Iesēdināt kara noziedzniekus 3

Komentāri (3)

Sskaisle 19.04.2022. 08.56

Latvijā ir milzīgs birokrātiskais aparāts, milzīgi algas pielikumi, piemaksas, ar ordeņiem apbalvots katrs censonis , ieskaitot čekas stukačus un viņiem līdzīgos.

SLpajām mutēm solidaritāti Ukrainai aplieicnājuši visi, ja ne kur citur , tad FB, bet redz kā – dzīvē notiek citādāk.

Kapēc? Pirms ķerstīt Putinu varbūt izdariet tā, lai Latvijai nav jāmērcē rokas ukraiņu asinīs. Nu sakārtojiet likumdošanu, un likumu izpildi, lai slepkavību atbalstītāji tiek tiesāti un sodīti. Kas notiek ar sabiedriskajiem medijiem? Kā var būt tik absurda situācija, ka valsts vadītāji sludina vienu, bet sabmediji citu?

Mani šausmina ziņas par izvarotiem bērniem Ukrainā, tikpat apstulbinošas ir ziņas, ka krievuiberucēji varo arī 78 un 83 gadīgas vecmāmiņas

https://www.la.lv/caur-rigas-ostu-krievijai-ved-militaras-izejvielas

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.04.2022. 09.55

Rēķinos no apsaimniekotāja par janvāri un februāri ir sadaļa – drošības izdevumi- 1 eur katru mēnesi. Cenšos noskaidrot,kas tā par drošību par kuru man jāmaksā 1 eur mēnesī. Nu lec kaut no biksēm laukā – tas nav iespējams. Rēķinā par martu nav vairs 1 eur par drošību , bet ir 2,50 eur par korrkciju par ūdeni. Otrā nedēļa iet – nevaru sagaidīt skaidrojumu,kas kāpēc tāda summa rēķinā.
Tāmi no apsaimniekotāja Trubko kantora arī nevaru dabūt.
Valstij uz visu šo bardaku – absolūtu beztiesiskumu , absolūtu apsaimniekošanas biznesa visatļautību viena atbilde – tiesājieties.

Jautājums, kāpēc man valstij katru mēnesi jāmaksā 10-20 eur nodoklus,ja valsts nekādi neaizstāv manas inrereses apsaimniekotāja patvaļībā,terorā?
Lai valsts neiekasē tos 21-23 % naudu un es to izmantošu ejot uz tiesu. Tagad iznāk – valsts aktīvi līdzdarbojas savu pilsoņu terorizēšanā. Un cik nojaušu no ziņām medijos, tieši apsaimniekošanās biznesā Rīgā milzu peļņas procentus gūst Krievijas uzņēmēji

Ja domāju šādā virzienā,tad ,protams, bezcerība par to milzīgo – bet dzīvē viss ir citādāk.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.04.2022. 09.45

Es ticu labajiem nodomiem,bet tikpat svēti ticu nespējai tos īstenot.
Tas ir tāds nenormāls,pat noziedzīgs absurds – valsts,kurā tiesiskums grozās ap nulli , piesakās nodrošināt tiesiskumu, taisnīgumu pasaulē.
Tas nav iespējams!

Vai pareizi nebūtu sakārtot,satīrīt savu māju,pirms ar slotu skriet uz kaimiņiem,lai tur ieviestu kārtību?

Lasu,kā Latvijā vārdos visi varneši ir par sankciju īstenošanu,bet darbos,īstenībā tas nenotiek. Kaut kas tiek sankcionēts,bet kaut kas turpina ražot naudu putina krievijai uz pilnu klapi. Kāpēc?

Lasu kā neplp un seplp siekalām šļakstot aizliedz putina krievijas tv un interneta kanālus un akceptē,neiebilst,klusē,kad šo pašu kremļa ideoloģiju smalkāk,izsmalcināātāk par Latvijas valsts naudu ,turpina sludināt Latvijas sabiedriskie mediji. Kaut ko tādu es vērtēju kā čekistu + Latvijas valsts kopēju Augsto dziesmu. Es to sapņos nenosapņotu,bet redz – sabiedriskie mediji to nesapņo,bet dara. Un Sigita Roķe to lepni paceltu galvu nosauc par darbu sabiedrības interesēs. Kā saka – ja nabaga vidējo latvieti,sabiedrisko mediju lietotāju apdullināt,tad pēc pilnas programmas. Tā lai galva griežas un man tā galva griežas,goda vārds. Cenšos saprast,kā manās interesēs varētu būt kremļa ideoloģijas sludināšana sabiedriskajos medijos. Nu nav lemts visu saprast,nav lemts.
Vai domāju par Lembergu. Viņa notiesāšanu mums pasniedza kā taisnīguma uzvaru. Īss gan bija taisnības mirklis. Dikti īss.

Ja staļin8sma noziegumiem būtu bijusi tāda pati Nirnberga kā nacisma noziegumiem,tad šis un daudzi citi Krievijas kari nebūtu iespējami. Pasaule būtu labāka un drošāka,bet vai mēs – pasaule spēsim notiesāt putina krieviju ,ja tiesātāji esam tādi kā mēs – es šaubos.
Stipri šaubos.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam