Jābūt cietiem 2

Komentāri (2)

Sskaisle 06.02.2022. 13.52

tas ir nenormāli , ko dara valsts , nu vienkārši nenormāli! Nu valda Latvijā čekisti, nu valda. Nu normālās demokrātiskās valstīs tā nedara. Nu nedara!!!

https://jauns.lv/raksts/zinas/485754-menesalga-tik-liela-pat-nebija-bijusais-policists-sasutis-ka-par-darba-formu-prasa-atmaksat-1033-eiro

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 06.02.2022. 12.20

Tukša runa, zvirbuļa bezdiens un pamatoju savu domu, kāpēc es to apgalvoju –
lūk, piektdien vakarā nolemu pārbaudīt vai LTV1 – sabiedriskajos medijos joprojām ziņu sižetus gatavo Iļja Kozins .- Žurnālists, kurš nu jau vairākkārt pieķerts melīgas, safarbicētas informācijas sagatavošanā un pārraidīšanā. Valsts pilsoņos tas rada neticību, neuzticību sabiedriskajiem medijiem un
attiecīgi valsts varai . Jautājums – kam ir izdevīgi , ka pilsoņi netic savai valstij, netic tai informācijai, ko šīs valsts sabiedriskie mediji sniedz? Es redzu šeit tikai un vienīgi pakalpojumu kremļa varai, kremļa polittehnologiem.
Manis pēc obligātajā dienestā var iesaukt visus, arī sieviešus , tantes pusmūžā , bet tas neko nedos, ja cilvēkos nebūs ticība, par ko tad tagad būs sava galva uz ežiņas jānoliek. Par čekistiem? Par meļiem žurnālistiem? Par korumpantiem, valsts un cilvēku dzīvju nozadzējiem? Par nu jau svešo, neko neizsakošo latviešu kultūru ? Par ko?

Jā , esmu par stipriem NBS, nav variantu,bet ja aiz šiem NBS ir satrunējusi, sažuvusi, korupcijas saēsta, nekam un nevienam neticoša sabiedrība = valsts, tad tādiem NBS nav nozīme. Nav.

Tāpēc – jā, ja es tā punktiem zinātu, es uzrakstītu, ko darīt. Pirmais,jau laikam tomēr būtu uzsākt kourpcijas reālu apkarošanu. Nevis attaisnot visus korumpantus, izlaist no cietumiem, lai šeftējas tālāk, kā piemēram ,Koļegova NA kūrētajos LVM, bet tieš otrādi , pirms KNAB šefam pacelt algu, lai uzliek uz galda rezultātus. Viens Lemebergs no trases nocelts, lai ostas izsaimniekotu citi lemberdziņi un…?

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam