Partnerattiecību ultramaratons 3

Komentāri (3)

Sskaisle 17.02.2022. 14.59

Es domāju,ka šeit ir kārtējais ļoti sliktas ,jeb apzunāti manipulatīvas žurnālistikas piemērs.

Ja reiz jautājums ir ļoti būtisks – homoseksuālu laulību atzīšana,tad absolūti svarīgi bija informēt lasītāju,ka Lauris Liepa ir Sorosa fonda Latvija pārstāvis. Ka Sorosa fonds ir tas,kurš sludina un ar dažādiem, manā vērtējumā,pamatā ar finanšu , līdzekļiem atbalsta tādas sabiedrības veidošanu,kurā nozīmi zaudē tradicionālās ģimenes, kurā tiek izskaustas dzimtes,tiesiskums utt.
Svarīgi, sorosistiem demokrātijas lakmusa papīrītis ir minoritāšu tiesības.
Nevis Eiropas veco demokrātiju principi- brīvība,brālība,līdztiesība.

Acīmredzot man ir absolūti nevarīgs telefons un dators,jo Sorosa fonda Dots mājas lapā man atveras tikai sākumlapa un visi citi logi vaļā neveras.

Bet sākumlapā viņi- sorosisti deklarē,ka ir par atvērtu sabiedrību,kura sarunājas.

Bet sarunājas viņi tikai ar sevi,savā starpā

0
-6
Atbildēt

1

  Ināra Auziņa > Sskaisle 18.02.2022. 16.34

  Jā, nesaprast man tās homofobu žēlabas. Tā it kā kādu spiestu stāties viendzimuma laulībā, no kurienes tāds absurds naids? Nu nemainīsies nekas Jums, pilnīgi nekas. Varēsiet turpināt dzīvot ar savām vērtībām, tik citiem nevarēsiet uzspiest. Bet nē, gribās citiem uzspiest.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Ināra Auziņa 18.02.2022. 17.55

  Nu Ināra, nu saņemieties. Man nav naida, pat ja tas tā izskatās un jūs tā nolemiet, bet ir tā pārliecība , ka “spēle” ir šausmīgi negodīga.
  Es piemēram, aizstāvu alkoholiķus, jo mana svēta parliecība ir, ka alkoholisms ir slimība. Tāda pati atkarība , kā piemēram, mana cukurmīlestība. Cukurs ir slikts un dārgs, bet es nevaru. Ja man pateiksiet – nekad skaisle vairs neko saldu neda būsi … ja vēl redžēsu , ka citi bauda – tā būs elle.

  Es tik daudz esmu rakstījusi un skaidrojusi un jūs atkal savu – homofobe. Nu ko – tad jau ar sētas stabu vieglāk aprunāties.
  Labi, ellē ar poēziju – pie lietas. Ko Jūs Ināra domājiet, kāds ir Jūsu viedoklis par Ievas Melgalves rakstīto, ka viņa bērnam ļauj izvēleties dzimumu?

  Kā Jūs vērtējiet to, ka piemēram, Vents Vīnbergs pārmet sabiedrībai, ka geji dzimst tradicionālo ģimenēs , nevis geju ģimenē, un ka tas viņaprāt nav pareizi.
  Homoseksuāli cilvēki paši bērnus nedzemdē . Vai jūsurpāt, palileināt mākslīgi dzimušo bērnu skaitu, lai varētu dzīvot geju ģimenēs – tā ir ierosinoša, entuziastiska nākotnes perspektīva

  Es uzaugu ģimenē , kur māsa bija skaistule nr 1. Visi puisi, kuri man patika, grozījās tikai ar viņu. Man pievērsa uzmanību tādi, kuriem es spēru un situ – jo viņi bija nesmuki un netīrīgi. Vai manas bērna – pusaudža ciešanas bija mazākas kā , piemēram , R.Barga vai V. Vīnmerga?

  būtu vēl jautājumi, bet sākam ar šo

  0
  -3
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam