Putins bunkurā 5

Komentāri (5)

not mii 24.02.2022. 09.37

“gandrīz stundu viņš runāja”. Nu kurš latvietis klausās , ko runāja Puķins, ja reiz latvietim tas ir aizliegts. Ko vajadzēs pateikt, to pateiks cnn – ietetovē to sev uz rokas , piektā kolona. Kā lai tic ir’sam , ja reiz vadošais komentators izklāsta Puķina melus.

0
-4
Atbildēt

0

J.Biotops 24.02.2022. 07.19

Kamēr rakstu gatavoja, Puķins savu jau bija sagatavojis. Naktī sākta Ukraijnas denacifikāciju un demiltarizāciju – kādi pazīstami vārdi un ideāli.
Ja kāda valsts krieviem traucēšot, piedzīvošot ko tādu, ko vēl nav redzējuši.
Paldies visiem pacifistiem, humānistiem, EDSO, ANO, kreisajiem un “ultralabējiem” vērtību aizstāvjiem, izprotošiem miera baložiem, Obamam, Sarkozī, Merkelei, un sīkākiem Makroniem. ANO atkal pierādījusi savu pilnīgu nederīgumu, Krievija DP var nepieļaut jebkādu lēmumu pret sevi. 30 gadu ilgusī izprotošā izturēšanās pret nepārprotami redzamu bandītu nesusi gaidāmos augļus.
80 procenti miermīlīgās krievu tautas no visas sirds atbalsta “russkij mir” paplašināšanu.

+3
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > J.Biotops 24.02.2022. 08.49

  Gļēvi,ka nepiemini mūs. Kas tad Latviju Putinam ir izpārdevis – ANO? Merkele jeb mēs paši? Patrioti.
  Nekā personīga ziņoja ( sabiedriskie mediji par to klusē, domāju,ka tajos ir ļoti stingra kremļa kontrole un ietekme) , tātad tv3 ziņoja,ka LB prezidents tikās ar Avenu – Putina draugu, ASV sankciju sarakstā iekļauto,lai Latvijā vērtu vaļā vēl vienu banku.
  Bet Bobdaram,par citas kremļa bankas Latvijā izzagšanu piespriesto kriminālsodu atcēla. Ja tie nav kremļa lēmumi,tad kas pieņem kremlim izdevīgus lēmumus Latvijā?

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  not mii > Sskaisle 24.02.2022. 09.42

  hehe – bobdars ir latviešu valsts lepnums, jo viņa sieva zīmē ļoti vērtīgas bildes. Sieva viņu uztur, kapēc pieminēt kriminālsodu saeimas vienam no līderiem. Sieva jau nemaksās par izzagto banku.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Finegans > J.Biotops 24.02.2022. 15.37

  Tovar išķi! Vēsture atkārtojas. Krievu internacionālisti atkal “atbrīvo Eiropu no fašisma”.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: