Pret Kremļa propagandu 5

Komentāri (5)

QAnon 30.03.2022. 13.04

Katrs nolādētais morālais kroplis, kurš ir izgāzis savu zvērisko naidu pret latviešu varoņu – leģionāru piemiņu, draudot izrēķināties ar krietniem ministriem, kas 16 martā pie Brīvības pieminekļa noliks ziedus, kas izrēķinājās, kas piesedza krievu fašistisko izdzimteņu vandālisma aktu 16. martā un vēlāk raportēja tā rīkotājam, staļinistam Korenam, nelieši, kas 16. martā lika žogu ap Brīvības pieminekli, kas izplata mītus par kaut kādiem līgumiem ar WWII rīkotāju, 9. maija svinētāji un tie, kuri ar putām uz lūpām aizstāv WWII noziegumu mantinieku, NKVDešņiku pēcteču privilēģiju, rīkot cilvēka cieņu un veselo saprātu aizskarošās cūciskās dzīres Karātavu laukumā, tie visi ir Kremļa propagandas ietekmes aģenti un būtu tiem jāliek ar savām pierēm nojaukt Latvijas neaptveramā kauna stabu. Ja paši netiks galā, talkā jāaicina visi to tuvinieki.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.03.2022. 04.17

Un vēl. Jā, esmu emociju cilvēks. Igora Rajeva dēļ nopirku jauno Ievu.
Nu neskatos es visus viņa raidījumus, jo tā tēma karš mani spuež gar zemi, bet – es skatos un baudu harizmātisku , izcilu cilvēku.

Uz Sārtu man ļoti grūti attiecināt vārdu izcilība, bet uz Rajevu – par 101 % to varu teikt – izcilība. Ja NBS ir tādi pulkveži, tad manī rodas paļāvība,ka vismaz ar intelektu NBS augšā – vismaz bija ok, jo kā saprattu no intervijas – no trases pulkvedi nocēla.

0
0
Atbildēt

2

  not mii > Sskaisle 25.03.2022. 15.56

  pilnīgi piekrītu – izcilība. Vēl latviešiem bija Garbunovs – arī izcila sasuka, ūsu gan nebija, vēl kovidistiem arī bija viens ļoti reprezentabls promoteris – Tārs. Viss reducējas uz vienu – bioatkritumi ir jāutilizē. Lēti tas nav – kādam jānopelna.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 30.03.2022. 12.33

  Bez Goškas Rejevska mums jau vēl ir izcilnieki: Ļoņka Kalniņš, Normunds Garbars, Raimoška Rubļovskis, Sandris Bergmaņis, Daiņis Trulais, utt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 25.03.2022. 04.12

Katram no mums ir savas antenas.
Lūk, ko uztvēra manējās.
IR numurā raksti par Latgali, intervija ar Sārtu un abās publikācijās noklusēta konkrētība, proti, valsts NEKO nav darījusi,lai šo reģionu iekļautu Latvijas=Eiropas informācijas telpā. Lai to iekļautu latviskās Latvijas kultūras telpā vai vismaz to iepazīstinātu ar to. Nerunājot par nacionālas valsts idejas nostiprināšanos Latgalē.

Toties tad,kad valstij jāuzņemas soģa, aizliedzēja, varmākas loma – tam esam gatavi tagad un tūlīt neattejot no kases.

Aizliegt, iznīcināt, likvidēt, ignorēt – to mūsu varneši prot. Uz urrā

Bet risināt problēmas, novērst to padziļināšanos,pārvēršanos īstās katastrofās – to valsts amatpersonas ar pārblīvētiem štatu un ārštatu padomnieku un konsultantu pulkiem un dīvizījām – neprot. Pēc dažu IR un citu mediju lasītāju komentāriem var saprast,ka arī īsts pieprasījums no sabiedrības tam nav. Katrs domā šauri individuālā līmenī un labprāt identificējas ar kremļa troļļu apkarotājiem,kamēr īstenībā dara vēl ļaunāk kā tie pēdējie

Šie aizliegumi nedos neko, vai godīgāk būtu teikt gandrīz neko. Jo patiesībā tiek iedibināta jauna prakse – profesionāļi meļi,
propagandisti,lai neteiktu afēristi valsts medijos tiek priviliģēti sniegt informāciju visaktuālākajā raidījumā Panorāma. Kā spilgtākais piemērs Iļja Kozins no LTV1, bet opozīcijas žurnālisti kā tas pats Liepnieks no puaro.lv tiek vajāti. Mums stāsta kā NEPL varonīgi cīnās ar kremļa propagandistiem, bet noklusē kā ignorē rupju un cinisku dezinformāciju pašu medijos. Tam jau ir un būs sekas – padziļināsies neticība, neuzticamība.

Un tas ir ļoti ļoti bīstami.
Hermaņa – Ziediņas izrādi par Ķīnu es noteikti gribu redzēt . Par spīti,ka IR tai ielika 3,5 acis,bet šovam par Rothko 5 acis,kuru idejiskās pārliecības dēļ neskatīšos.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam