Uzticamu autentifikācijas līdzekļu izmantošana tiešsaistes pakalpojumos kļūs obligāta

3

Komentāri (3)

Sskaisle 14.03.2022. 16.28

Tā putinistiskā lielīšanās riebjas līdz kaulam.
Ināra Mūrniece lielīgi paziņoja ,ka saeima ir pirmais parlaments,kurš strādā digitāli. Un?! Deputātiem labi, sabiedrībai kāds no tā labums? Par benzīnu,par īrēm utt. taču tāpat bija jāpiemaksā. Zakatistovs ekrānā parādījās pinkains, pidžamā , ar bārdu – kas tas par deputātu,ja pirmā brīdī pēc bomža izskatījās?
Vai ar žurnālistiem komunicēja tādi degradējušies deputāti?
Kāds labums no tādas digitalizācijas? Izskaidrojiet to man.

Latvijas varnešu izpildījumā ir tikai sliktums

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 14.03.2022. 17.32

  Jādomā, ka Zakatistovs vismaz nav zarnu infekciju izplatītājs? Ja kas, Igaunijas parlaments jau sen strādā digitāli. Ja tas ir par sarežģītu, vecīšiem vajadzētu sociālā dienestā lūgt aprūpētāja pakalpojumus.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 14.03.2022. 16.23

Kārtējais absurds.
Jautājums autoram- kā autentifikācijas līdzekļus pielietos tie,kuriem nav ne internets, ne ierīces? Kad pasta nodaļas un bibliotēkas ir slēgtas? Esmu šokā,kad uzzināju,cik daudzi cilvēki komunālos maksājumus veic pasta nodaļās vai pa tiešo kantoros.

Otra lieta, tas tehniskais risinājums,lai autentificētos ir miljons reižu sarežģītāks kā ķīniešu= mandarīnu valoda. Bija tv raidījums – vai de facto,vai ziņu – neatceros. Un tajā speciālisti atzina,ka e- paraksta lietošana ir minimāla,tā lietotāju skaits,ja pieaug,tad minimāli,jo tas ir tik sarežģīts,tik neērts, cilvēkam nedraudzīgs,ka vieglāk ir zvanīt, rakstīt, ierasties iestādē uz vietas. Uz ko valsts pārstāvis atbildēja,ka parakstam esot jābūt sarežģītam. Vai tiešām?

Nekā citādi,kā valsts noziedzību – cilvēku atsvešināšanu no valsts varas, cilvēku lumpenizāciju es nevērtēju, tā saukto valsts digitalizāciju.

Tāpēc cilvēki bēg no valsts,jo Latvijā cilcēki ir priekš valsts, nevis valsts priekš cilcēkiem. Tieši tā kā putina Krievijā

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam