Bizness vairs nevar atļauties ignorēt darbinieku emocionālo veselību 4

Komentāri (4)

neuztrauc54 14.01.2022. 12.27

Par darba vietas centieniem par katru cenu organizēt cilvēkam sporta pasākumus varētu stridēties. Vai nu cilvēks vēlas sportot un tad jau pats to dara vai nevēlas un tad jūs viņu nepiespiedīsiet. Nekā. Un vispar, darba devējs man nav ne vecāki, ne aizbildnis un pat ne draugs. Ziniet savu vietu un mēs labi sapratīsimies. Uzmetieties par manas dzīves saimniekiem un jūs jau esat konfliktā, kuru zaudēsiet. Cenzūrai joprojām spēkā priekšlikums, ja nepatīk mans komentārs, ejam uz oficiālu konfliktu, bet jūsu gļēvo dzēšanas stilu es nepacietīšu.

0
0
Atbildēt

0

neuztrauc54 13.01.2022. 22.05

Savukārt pārslodze rodas no sliktas darba organizācijas un cilvēknīdējiem vegturiem vadošos amatos/Šis komentārs ir likumīgs, tpē, ir.lv darbinieķeļi, nelikumīgi to dzēšot, jūs izdarāt noziegumu. KONFLIKTS TURPINĀSIES TIK ILGI, CIK VAJADZĒS, FAŠISTI.

0
0
Atbildēt

0

neuztrauc54 13.01.2022. 22.02

Fašistiskie noziedznieki no ir.lv redakcijasm turpina gļēvi un histēriski dzēst komentārus.

Paliek spēka piedāvājums šiem noziedzniekierm, pēc kuriem jau sen skumst kamera – ja varat kaut kam piesieties, sāksim oficiālu konfliktu pec likuma. ja nē -novāciet p[leznas no klaviatūrām

0
0
Atbildēt

0

Anita Āboltiņa 10.01.2022. 18.23

Cilvēki visvairāk izdeg no pārslodzes. Taču mentālās veselības programmas uzņēmumos šobrīd visbiežāk izpaužas kā “vēl viens darbs”- semināri, sporta aktivitātes utml., kas kaut kā jāiebrīvē jau tā blīvajā darbu kalendārā. Patiesi drosmīgiem vadītājiem vajadzētu spēt pateikt- ko mēs nedarīsim. Tas nav viegli, jo organizācijām ir tendence apaugt ar visādiem jaukiem uzlabojumu projektiem, kas katrs atsevišķi ir labi domāti un lietderīgi, bet kopsummā noved darbiniekus pārslodzē. Atmest lieko būtu problēmas risināšana saknē.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: