Cer uz investīcijām 1

Komentāri (1)

Sskaisle 09.02.2022. 22.45

ja šī koalīcija izskaustu korupciju kā solīja pirms vēlēšanām, tad protams, nebūtu jāmuld,ka trūkst naudas
Nauda ir vairāk kā jebkad agrāk, jautājums kam tā lielā nauda tiek.
Korumpantiem – nr 1 , jādomā taču, ka staķīšu bizness ir pats seksīgākais un radošākais no visu līdzšinējo Rīgas valdnieku biznesiem.
nr2-algas , kuras palielināja 100X un jauni amati arī ar 100 izdevumu pieaugumiem, kas būtu ok, ja tam būtu atdeve, bet kā nekopta un nolaista Rīga bija pirms 2 gadiem, tā tāda ir joprojām. Nu ko deva algas divkāršošana Langem, ja no tās vietas, kur es sēžu Rīgā nav uzlabojies, mainījies uz labo pusi nekas. Nu pilnīgi nekas.
nr3. – nu tie seksīgie biznesa partneri no Krievijas – nu tas gadījums , kad Rīgas būvvalde visā tūkstošiem pamestu , neizmantotu ēku pilnajā pilsētā , vienīgo iespēju atrada slēgt līgumu ar Krievijas – nu droška Putina draugiem , īpašniekiem.
Un tagad te smilkst, ka trūkst naudas –
nu jebkura visnetīrākā visrijīgākā cūka ir vairāk cieņas vērta, kā zaglīgie, alkatīgie , melīgie politiķi

kāpēc tā sauktie konservatīvie apkampušies par liberastiem , lai aizbāztu mutes cilvēkiem? Tāpēc, ka ļoti strauji notiek demokrātijas iznīcināšana un partiju autokrātijas nostiprināšanās – medijus politiķi ir privatizējuši, tagad jāaizbāž mutes sabiedrībai, lai politiķiem aptaukotās sirdsazpiņas netraucē dzīvot !

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: