Lai neveidojam stulbu sabiedrību! 30

Komentāri (30)

Sskaisle 14.01.2022. 08.51

Sēž mērkaķis ,tas ar to rozā pliko pakaļu. Ierauga,ka ātrā solī garām skrien lapsa un laicīgi uzsauc šai – kur tad tu kūmiņ,tā steidzies? !
Mūku uz ārzemēm -šī atbild. Valdība izdevusi likumu, ka visiem,kam ir kažoki vilks tos nost. Mērkaķis nomet banānu un pliko pakaļu zibinādams skrien prom garām lapsai. Kur tad tu !? – sauc lapsa.
Nabagiem vienmēr purmajiem tos kažokus novelk,ja no kažoka nekā nav,tad ādu novelk. Tad ko man te gaidīt?!

Tas par mums….

+1
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 14.01.2022. 06.23

Mediju bezatbildība ir milzīga.
Tiek publicēti visādi materiāli kā piemēram, kā pavļuts jūtoties ,kad izlasa kritiku par savu darbu. Esot jūtīgs,pārdzīvojot.

Bet ko konkrēti pavļuta vadītā ministrija dara,lai samazinātu Latvijas rekordu novēršamo nāvju ziņā – to žurnālisti pat nejautā. Un ministrs kreņķējas par sevi ,nevis par savas bezdarbības radītiem līķu kalniem.

Amatpersonām palielina algas, bet valsts savas funkcijas samazina. Kāpēc?

Tikko nomira dzērājšofera upuris – mazs bērns. Valsts nekontrolē satiksmes drošību. Naudu tērē amatpersonu un politiķu algu piel8kumiem. Vainīgais bija kārtējais auobraucējs bez tiesībām.

Mūs baida ar Krieviju. Bet bez putina dzīve Latvijā kļūst par krievu ruleti. Kuru nenomočīs ar vīrusu un rēķiniem,to nobrauks uz ielas.

Vai nebūtu laiks pieprasīt atbildību? No medijiem,no politiķiem,no amatpersonām?

+1
-2
Atbildēt

3

  not mii > Sskaisle 14.01.2022. 08.19

  te nu atkal nepiekrītu – neviens latviešu medijs nav darījis to , par ko viņam nav godīgi samaksāts avansā un pēc tam. Izņēmums varētu būt Lemberga lakstīgala Veidemane ar savu taisnīguma un misijas apziņu. Atceries, cik vokāli mediji tiražēja – nav vakcīnas – ir NĀVE, un tā 24*7

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > not mii 14.01.2022. 08.39

  Protams, piekrītu – kas maksā tā meldiņu dzied. Bet nodokļu maksātāju meldiņš neskan .
  Not mii-neskan! Skan korumpētas, alkatīgas ,bezatbildīgas varas dziesmas! Piekrīti?!

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  not mii > Sskaisle 14.01.2022. 09.00

  nu kas ir nodokļu maksātāju meldiņš – blēšana? Tikko pa bbc bija sižetiņš par svilpīšpūtējiem silikonā – iekš usa viss tā noslepenots un ar līgumiem atrunāts, ka vispār brīnums, ka kāds to pūš – to svilpīti. Optimisti, kas tic kaut kādai cilvēces attīstība esot nobažījušies – irsa cildinātā teranos meitene izkrāpusi miljardieriem miljonus, labi, ka Snovdens, ko arī irs ar prieku aprakstīja, cik šis slikts nu būs stingrā kutuzkā. Par varas bezatbildību nepiekrītu – viņi ir politiski atbildīgi, to saprot un rīkojas pareizi – neviens taču nošauts nav. Reiz gan kāds tiesnesis naudiņu paņēma (?), bet darbiņu neizdarīja, tagad esot lielā godā pie latviešiem , jo par to viņu nošāva. Un kur tad vēl 40 miljoni – tai straumei nostāsies ceļā – nožmiegs kā cāli, es te nedomāju butaforisko runāšanu, bet tādu, kurai var būt sekas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  not mii > Sskaisle 14.01.2022. 08.46

  dzērājšoferis? – kas viņš par šoferi – dzērājs un slepkava, no šofera tur nav ne smakas – tas latviešu žurnaļugu vai csdd pīāršķiku izdomājums, diezgan neveiksmīgs, bet skatot pielietojumu, priekš latviešiem vairāk kā pateicīgs. Viena lieta – ka tāda dzērāja, tāpat kā tuberkuļozņika vārds un dzīves vieta ir latviešu valsts noslēpums. Otra lieta – pirms uzkāp uz brauktuves – paskaties pa kreisi, paskaties pa labi – tikai teļi soļo pa pļavu šā tā, vien sev zināmā ritmā. Trešā lieta – Puķins ir atradums priekš latviešiem , lai attaisnotu latviešu valsts nepieciešamību. Nezinu, ko tas Zuravļovs tur murkšķēja, bet izskatās, ka viņam izraus mēli ar nokaitētām stangām, man žēl nav, lai arī viņš – krievs un to nav pelnījis, cita lieta, ja tā izrunājas latvietis. Bet , ja tāds latvietis sāk kaut ko penterēt par EU tiešo pārvaldi, jo ne zviedri, ne vācieši, ne amerikosi te negrib ieķēpāties – tad viņam arī gaidāms tāds bēdīgs Žuravļova liktenis? – mēle jau vajadzīga ne tikai priekš izrunāšanās?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > not mii 14.01.2022. 09.04

  Nu beidz. Runa ir tieši un konkrēti par to,ka valstī netiek kobtrolēta satiksmes drošība un tāpēc esam vienā no pirmajām vietām Eiropā CSNG statistikā.
  Par 101 % piekrītu – sargi sevi ,tad Debesis Tevi sargās, bet – bez tabu bija sižets, parādīja videokameras ierakstu – jauns vīrietis pie zaļās gaismas šķērso ielu pirms tam !!!! – paveroties uz abām pusēm vai ir droši. Mašīnas nebija un viņš devās pāri ielai un tad viņu 2x sabrauca.

  Es vakar izgāju uz ielas pie zaļās gaismas Brīvības un Bruņinieku krustojumā. Vienā vietā bija slidens ,gāju lēni. Un mani gandrīz notrieca mašīna,jo bija jau iedegusies sarkanā gaisma. Ko es darīju nepareizi? Lēni gāju? Vai RD vsi valsts apmaksā izdevumus tiem,kuri salauzušies vai sasitušies ?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 14.01.2022. 19.49

  TV 24 – mediķis- I.Aizsilniece stāsta ,ko citu. Nu ne glyži,ka kovida =omikrona nav, ne tā,bet tomēr pārsteidzoši citādu informāciju.

  Lūk,būtu atsauces,izlasi,pārliecinies pats- balts vai melns. Tagad viss paliek līmenī viena tante teica šitā,bet redz otra atkal – šitā.

  Pandēmijas,ārk.situācijas, karadraudu situācijas laikā tā tomēr ir mediju un varas bezatbildība

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 14.01.2022. 06.13

Lai neveidotu stulbu sabiedrību, tai ir jāsniedz objektīva informācija.
Šis teksts, šī publikācija to nedara.

Pandēmija farmācijas milžus ir padarījusi par vienīgās patiesības monopolistiem. Sabiedrībai grib uzspiest ticību pat nedodot iespēju iepazīties ar to,kam tad tagad
jātic .
Slikta žurnālistika – ir viens secinājums, jauni argumenti antivakseriem – otrs secinājums. Baismas nojausmas par nākotni – trešais secinājums.

0
-1
Atbildēt

1

  not mii > Sskaisle 14.01.2022. 08.14

  pilnīgi nepiekrītu par slikto žurnālistiku – antivakseri ir latviešu žurnālistikas auglis, lai parādītu, cik stulbi ir cilvēki, kuri negrib potēties. Tad nu cilvēkam nav citas izvēles kā potēties, ja viņš negrib būt antivakseris ar folijas cepurīti.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > not mii 14.01.2022. 08.42

  Nē – antivakseri ir valsts varas vardarbības auglis. Mediji ir šīs varas
  – arī par antivakseru naudu nopirktie kalpi.
  Varai pie kājas tauta,tad nu tā pašorganizējas. Kā māk tā mauj.
  Savu pozīciju nekritizēt antivakserus , bet kliegt lai saliek cietumos korumpētos varnešus es nemainu. Nē!

  Es ciešu no antivakseru rīcības,bet saprotu,ka antivakserus radīja šīs valsts vara!

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 13.01.2022. 17.54

Cieņpilna attieksme pret lasītāju būtu tāda,ka tiktu nosaukti pētījumu autori ,saites uz pētījumiem.
NRA.LV ir pārpublicēti sekssimbola – saeimas deputātes R.petravičas spriedumi,ka ja reiz omikrons ir slimība ar nelieliem simptomiem un slimnīcas nav pārpildītas,tad kāpēc vajadzīga balstvakcīna?
Lūk, ja būtu šai intervijā nevis biedēšana,bet norādes uz info.avotiem – cita lieta. Tagad es nezinu,kam ticēt.

Pie tam- es,protams,nevaru vainot nevienu citu ,bet konkrēti es nevaru saņemt balstvakcīnu,jo man 4.mēnesi nepāriet klepus un iesnas. Rtg iekaisumus plaušās neuzrāda,bet asinsanalīzes uzrāda stipri palielinātu leikocītu skaitu un iekaisuma marķieri. Garais klepus negatīvs. Dzeru otro antibiotiku kursu. Ko tālāk?
No rīta agri braucu uz klīniku sab.transp. un 10 min klepoju. Cilvēki no manis atkāpjas. Labi,ka tā. Labi,ka nesit un negrūž laukā no autobusa.

Ne vārda par to,ka vm būtu jāpanāk,ka galvenais tomēr ir pamatvakcīnas. Ja nebūs vakcinēti visi,tad balstvakcīnas būs nebeidzamais stāsts ar nošpricētām imūnsistēmām. Un valsts milzīgo IGNORE par novēršamo nāvju rekordu!!!

Vēl. Jau esam stulba sabiedrība. Netaisnīga, alkatīga,negodīga.

Varneši sev palielināja algas, kamēr nabagi sāks kārties. Tā bija 2008.gada krīzē, tā būs tagad.

+3
-4
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 13.01.2022. 18.03

  Jā un vēl. Nesaukšu vārdu un uzvārdu,bet labi pazīstu jaunu dāmu ar 3 vakcīnām,kura saslima ar covid jau pēc 3.balstvakcīnas saņemšanas. Esmu dzirdējusi par daudziem tādiem gadījumiem,bet nu konkrēti pazīstu šādu cilvēku.
  Gribu saprast,kāpēc 3.baltsvakcīna tomēr nepalīdz. Arī tv statistika rāda,ka ļoti slimo vakcinētie. Kāpēc?

  Un vai valstij tomēr nevajadzētu beidzot kretīniski atrunāties par sabiedrības audzināšanu un kontrolēt un sodīt noteikumu neievērotājus?

  Tikko ziņo – 10 mirušie – 6 nevakcinēti, 4 vakcinēti. Inficētie – 60% ir vakcinēti.

  Tad tomēr – kāpēc tā?

  Un vēl- kur nabagi ņems naudu respiratoru sejas maskām?

  Valsts vara jau sen dzīvo citā pasaulē,kā sabiedrības vairākums. Un tam ir sekas.

  +2
  -2
  Atbildēt

  2

  not mii > Sskaisle 14.01.2022. 08.09

  patiešām – kapēc cilvēki mirst? Viņi mirst, jo ir stulbi un nesaprot, ka tā maitā valsts statistiku, kas, protams, ir meli. Cilvēkam ir jāmirst – un te valsts varētu stipri palīdzēt, pasakot, no kā ta pareizi nomirt. Kā to izdarīt – tas paša ziņā, patrioti varētu padalīties ar savu gudrību.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > not mii 14.01.2022. 08.46

  Nabagi ir visās valstīs. Arī Vācijā. Bet – kāds ir iztikas minimums nabagiem vācijā un kāds latvijā? Cik vācijas nabagi uz poda iet ārā salā un vējā? Kādus nodokļus maksā nabagi vācijā un kādus latvijā?

  Arī nabadzība ir tik atšķirīga bagātās un nabadzīgās valstīs!

  Kā kariņa valdība apkaros nabadzību? Bagātniekiem dāvinās elektroauto un miljonus piešķirs ceļu būvei. Vēl jautājumi?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 15.01.2022. 03.25

  Tās FFP2 maskas aptiekās ap eiro, bet interneta veikalos utt. decembrī TĀS PAŠAS maskas ap 20 centiem. … Vajag paskatīties “Kur pirkt” ! … … Vislētākās bija ” Prāna ” Spilves ielā – trolejbusa galapunktā (darba apģērbu un.c. veikalā). … Tas kods bija tāds pats, kā aptiekā tirgotajām ! …

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 15.01.2022. 09.42

  Man tagad draugs uzdāvināja veselu kasti Lietuvā!!!! ražotus FFP2.
  Bet ja nebūtu uzdāvinājis? !

  Kā Tu to esi iedomājies? Es omikrona un dzīvībai bīstamo Rīgas ielu laikā skraidīšu pa Rīgu ?

  Un vēl -es jau sen dakteriem saku- rakstiet tikai pašas pašas svarīgākās zāles. Domāju – nopirkšu aptiekā
  papildus kādu c vitamīnu. Jo citi saka ,ka tais dzērvenēs tomēr par maz. Svētā Debess – 7 eur 20 tabletītes. Sirds sitienu izlaida. Jāgaida pavasaris un pumpuri jāgrauž,tas arī būs tas c vitamīns.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  lauķis > Sskaisle 17.01.2022. 15.22

  Neesi slinka, pameklē tīmekli. Komentārus raksti, tātad datoru lietot proti. Žurnāla rakst nevar būt zinātnisks traktāts.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lauķis 17.01.2022. 17.25

  Nu elle un indija, juhaidī – pandēmija, vispārēja krīze cenām aizejot pa gaisu ,bet valdības pavisam drīz ar likumu noteiktie ffp2 man jāmeklē tīmeklī,nevis es to s varu nopirkt katrā kioskā uz katru stūri. Juhaidī šito pieticību!

  To,ka ir atšķirība starp zinātnisku un pļāpu rakstu es pati zinu. Ja ir nopietni apgalvojumi,tad ir atsauces,no kurienes tie. Ja tas nav , nu tad ir tā vietā neticība.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Pūce 13.01.2022. 10.42

Loti laba intervija. Jāizplata visiem lēmumu pieņēmējiem un ne tikai.

+16
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Pūce 13.01.2022. 18.06

  Valsts vara neuzklausa speciālistus. Kāpēc,lai šo uzklūsītu? Kā apzags cilvēkus,ja nevarēs slēpties aiz ārkārtas situācijas vairoga?

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  lauķis > Sskaisle 17.01.2022. 15.34

  Vai kādā no taviem komentāriem ir saites uz pirmavotiem, vai “tukša papļāpāšana” par paustajām “apsūdzībām”?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lauķis 17.01.2022. 17.32

  Re ku izlasi – visos medijos rebaltica šodien ielikusi re- check par lm ministra g.eglīša meliem – par to kā tad ir,kam tie pabalsti tiek. Izrādās ,ka ne jau trūcīgajiem vai maznodrošinātajiem .

  Un vēl ir,ka algas vairākās nozarēs ir nevis pieaugušas ,bet samazinājušās.

  Un vēl izrādās,ka prezis sev izkārtoja algas pielikumu,bet tautu – nodokļu maksātājus ar gudru ziņu pamācīja uz valsts atbalstu necerēt – pašiem ar visu tikt galā. Arī par to ir vairākos medijos – atvērsi – pats izlasīsi.
  Un vēl lasīju,ka kāds ierosinājis protesta akciju “ziedo prezidentam”,jo šāda varas nekaunība ,preža aljatība vienkārši gāž gar zemi tiešā un pārnestā nozīmē.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 17.01.2022. 17.33

  Arī lsm.lv tas ir,ja nu citi šķiet tendenciozi

  0
  0
  Atbildēt

  0

naranja 13.01.2022. 10.34

Es nu gan negribētu, lai man zvanītu no armijas, lai aicinātu vakcinēties. Un vēl – man būtu gribējies, lai tiktu uzdots un atbildēts jautājums par virsmu dezinficēšanu- vai tai ir reāla jēga (nevis tikai – darīsim visu, ko no vien varam), vai tomēr ne.

+1
-2
Atbildēt

1

  dreimanis > Gix 13.01.2022. 12.35

  Man šķiet, ka līdz ar roku mazgāšanu tika atbildēts arī par virsmu dezinficēšanu – tas nav tik būtiski, kā telpu vēdināšana un izpratne, ka vīruss izpratās aerosola veidā.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  naranja > dreimanis 13.01.2022. 15.18

  Nu – tātad man būtu gribējies, lai tiek skaidri un gaiši pateikts, ka tam nav jēgas un ka vienīgais labums no tā tiek dezinfekcijas līdzekļu ražotājiem (diez, vai bibliotēkās joprojām karantinē grāmatas?).

  0
  0
  Atbildēt

  0

Ilze Pētersone 13.01.2022. 07.48

“Ja nevakcinējamies paši un nevakcinējam bērnus, mēs ar savām rokām veidojam stulbu sabiedrību. Proti, ja cilvēkiem slimības seku dēļ būs samazinātas smadzeņu funkcijas, nākamā paaudze būs stulbāka nekā mēs. Es savas smadzenes ļoti mīlu. Tās ir mans darba instruments, un man nekādā gadījumā negribētos tās zaudēt. Šis, lūk, ir viens no argumentiem par vakcināciju.” Šis teksts ar lieliem burtiem jāliek uz afišu stabiem, sludinājumu dēļiem un brandmūriem pa visu Latviju!

+23
0
Atbildēt

0

not mii 13.01.2022. 06.31

nesaprotu – kapēc nevakcinētie vēl nav apmiruši vai saslimuši. Trūkst gribas vai laika? bbc rakstīja, ka kaut kāds sievišķies bārā no klātesošo glāzēm dzēris, lai dabūtu kovidu. To, protams, nedabūja, bet frī drinkus gan.

0
-5
Atbildēt

1

  bite > not mii 02.02.2022. 06.45

  Profesore taču rakstīja, ka tā ir gaisa pilienu infekcija, tā kā glāzes var turpināt laizīt.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: