoni tika algām, prēmijām, piemaksām , komandējumiem nu un tad cik atlika un kādiem projektiem. Ko saka šo projektu autori -naudas bija par maz, tas skaidrs, bet kā idejām – kādas tās bija, kā tās iztērējās.

Kāda var būt demokrātija, ja Latvijā nesarunājas ne tikai krievvalodīgie ar latviešiem, bet arī latvieši nesarunājas ar savējiem un krievi ar savējiem?

Kam tas ir izdevīgi? Nu kam? To jums 3 gadīgs bērns pateiks kam – putinam, putinistiem.

Skatījos Lieldienu Kultūrdevas raidījumu LTV1 – nu prasti un nospiedoši, bet ja nu nekā cita nav kā LR Klasika un gramatas , tad gribējās. Bet nu izturēju lidz tai vietai, kur tas āksts Majors vai kā viņu – paziņo – nu ejam , braucam skatīties kā letiņi Lieldienas svin.
Nu lai iet, brauc dirst tādi cilvēki kultūrraidījumā , nu man nav ko teikt.

Nu jā – tik bieži nāk prātā Jukio Mišimas rakstītais lugā Marķīze de Sada – aiz loga pavasaris, bet tas vairs ne mans pavasaris ……

0
0
Atbildēt

1

  not mii > Sskaisle 22.04.2022. 06.58

  tāds nejauks koments Tev padevies – ka tik nu nekvalificējies Bordāna nelojālo pilsoņu neitralizācijas pasākumam? Re kā visi cenšas būt un daudzināt savu lojalitāti, a Tu gribi sagādāt ciešanas arī savai miesai?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > not mii 22.04.2022. 14.12

  nu ko Tu mii , es kā reiz gribētu kādu prieciņu, bet tie cūkas poltiķi visu norijuši –
  Tu jau ar te smilkstēdams apkārt staigā …

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: