Ļaunuma vakcīna 3

Komentāri (3)

QAnon 18.04.2022. 13.57

autoram
Krietns kristietis, kad viņam iesit pa vaigu, pretiniekam visus zobus sadzen rīklē. Ļaunums nekad netiks apturēts, ja nebūs veikta Krievijas demilitarizācija, derusifikācija un depopulācija, proti pieckārša visu krievu vīriešu kārtas īpatņu decimācija.

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 18.04.2022. 10.10

Bailes novērst pirmcēloni

Šobrīd pamazām top jauns, fantastikas žanra romāns, kura saturā ir iekļautas mūsdienu notikumu pašas asākās aktualitātes. Romānu rakstu ar pseidonīmu Andris Marts. Uzrakstīto fragmentu uzmetumus regulāri publicēju sociālajos portālos un reizēm arī šajā portālā. Romāna saturu galvenokārt veidos Citplanētiešu sūtņa Kristapa sarunas ar viņa dzimtās planētas Zinātnieku grupas pārstāvjiem.

Fragments no topošās grāmatas “Kristaps – slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās”.

– Pēdējā lielā kara cēloņi taču bija pilnīgi absurdi. Iepriekšējie pareģojumi taču prognozēja, ka karš notiks starp ļoti atšķirīgu reliģiju pārstāvjiem, bet tas notika starp vienas reliģijas dažādu novirzienu pārstāvjiem, Kāpēc?
– Cilvēki tā arī nespēja saprast šādu nežēlīgu karu pirmcēloņus, – atbildēja Kristaps.
– Un kādi bija šo karu pirmcēloņi?
– Atmetot visas politiskās un ekonomiskās problēmas, šie pirmcēloņi bija paslēpti pašu reliģiju Svēto rakstu saturā. Ik pa brīdim rakstos bija atrodami fragmenti, kuri atbalstīja cilvēku nogalināšanas. Sākt par to atklāti runāt reliģiskie līderi baidījās nemaz nerunājot par to, ka būtu iespējams sākt izdarīt izmaiņas Svēto rakstu saturā.
– Vai tiešām citas iespējas nebija?
– Nē, pēdējais lielais karš to spilgti apliecināja. Agresīvās valsts iebrukumu kaimiņvalstī atbalstīja un pat veicināja šajā valstī visaugstāk esošie reliģiskie līderi pilnībā ignorējot pašu galveno ieteikumu “tev nebūs nokaut”. Vienīgā iespēja šo pretrunu novērst bija Svēto rakstu reformēšana izņemot no tiem visas rakstu vietas, kuras atbalsta cilvēku nogalināšanas.

Turpinājums sekos.

0
0
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 17.04.2022. 10.38

Kādam ķīsēlim ar klimpām jābūt galvā, lai lasītu (un vispār publicētu!) tekstu, ko rakstījis cilvēks, kurš sevi dēvē par “apzinātības skolotāju”?!

+1
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: