Sīkiem soļiem 10

Komentāri (10)

Sskaisle 03.04.2022. 18.48

Es saprotu,ka IR redakcija nav pasūtījumu galds. Bet – nav jau neviena cita,kam palūgt.
Runa ir par to,ka es FB ik pa laikam lasu un skatos bildes,ka baltkrievu partizāņi veic diversijas pret Krievijas armiju. Man tās ziņas ļoti patīk, ka Baltkrievijā ir spēki pret Krieviju, bet – cik tās ir patiesas? Cik ticamas?
Lasīju arī,ka it kā baltkrievu armija esot atteikusies karot pret ukraiņiem. Tas būtu izcili, bet vai totalitārā Lukašenko valstī armija var lemt Lukašenko vietā?

Kā ir? Es gribu zināt.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 31.03.2022. 12.34

Es negribu jokoties, bet patiešām – visur ir meli un mānīšanās. Manam draugam ir dārzs un jau 100 visādi būrīši salikti, bet tagad gribam tās kukaiņu mājas salikt. Nemelošu, ja teikšu , ka pie Vermanes dārza kukaiņu mājas esmu stāvejusi reizes 10 , bet nevienu kukaini tur redzējusi es neesmu. Vai uz pasaules – pat nerunājot tikai par Latviju, kaut kur vēl ir taisnība, patiesība, godaprāts, vai viss jau ir melu elles un bezcerības purvā nogrimis.
Patiesībā ir ļoti ļoti grūti , ja neesi pie tā pieradis, vai kā manas dzīves gadījumā – biju jau no okupācijas laiku dubultstandartiem,dubultpatiesības atradusi, bet nu redz – cik strauji esam līkumu apmetuši un pie tiem meliem tāpat atpakaļ esam.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 31.03.2022. 08.19

Izlasiet FB,ko raksta Inese Vaidere.

Tādi esam- nožēlojamie. Ko darīt? Visur kur pagriezies – ir apvainojumi un pazemojumi…..

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 31.03.2022. 07.28

Vēl. Tiesiskums ir buļļa pakaļā un kā saprotu – uz palikšanu.
Lūk, kas jauns lasu par apsaimniekošanu. Vispār vienmēr par to lasu. Dzīvokļu īpašnieki jautā,ko darīt,ka jaunais apsaimniekotājs nesniedz informāciju par finansēm. Mūsu Trubko gadījums. Jurists atbild – vienīgā iespēja ir vēlēt jaunu apsaimniekotāju.
Bet viņi taču tikko jau ievēlēja jaunu. Atkal jaunu? Un tad atkļ jaunu?

Bet kā būtu,ka valsts sakārtotu tiesisko bāzi apsaimniekošanas nozarē,ka tā būtu arī īpašnieku interesēs,aizstāvētu īpašnieku pamattiesības? Valstij par apsaimniekošanu mēs maksājam 20 un cik tur % pvn. Kāds mums labums no maksāšanas ,ja valsts darbojas tikai apsaimniekošanas uzņēmēju interesēs,kur Rīgā staķa domes būvvalde , piem., izvēlas putina krievijas apsaimniekotājus, nevis vietējos.

Un tāds bardaks, netaisnība,valsts nespēja nodrošināt tiesiskumu ir tik daudzās nozarēs.
Kā ar trubko tiesāšanu? Klusums. Kāpēc? Kā ar puaro.lv vēstīto,ka Bondaram par krājbankas izsaimniekošanu tie miljoni nebūs jāmaksā. Kāpēc? Tauta samaksās. Un tautu tramdīs un baidīs nebūt kremlibiem, nekritizēt netaisnīgo,negodīgo valsts varu

0
0
Atbildēt

0

Ilze Pētersone 31.03.2022. 07.19

Komentāra autorei sirsnīgi iesaku doties uz bibliotēku, kur nav “jāskaita santīmiņi”, jo grāmatas dod lasīt par velti. Lūk, viens solītis Jūsu labākai dzīvei.

0
0
Atbildēt

3

  Sskaisle > Ilze Pētersone 31.03.2022. 07.34

  Man ir ko lasīt. Esmu izšķirstījusi visus jaunos žurnālus , satori geju propagandas žurnālu un ko tik vēl nē.
  Jautājums ir par sabiedrību. Par kopējo kultūras nepieejamību. Grāmatu nepieejamību. Par sabiedrības lumpenizēšanos. Tiesa, ir gudri bērni un ir visu svēto pamesti lumpenizēti nabagu bērni. Un kuri ir vairāk – tas ir jautājums. Jo atkal- ne jau man kremlinu propaganda jālasa, tas pats PIS ziņo,cik atpaliekam pat no kaimiņiem bērnu izglītošanā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Ilze Pētersone 31.03.2022. 08.01

  Piem., izlasīju kādā žurnālā ,ka V.Purvīša māju īpašniece ir iznomājusi fondam Viegli. Un man ir ļoti pretrunīgas domas. No vienas puses – beidzot! Viszmaz tik daudz- iezemiešiem būs tiesības ārzemniekiem pārdoto kultūras mantojumu apskatīt.
  No otras puses- nu pastāstiet žurnālisti man, kā tie miljoni,kurus saeima pa sētas durvīm iešķieba Imanta Ziedoņa mantojuma apzināšanai,ir izmantoti un kā tiks izmantoti atkal pa sētas šķirbu saeimas dotie miljoni Purvīša mājas īpašniecei, – ārzemniecei. Tās ir milzīgas naudas summas,kas nonāk dažu cilvēku rokās. Vai nebūtu normāli,ja mums stāstītu un rādītu,kur tā nauda paliek?
  Man vienkārši nav paveicies, nav sanācis tikt Ziedoņa muzejā Murjāņos. Bet jāatzīst,ka mēģinājumi ir bijuši un ir bijis tā,ka vieglāk ir aizbraukt uz muzejuem Lietuvā,nekā tikt pie Ziedoņa. Kāpēc?
  Tūlīt būs maijs – kā atkal ” neskanēs” Ziedonis. Par Vācieti pat nerunājot. Un kāpēc?!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Ilze Pētersone 31.03.2022. 08.13

  Un vēl. Lasīju par kārtējo skandālu sabiedriskajā TV. Kā beta beidz nicīgi izteikusies par vecu smirdīgu grāmatu lasīāšanu. Jāatzīst,ka man nemaz tik viegli nav samierināties ar apziņu,ka nonākot pusmūžā neesi vairs vajadzīga darba tirgū. Vēl smagāk un traumatiskāk apzināties,ka jauni vīrieši arvien retāk man uzmet aci. Bet – ka no sabiedriskā TV skanēs naids un nicinājums pret veco un smirdīgo un grāmatām- nē , tam es tomēr neesmu gatava. Un viena lieta ir izdarīt kļūdu, cita lieta – par to neatvainoties. To noliegt.
  Vils Smits atvainojās par pļauku ceremonijas vadītājam.
  Mūsu LTV saviem skatītājiem neatvainojas. Pēc putiniskās Krievijas labākajiem paraugiem – močī skatītājus.
  Tas nav normāli. Sūda vērtība ir visādiem valsts ienaidnieku katalogiem,ja pati valsts grauj savu varu, savu reputāciju visur,kur vien tas iespējams.

  Nu nav LTV ēterā jāstrādā ne kozinam, ne betai bērziņai. Nu ir jāprot atvainoties par kļūdām un ir jāprot aiziet no skatuves,ja tai neesi gatavs.

  Un šīs šausmas LTV ir tikai apliecinājums tam,ko rakstu komentāros – kultūras atsvešinātība no sabiedrības.

  Un tam ir miljons reižu ļaunākas sekas,kā tantiņu aizvainojums

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 31.03.2022. 07.18

Tīri emocionāli. Pag.gadā biju sašutusi atklājot,ka Latvijā istabas puķēm nevar nopirkt Latvijas zemi. Tikai imports.
Šogad nekas nav mainījies, bet ….līdz šim māla podus pirku Depo un biju pārliecināta,ka tie ir ražoti Latvijā.
Mana puķkopības metode ir februārī sākt audzēt jaunus stādiņus ,lai martā ,aprīlī izaugušās puķes izmestu un viņu vietā augtu jaunās. Bet nu uznāca sentimentāls vājums un nolēmu saglabāt lielo alveju. Vietu aizņem baigi daudz,bet nu smuka ir. Tātad cenu klubā ir lēti vlielie māla podi. Nopērku, atvedu mājās un gandrīz sirdszāles jāmeklē. Izrādās tie ir Itālijā ražoti podi. Debess Visusvētā – pat podus importējam. Zeme mums nav, bija vismaz podi,bet tagad arī tie nav. Un ejiet,patiešām pa gaisu ar saviem eksportiem, ja ekonomika,ko latviski var saukt par saimniecību mums ir idiotu varā.
Lai to saprastu, man nevajag kremlinus,es pati redzu un pati to piedzīvoju.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 31.03.2022. 07.09

Nepalīdz. Domāju,ka IR apzināti izvairās pieminēt OECD ziņojumu par Latviju,kur visos !!! rādītājos esam pēdējās vietās. Un tas jau izpaužas ikdienā.

Lūk, re: check atspēko kremlina pamatojumus ,ka Latvijā ekonomika buksē, ir krīzē utt. Re: check apgalvo,ka tā neesot,jo pag.gadā Latvija eksportējusi par 11 miljardiem. Un ka eksportējusi? Fakti liecina,ka labums no tā vien ļooooti nelielai sabiedrības daļai. Tauta dzīvo postā un nabadzībā. Vai tam vajag faktus? Nu pavizinieties Rīgas satiksmes transportā, pavērojiet cilvēkus. Aizejiet uz maksimas veikaliem. Un vienlaicīgi – Rīgas centrs un privātmāju rajoni. Divas paralēlās pasaules.

Man ir pilnīgi vienaldzīgi Liels un mazs panākumi,jo esmu tā sabiedrības daļa,kas tās grāmatas nevar nopirkt. Nesen Globusā bērnu grāmatām bija atlaide un pat tad bija stunda jādomā un jāskaita santīmiņi.

Secinājumus izdariet paši.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam