“…jo tie nezina, ko dara”? 1

Komentāri (1)

QAnon 15.03.2022. 17.38

Žurkas un prusaki arī neapzinās, ka tie bojā cilvēku pārtiku un pārnēsā slimības, tomēr tas neizsauc cilvēkos sapratni. Mums nav jābūt saprotošiem pret Absolūtā ļaunuma nesējiem, kam vajadzība pierīties cilvēku asinis, gadsimtos ir izstrādājusies ģenētiskā līmenī un tiek ieaudzināta no paaudzes paaudzē, stāstot bērniem varoņsāgas, kā “дидывоевали” (vectēvikaroja , vienā vārdā) grieza nost krūtis Eiropas sievietēm, dūra uz šauteņu durkļiem zīdainīšus, dzīvus dedzināja sirmgalvjus, par asiņainām “trofeju” zīda vešiņām un rokas pulksteņiem.
Vai tā saucamais homo sapiens ir vainīgs par notiekošo? Viennozīmīgi jā. Vēl 1917. gadā Vudro Vilsons ierāva ASV Asiņainā Koļana II sarīkotā asiņainā WWI, lai nepieļautu, ka agresori: Francija un Anglija, salīgtu mieru ar Vāciju un Eiropā beigtos karadarbība un piespieda Vāciju noslēgt Brestas līgumu, dodot iespēju kara rīkotājam, Absolūtam ļaunumam, veselam pamest kaujas lauku, lai tas jau nākošā dienā varētu sākt gatavot vēl baisāku karu. Bez ASV karš varēja beigties ātrāk, ar mazākiem humāno tautu upuriem un pēdējo norakto Absolūtā ļaunuma nesēju Urālu kalnos. Tam nelietim, Vulsonam, vēl pietika nekaunības murgot par “tautu pašnoteikšanās tiesībām”, labi apzinoties, ka tieši viņš tās laupīja desmitiem som-ugru, Kaukāza, Pievolgas un simtiem mazo tautu, kuras līdz pēdējam cilvēkam iznīcināja krievi.
1929. ASV ģem-parķija uzsāka visbaisākā režīma, kāds jebkad agrāk bija bijis, kas jau bija paguvis zvēriski noslepkavot vairākus desmitus miljonu pašu pilsoņu, militarizāciju un to eskalēja, kad pie varas nāca fiziskais un morālais invalīds, Rūzvelts, investējot nākamā karā simtiem miljardu nodokļu masksātāju dolārus. Līdz tam krievu dzimtcilvēks, kas ara zemi ar koka arklu, ko parasti vilka viņa bāba, ne tikai Spānijai un Somijai, bet pat Igaunijai nebūtu uzdrīkstējies uzbrukt.
Kad viskrieviskākais necilvēks, kāds jebkad smirdējis uz mūsu mīļās planētas, Staļins, 1936. ar 648 lidmašīnām, 347 tankiem, 360 bruņumašīnām, 1186 lielgabaliem 20 tūkstošiem ložmetēju uzbruka Spānijai, visa Eiropas “demokrātija”, tā vietā, lai pasargātu sev līdzīgus homo sapiens, izvēlējās negodu un par to saņēma visbaisāko karu. Ja toreiz spāņu tauta, Franko Ģēnija vadībā nebūtu nosargājusi savu valsti, nākamā būtu kritusi Francija un tad vēlākais līdz 1939. krievi, kopā ar spāņu un franču komunistiem būtu izgriezuši visu Eiropu. 1936. Rūzvelts vēl nebija krieviem uzcēlis varenāko kara industriju uz planētas, kāda tā bija piecus gadus vēlāk un tad Cilvēks saprātīgais Spānijas karu ātri varēja padarīt par pēdējo krievu sarīkoto karu un humanizēt (atkrievot) visas civilizēto tautu zemes, kur bija ieperinājies krievs.
Lai šis karš pret Eiropas civilizāciju krieviem būtu pēdējais, ir jābūt nenovēršamai prasībai: demilitarizāciju, derusifikāciju un depopulāciju, lai visi krievu vīriešu kārtas īpatņi, kas nebūtu notiesāti tribunālā, tiktu pakļauti pieckāršai decimācijai par biedinājumu nākamām paaudzēm.

+1
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam