Kas iepriecina? 2

Komentāri (2)

Sskaisle 14.02.2022. 10.31

Vakardien TV3 Nekā personīga tika ziņots, ka 2 miljardi palīdzibas naudas pieškirts būvniecībai , kamēr tā ir nozare, kura vienīgā kopš 2020.gada nekad nav tikusi apturēta. Vienlaicīgi tā ir nozare, kurā visvairāk ir nodarbināti citvalstu pilsoņi.
Tad iznāk tā, ka visi Latvijas nabagi dzīvo pusbadā, nesaņem medicīnu, lai tikai milzīgu peļņu saņemtu būvnieku oligarhi?

Lūk, LR1 raidījums – arī tajā tiek stāstīts, ka pilnīgi nekas, nu pilnīgi nekas netiek darīts sociāli taisnīgai naudas sadalei.
Kā ir? Kā ir ar šo situāciju?

Man izskatās, ka JKP steidz bīdīt likumu par nepatiesu ziņu izplatīšanu, lai pirmkārt slēptu savu absolūti neveiksmīgo darbību. Vai es kļūdos savos pieņēmumos? Tad kā ir patiesībā?

Kāpēc Francija palīdzību sniedz visiem , kuriem ir mazi ienākumi, bet Latvijā palīdzibu sniedz visiem , neskatoties uz ienākumiem?
Viena no lielākām birokrātijām Eiropā un nespēja veikt elementārus valsts uzdevumus?

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/krustpunkta-izvaicajam-latvijas-bankas-vadoso-ekonomistu-uldi-ru.a155835/

0
0
Atbildēt

0

not mii 11.02.2022. 08.27

mani arī iepriecina drosmīgie cilvēki, kas airējas pret cnn melu straumi. Esam domubiedri? Nelij, – pavaicā sabiedrības sejām, kā tās jūtas , kad tās , acīs skatoties , melo. Vai tiešām tagad tik liela motivācija , lai tik piķa straume neapstājas?

ps – prieks, ka nosauc vārdos – punduri, tarakānu , bet vai vajag usa prezidentus saukt par debiliķiem un idiotiem un Kariņu – par vanckariņu?>

pss latviešiem valsts nav vinnēta loterijā? – to tēzi vajag vairāk kalt (dolbīt) stulbo latviešu smadzenēs , lai viņi varētu uz ežiņas savas galvas likt par savu izdevušos valsti, algotņus un policistus te nevajag pīt iekšā – tiem jau ir samaksāts, lai ir patrioti.

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam