Kā reaģēt uz Krievijas draudiem? 5

Komentāri (5)

vikimiki 28.12.2021. 05.26

“Mums ir darīšana ar bandītiem.” Visa cieņa Baklījam kurš sauca to, kā viņš to redzēja.

“We are dealing with bandits” Back on 10 April 1985, I happened to catch ABC’s “Nightline”. I only know the date because I found this one reference to the interview that I heard.

IN A CHARACTERISTIC DIATRIBE last year on ABC’s “Nightline” (10 April 1985) the syndicated columnist William F. Buckley, Jr., dismissed as “twaddle” the proposition that the Soviets sought only “peaceful coexistence” with the United States. The particular target of Buckley’s wit was the Soviet journalist (and editor of Izvestia) Alexander Pallidin, and the subject of the news program was the value of a possible summit meeting between President Reagan and the newly installed Soviet leader Mikhail Gorbachev. Buckley, who when warned by anchor Ted Koppel against hurling “extraneous” insults had countered that his were “intrinsic,” ridiculed the idea of a summit because, he said, “We are dealing with bandits that pay no attention to treaties.”

0
0
Atbildēt

0

vvilums 27.12.2021. 14.39

Bail pat iedomāties kas darītos šeit, ja NATO paklausītu Putinam un izvestu tā pat ne cik daudzskaitlīgo kontingentu.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > vvilums 27.12.2021. 16.16

  Nekā negaidīta. 75% Saeimas deputātu veiktu coming out par par mīlestību pret Krieviju, bet 60%, kā liecina viņu balsojumi par valstij nozīmīgākiem jautājumiem, atklātu ka apzināti darījuši visu, lai kaitētu latviešu tautai un valstij.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Finegans 25.12.2021. 19.48

Pasaulē domā un dara gaišas lietas, palaiž orbītā James Webb teleskopu, bet Kremlī viss pa vecam-žvadzina bumbas un griež zobus uz kaimiņiem.

+2
0
Atbildēt

0

QAnon 25.12.2021. 17.26

Ja mazo paranoidālo sadistisko pedofīlu, mūsu valdošo kleptokrātu un sodomītu saimnieku neprovocētu, tas tik daudz nelietību neatļautos. Kad Buharestes samitā Šrēders un Širaks atteica Gruzijai un Ukrainai uzsākt sarunas par dalību NATO, tas bija kā carte blanche iebrukumam Gruzijā, bet Obamas noslēgtais restart, karam Ukrainā un iebrukumam Sīrijā. Pēc Putina rīkojuma pārtraucot darbināt ogļu TEC un AES frau štazi Merkele bagātīgi pabaroja Krievijas militāri rūpniecisko kompleksu. Pretīgais korumpētais večuks Baidens graujot naftas un gāzes nozari ASV, panāca būtisku naftas cenas kāpumu, bet noņemot embargo no NordStream II izprovocēja Putinu uz gāzes krīzi Eiropā. Protams arī Latvija malā nestāvēja. Uzceļot ar gāzi darbināmo TEC II 2. kārtu, dalot UA Krievijas bandītiem un FSBešņikiem, piešķirot pilsonības Latvijā dzimušiem NKVDešniku pēctečiem, sargājot kara noziedznieku: civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu un vecenīšu izvarotāju istukanus, izdarot spiedienu uz Lietuvu, lai tā atsakās no AES būvēšanas un, faktiski nolobējot bīstamo AES būvi Kalalaučos un Baltkrievijā, mēs neguvām labvēlību no Absolūtā ļaunuma puses, bet gluži otrādi. Pret Igauniju, kas atteicās uzdāvināt savu teritoriju ienaidniekam, noteikti ir lielāka cieņa
p.s. Nav neviena, kas tam mērglim pateiktu, ka iebrūkot Gruzijā, viņš bīstami pietuvojās NATO robežām.

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: