Bezpartejisks mērs 11

Komentāri (11)

Sskaisle 03.04.2022. 08.44

Un vēl. Parīzē un daudzās citās Eiropas pilsētās, visā šo pilsētu teritorijā ātrumu ierobežojums ir 30km/ha. Rīgākā jau bandītu pilsētā uztaisīja staķīšu biznesu un ātrumu ierobežojumus atsevišķās vietās. Lūk, skatos uz zīmi,kura maksā vismaz 1000 eur – 150 m uz priekšu ātrumu ierobežojums esot 30 km ha. Skatos un nesaprotu. Kāpēc tur un piemēram, nevis uz blakus esošās ielas ,kur ir skola? Vai uz galvenās ielas,kur skolasbērni skraida turp atpakaļ pāri ielai?

Nu ir tas iespaids,ka kāds nevis pieņēmis lēmumu ,lai nodrošinātu bērnus, bet lai taisītu biznesu ar ceļa zīmēm.

Skumji, ļoti. Un bezcerīgi – tādas klusas cerības par staķi bija. Nu bija

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.04.2022. 08.37

Pie manas mājas ir tādas betona plāksnes, vai veidojumi, it kā uz kādām notekūdeņu akām, bet ar tādāmšķirbām,ka zīdaiņi un mazi suņi tur noteikti var iekrist. Vēl šai RD gabalā ir kaudzes ar vecām lapām,kurasvējš dzenā un zaru kaudzes,kuras ik pa laikam bērni izmētā. Tāds bardaks. Nesmukums un zināma bīstamība. Lūk,piezvanīju uz RD – pēc tradicionālās futbolēšanas nonācu pie pilsētas attīsttības departamenta. Izstāstīju,kas man uz sirds. Solīja pārbaudīt un man atzvanīt. Nezvana. Pēc 2 nedēļām zvanu pati – man atbild apmēram tā – ko es iedomājoties, tas takš neesot tik vienkārši un darba tik daudz un nauda pilsētai neesot.

Par 101% kā čekistu laikos. Citu komentāru man nav.

Atlaidiet tos trulos rijējus politiķus vicemērus , tos visus vietnieku vietniekus,kuri tikai naudu saņem. Atceliet sev algas Ušakova laiku apmēros un Rīgu pāris gadu laikā padarīsiet par zaļāko,krāšņāko, bagātāko pilsētu Baltijā.

Utopiski? Fantastiski? Jā, diemžēl. Neiespējami. Tāpēc Rīga turpinās nīkuļot, politiķi tiesiski pareizi zagt, bet cilvēki mukt. Narkotiku un azartspēļu galvaspiksēta.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.04.2022. 08.27

Vēl. Es jau varētu rakstīt – pieprasu, bet tas būtu supersmieklīgi – kaut ko pieprasīt čekistiem.

Tomēr es gribētu zināt – ja visa vaina par problēmām Rīgā tiek grūsta uz Ušakovu – kāpēc viņš joprojām nav apsūdzēts?
Bondaru Mārtiņu – Latgales varoni, apsūdzēja, notiesāja, bet tad uz vienu brīdi klusi klusi – apsūdzības noņēma. Tik ļoti tricky tas tiesiskums Latvijā, bet redz – Ušakovam tik krāmē virsū noziegumus,lai pēc tam paziņotu,ka nevar pierādīt,vai izdarītos klusi kā ar Bondaru?

Un salieciet labi daudz mīnusiņu,lai parādītu,ka čekistiem pāri darīt neļausiet – IR lasītāji

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 04.04.2022. 16.22

  Ušakovu, tāpat kā Šleseru nevar notiesāt, jo tad galvas uz bendes bluķa būtu jāliek arī freibergām, zatļeriem, vējoņiem, dombrovskiem, pabrikiem, kariņiem, pavļutiem, bordāniem un pārējiem neliešiem, kam skeletu pilni skapji. Nav jau Lembergs, ar kuru izrēķinājās par to, ka viņš Ventspili neatdeva Krievijas organizētai noziedzībai un FSB.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 03.04.2022. 08.22

Staķim nekad nepiedošu melus- Rīgu turpina izcirst, zelta naudu maksā par parkoletiem un cilvēkiem muld ,ka Rīga būšot zaļā pilsēta. Tāds cinisma kalngals,ka cilvēkus ne tikai gāž gar zemi, bet gāž zemē. Pat lsm.lv raksta,ka katru gadu sliktā gaisa dēļ priekšlaicīgi ar elpvadu slimībām mirst vismaz 1000 cilvēku.

Tas ir noziegums. Šie uzpūstie, pārpūstie un absolūti tizlie nespējīgie birokrātu slāņi,kur katram vietniekam vēl pa trim vietniekiem – nu tas ir noziedzīgi, nu ir.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 31.03.2022. 09.08

Starp citu, operā 07.04. izsludināts putina sirdsmīļotās netrebko koncerts. Tas tiks atcelts? Pasaules opernami netrebko no trases nocēla

Bet Rīgas grāmatnīcā, centrā ir grāmatas ar putinu kā jauno laiku varoni. Tas pieder pie nekritizēšanas, samierināšanās kultūras? Tik iet un darīt un nečīkstēt? Galvenais ,ka naudu maksā?

+3
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 31.03.2022. 09.04

OK žurnālā izlasīju interviju ar Baibu Sipenieci un viņas meitām. Ok, viss ok. Nečīkstēt, nekritizēt, iet un darīt.
Baiba esot gatava nožņaugt visus,kuri vainojot valsti. Es varētu pieteikties uz to nožņaugšanu. Jo es dikti to valsti kritizēju.

Nu nožņaugs sipiniece mani, nu un kas mainīsies? Kas uzlabosies? Viņa sev jaunas dārgas rotas nopirks?

Kur garīgums, kur harmonija,lietu kārtība?
Lasu,ka slēgs visus covid kantorus ,jo pandēmija beigusies, klau – vakar no covid miruši 15 !!!!! cilvēki.

Nē, nu variet mani žņaugt rituāli – es pakliegšu un paspirināšos , bet es tik un tā nesaprotu, kā var būt,ka ar covid mirst 15 cilvēki,bet pandēmija vairs neesot.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 31.03.2022. 06.57

Pat negribu visu lasīt.
Patiesībā esmu dziļi dziļi vīlusies staķa RDomē un nobažījusies,ka pie varas atgriezīsies krievvalodīgās Rīgas kungi un ka būs tikai sliktāk. Vienmēr var būt vēl sliktāk.

No otras puses, es saprotu,ka mēs gribētu,lai Staķis būtu kā .ukraiņiem Zelenskis – autoritāte, ticības un cerības iemiesojums, iedvesmotājs, bet nevar sagaidīt,ka rāpulis lidos. Un cik nu katrs no mums ir gatavs pacelties spārnos.

Šorīt atkal izlasīju Kariņa teikto,ka tautai nevar palīdzēt,nevar samazināt pvn ne gāzei, ne degvielai,jo tad nebūšot nauda aizsardzībai.

Jautājums- cik ilgstspējīga ir sociāli , tiesiski, kulturāli netaisnīga valsts?

Staķis ir daļa no korumpēto varnešu varzas un mani nepārsteidz azartspēļu biznesa varenība. Ja KNAB, ja tiesu sistēma ir tik …. nejēdzīgas, tad nekas labs nebūs.

Cepti gaiļi nedziedās.

+2
-8
Atbildēt

2

  kolpants > Sskaisle 31.03.2022. 09.54

  es saprotu,ka mēs gribētu,lai Staķis būtu kā .ukraiņiem Zelenskis – autoritāte, ticības un cerības iemiesojums

  Это глубочайшая ошибка, в том числе самого Стакиса, когда он побежал флаги срывать. Мер города-в первую очередь, это хозяйственная должность!
  Хочешь заниматься политикой-иди в политики, министры, в МИД работать!

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > kolpants 31.03.2022. 15.27

  Vai staļiniskā morālā invalīda, kurš Briselē pārstāv lielo Latvijas krievu žopņiku kopienu, Ušakova, 9. maija svinēšana atzīstama par saimniecisko darbību? Nē, tā ir staļinisma, viņa sarīkotā WWII un krievu necilvēku pastrādāto zvērību slavināšana, kas ir noziegums pret cilvēci.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 01.04.2022. 07.32

  ak, cilvēki, es jums identificēju problēmas, kuras jūs dārgos birojos un vel dārgākos auto sēdēdami neredziet , nesaprotiet, bet jūs man lieciet mīnusus. Praviešus savās mājās neatzīst – to es saprotu, bet cilvēki, nu lieniet laukā no smiltīm – nu problēmas ir jāsauc vārdā un jārisina , nevis jāslēpj un jācer, ka pašas risināsies.
  Šorīt lasu, ka pārtika paliks uz pusi, vai par 100% – bet nu nenormāli dārgāka. Vēja parkus būvēšot uz dullo – kā OIK – kur mums – maksātājiem tiks skaista ideja par pasaules glābšanu, kamēr veco sagrabējušo parku investoriem visa mūsu nauda. Nu neticiet man – Debess, es takš neesmu SIpeniece , kura bez uzmanības nevar, noklausieties 1:1 LTV, vai Krustpunktu ar Robertu Zīli no NA – viņš to pašu pasaka 100x autoritatīvāk. Kamēr citi parteigenosses no NA to mūsu izpārdošanu organizē

  Labi, iešu pa lauku izstaigāties, jo sāp galva. Vakar nokrāsoju skapīti un laikam no tām krāsām. Nu bet gan jau būs labi. Tā jau tikai galva. Nav jau maciņš un nauda

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam