Karš turpināsies 7

Komentāri (7)

Sskaisle 20.02.2022. 08.51

Puaro.lv lasu,ka JV vadītā Ārlietu ministriha partijas biedram ķirsim katru gadu maksā 20 000 eur par konsultācijām ārlietās.
Savukārt, LR – cik ironiski – raidījumā Kā dzīvot labāk swedbank paziņo ,ka pensijas nebūs, būs vecuma nabadzība.

Tā ir valsts ,ar kuru lepoties? Tā ir bandītiska sistēma un man pie kājas vai tur augšā sēž putins vai daiļmēlīte levits

Un tā ir problēma,kuru neviens pie varas
esošais negrasās risināt un kas tādējādi tik un tā noved pie katastrofas

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 19.02.2022. 11.53

Kļūst arvien ticamāk, ka 16.februāra iebrukums imperiālistu saceltā trokšņa dēļ atcelts, iet vaļā alternatīvais scenārijs. Jau vakarā laicīgi sagatavoti video ar Lugadonas vietvalžu “šodien (!) mums jāsāk bērnu un sieviešu evakuācija”, ko palaiž 2 dienas vēlāk., kad viss sagatavots. Uz Rostovu aizlidināts ārkārtas situāciju vietnieks, nu apgabalā ārkārtas stāvoklis. Krievijā televizori pļērc par nerimstošām apšaudēm un rāda sirdi plosošus skatus. Pasaulei jāsaprot, ka Krievija nevar mierīgi noskatīties uz ukraiņu režīma noziegumiem.
Puķins jau divdesmit gadus kā galeru vergs smagā darbā cenšas parādīt pasaulei demokrātiskās un miermīlīgās Krievijas atbaidošo purnu. Rietumi spiesti skatīties uz austrumiem pret sauli un saredz apgaroto krievu tautu dievnesēju, kura sargā patiesās vērtības un vienlaikus joprojām ceļ darbaļaužu pasauli. Progresīvai cilvēcei nebūs grūti noticēt, ka izmisušos krievus līdz kārtējai agresijai noveduši apkārtējie nezvēri un anglosakšu imperiālisti.

+1
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.Biotops 20.02.2022. 08.20

  Viena problēma ir Krievija,bet otra problēma esam mēs. Un ar mēs es domāju gan Latviju atsevišķi, gan Austrumeiropu,gan Rietumu pasauli katru atsevišķi un visus kopā.

  Sauc to par moderno karu, bet es vairāk piekristu jēdzienam hibrīdkarš.
  1940.g. Latviju okupēja tieši tā – hibrīdkarā.
  Tā kā tagad ir aitu bari,kuri blēj urrā levitam un koalīcijai,tā toreiz bija aitu bari,kuri blēja urrā ulmanim.

  Mūsu pienākums pret pasauli bija šo stāstu izstāstīt pasaulei. Tā kā ebreji ir izstāstījuši savu stāstu par holokaustu.
  Mēs to neesam izdarījuši. Tagad te sacenšas ,kurš izteiks riebīgākas metaforas par Krieviju. Kas ir nenormāli nožēlojami.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 20.02.2022. 08.46

  Vēl es domāju,ka Rietumi jau labu laiku ir vērtību un pašidentifikācijas krīzē. Nav vienotības, pat savstarpējas sapratnes nav ne ekonomiskā,ne politiskā, ne kultūrvēsturiskā līmenī.
  Nav jāskatās putina krievijas tv kanāli, jūtjūbī katrs pats var atrast pašu vāciešu,britu,frranču filmas par nevienlīdzības pieaugumu Rietumos,par tiesiskuma izzušanu, par atsvešināšanos no valsts un kultūras.

  Un tam visam ir sekas. Zūd demokrātijas paši pamati. Un iznāk,ka autoritāras agresīvas valsts Krievijas politikai Rietumiem vairs lāgā nav ko likt pretī. Vidusšķira ar politisko,ekonomisko, intelektuālo ietekmi izzūd. Paliek ļoti bagātie – putina= citu pasaules bagāto draugi un paliek milzīgs pūlis, manipulējams un izmantojams.

  NATO spēki var mūs – Latvijas cilvēkus šobrīd pasargāt no Krievijas,bet nevar pasargāt no mūsu pašu vājuma, nespējas, galu galā – iznīcības. Korupcija, valsts līmeņa bandītisms Latvijā ir prātam neaptverams.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Finegans 19.02.2022. 09.49

Visticamāk, ka Pūķens ir apsolījis Dziņpiņam neko nedarīt līdz Olimpiādes beigām. Sava veida solidaritāte.

0
0
Atbildēt

0

traductrice 17.02.2022. 14.52

Visu cieņu diplomātiskajiem centieniem, tomēr laikam jau visprecīzāk izteicās kāda ukraiņu sieviete – “Krievijas robeža ir tur, kur tā dabū pa purnu”. Diemžēl citu valodu voloģa nesaprot.

+5
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > traductrice 20.02.2022. 08.11

  Šitas ir super precīzi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: