Nebaidies!

4

Komentāri (4)

lindab456 20.01.2022. 15.08

Spēks, profesionālisms, dziļums, emocionalitāte, patiesības meklējumi, godīgums pret mākslu, skatītāju, kodolīgums, tiešums – ‘vārdu sakot, ļoti vīrišķīga tēlniecība, kas mūsdienu kultūras ainā ir reta parādība. Pilnīgi noteikti drosmīga māksla.
Šodien kaut kā atcerējos I. Stonina stāstīto par viņa ceļu pie Finka lomas, kas, manuprāt, sasaucas ar tēlnieka teikto par ceļu pie atveidojamā, kaut kāda metafizika tur ir.
Mākslā ir svarīgs vīrieša skatījums – Kārļa Zāles Brīvības piemineklis, Brāļu kapi tā ir vīrišķīga tēlniecība, tēlnieka vīrieša spēks un maigums, un skumjas. Taisnība par mūsu tēlnieču darbu spēku, bet vīrietis mākslinieks un sieviete māksliniece mākslā tāpat kā dzīvē runā savā valodā.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.01.2022. 13.01

Godīgi, Astras cīņa man liek beidzot paklusēt. Es to vērtēju kā pārcilvēcisku.
Un kad es lasu par Astru,par Turčinska nacionālajiem partizāniem, par tūkstošiem citu čekistu upuriem , tad lūk , tādas ziņas kā šis svaigums – par rukšānmafijas tikšanu pie siles un rīšanu pilnām mutēm, manā izpratnē ir kā spļāviens, kā visaugstākā mērā necieņa pret tiem gan pret čekistu upuriem, kuri izcīnīja mūsu šodienas brīvību, gan pret tautas to gaišo dvēselīti, kas mums latviešiem vēl ir.

Paldies tēlniekam Panteļējevam par darbu, bet korumpanti, jau to ir apšmucējuši ar savu zaļo alkatības dziru un Astras tēl u viņi ir jau ir padarījuši par vairāk par nelgu , kā par varoni .

https://pietiek.com/raksti/soferu_delu_vieta_vietas_pie_siles_izcina_izbijusu_rakstniecu_meitas_ruksanes_atvase_iekartota_par_plesa_padomnieci/

Šoferu dēlu vietā tagad vietas pie „siles” ieņem izbijušu rakstnieču meitas, – par vides aizsardzības un reģionālās attīstības lietu ministra Artūra Toma Pleša komunikācijas padomnieci bez konkursa ir iecelta viņa pārstāvētās Attīstībai/Par finanšu donora Aināra Ščipčinska sievas, bijušās rakstnieces un tagadējās Saeimas deputātes, tāpat Attīstībai/Par pārstāvošās Daces Rukšānes meita Annemarija Sofija Rukšāne. Pats A. Plešs pagaidām no jebkādiem skaidrojumiem kategoriski atsakās.

+1
0
Atbildēt

0

not mii 20.01.2022. 08.44

nesaprotu
1. Kapēc Gļebs domā, ka viņš ir krievs , ja dzīvo Latvijā? es reiz satiku melnīti Dublinā no Sudānas un viņš teica, ka ir īrs. Kurš kļūdījās?
2. Kapēc nav ielikta pieminekļa bilde?
3. Ļoti savlaicīgs raksts, paldies. Tagad gaidu nākošo par cilvēkiem, kas notiesāja un iznīcināja šo varoni. Vai arī tas latviešu valsts noslēpums? Aiciniet talkā Spriņģes kompāniju, tai nekas nepaliek apslēpts, izņemot Panamas papīrus, kurus viņām iedeva, lai norok.

+1
-1
Atbildēt

1

  Inga Jēruma > not mii 26.01.2022. 16.30

  1. Tāpēc, ka viņš ir krievs.
  2. Pieminekļa bilde ir ielikta.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam