Sargiet sevi! 3

Komentāri (3)

Sskaisle 19.01.2022. 09.34

Nellija,lūdzu uzrakstiet ,vai tā ir sakritība,ka laikā,kad JKP biedrs,Juridiskās komisijas vadītājs Jurašs tiek vainots 500 000 eur kukuļa saņemšanā, viņa šefs Bordāns pieprasa cietumsodu par it kā nepatiesu informāciju.
Kam mums ticēt? Vai Bordāns cietumsodu patedzēs tiem,kuri tic varas korumpētībai,bet nesodīs kotumpantus un meļus, kā savu Eglīti?

Kas ar mums notiks,kad mums nozags pēdējo kas mums ir? Vai medicīnas sistēma Latvijā apzināti mirdina cilvēkus?

Bailes ir palikt plikam un nespējīgam, bailes ir nomirt,bet bailes ir arī no valsts varas,kura palīdzības vietā turpina mūs pātagot.

0
0
Atbildēt

0

not mii 13.01.2022. 10.42

nesaprotu, kapēc omrikonu saukt pat ienaidnieku, ja tas cilvēkus padara par miljonāriem ,bet miljonārus – par miljardieriem?

Jācer, ka usa diplomātijas spīdekļa – Sudrasblapsas – misija beigsies ar Kremļa sabumbošanu. Pēc tam varēs vienā mierā sabumbot citus antisemitiskos spēkus, lai pasaulē iestājas miers.

Kovids pat no sevis izzudīs, kad cilvēku skaits būs normalizēts – gan pēc skaita, gan pēc kvalitātes. Un kvalitāte ir primātrais, uz ko skatās icc- tie palestīniešus ar viņu prasībām izdeldētu no zemes pirmām kārtām.

+1
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > not mii 19.01.2022. 09.37

  Nu diezgan necilvēcīgi,bet kas gan vairs ir cilvēcīgi?
  Kad 1kg kult balvai nominē pedofīlijas darbu autoru brekti? Kad bērnu dzīves tiek upurētas maakslinieka brīvībai? Tā tā cilvēcība? Tiešām? !!!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: