Plēsīgie apvārdotāji

5

Komentāri (5)

Andris Vītols 17.12.2021. 04.39

2020.janvārī nebija pirmais gadījums, kad mani aicina vērtspapīru biznesā, tāpēc uzmācīgo aģitāciju pa telefonu es ierakstīju. …, nevis pārtraucu sarunu. … Pirmajā sarunu posmā pieklājīgs sarunu vedējs mani centās pāeliecināt, ka es spēšu šajā biznesā pelnīt. Prasīju viņam vai nevar pazaudēt savu naudu, jo man nav zināšanu, pieredzes…. Teica, ka viņi palīdzēšot, sadalot riskus utt. … Pajautāju – kāda jēga viņiem mani konsultēt, ja paši var pelnīt…. Atbildēja, ka no manas peļņas saņemšot procentus… Tā kā uzrādījās Latvijas telefona numurs, tad teicu, ka labāk aiziešu uz ofisu. … Atbildēja, ka ofiss esot Vienības gatvē, bet tur nepieņemot … sākumā (tajā ēkā ir kādi 120 biroji, arī nerezidentiem). … Lūdzu, lai atsūta īsziņu ar viņu firmas rekvizītiem un precīzāku adresi… Nevarot atsūtīt…, bez SKAIPA… Teicu, ka laukos nav interneta, SKAIPU nelietoju. … Teicu, ka mežu pārdevu…, braukšu uz Rīgu, kur internets, tad varbūt….. Kad necēlu klausuli, tad zvanīja no cita numura OTRĀ līmeņa ”speciālists”.
OTRĀ līmeņa ”speciālists” apgalvoja, ka es taču ”soglasilsja”…. Teica, lai eju pie datora… Tad man – senioram tika ”PALĪDZĒTS” darbā ar datoru…, lai instalētu ” AnyDesk”. …”Neizdevās”, jo vecs dators…. Noticēja, jo teicu, ka arī INTERNETBANKU vairs nevaru lietot (tāda problēma iepriekš bija ar veco datoru). … Teicu, ka pirkšu jaunu datoru…, lai zvana pēc nedēļas…
Tad uzrakstīju LTV-1 e-pastu par šo situāciju, kuru TV varētu ”izspēlēt” tālāk, lai izveidotu IZGLĪTOJOŠU sižetu… Neviens neatzvanīja. Arī policijai nebiju interesants, jo nebiju cietušais….
Daudzi seniori nezināja par tādu – ”attālināto piekļuvi datoram… AnyDesk” -… 2020.gadā mans stāsts nelikās noderīgs. …lai brīdinātu, lai skaidrotu…
”Sliktie” turpināja zvanīt, kādu laiku necēlu klausuli, tad pacēlu. Teicu, lai tomēr atsūta firmas reģistrācijas datus. …jo ir kas krāpjās…. Teicu, ka ja nespēj pat īsziņā atsūtīt datus, tad kā būs ar naudu ? …
Biju nokaitinājis. Reāli SADUSMOJĀS, jo ”tak dolgo svami rabotaļi”. Tad zvanīja viņu ”ŠEFS” . Nekāda diplomātija, zeku valoda !!! … Es viņam saku, ka tā brokeri nerunā, tā ir cietumnieku valoda ! … Tā man tas beidzās… līdz citai reizei. …, jo mans tel.Nr. Ir ”nopludināts” . …

+3
-1
Atbildēt

2

  Andris Vītols > Andris Vītols 17.12.2021. 05.02

  Citos līdzīgos gadījumos (neatkarīgi no zvanītāju piedāvājuma) es stāstu SAVU STĀSTU . … …Piemēram slavēju SOLOVJOVU no RTR. Stāstu, ka viņš ir LABĀKS par GEBELSU… …. … Ilgi viņi manu stāstu neklausās…. …. Pamēģiniet !!!

  +2
  -2
  Atbildēt

  2

  QAnon > Andris Vītols 17.12.2021. 20.31

  Laikam jau tie, kas mētājas ar Gebelsa vārdu, nebūs dzirdējuši par drausmīgā kara ideologiem: Frankfurtes filozofijas skolu, Vilhelmu Mincenbergu, Herbertu Markuze, Antonio Gramši, bez kuriem abi fiziskie un morālie kropļi: Staļins ar Rūzveltu, nekādu karu nebūtu spējuši sarīkot un par drausmoni Iļju Ērenburgu, kas palīdzēja krieviem atbrīvoties no traucējošām cilvēcības paliekām.
  Ar ko tad Solovjovs labāks par Liniņu, Tomsonu, Krauzi, Rēderu, Ozoliņu, Spranci? Tie paši tikumi un metodes. Vai tad savādāk mums pie silēm būtu tikuši organismi, kas iedomājušies no sevis, ka tiesīgi sodīt patstāvīgi spriest spējīgo sabiedrības daļu un izmantojot nodokļu maksātāju naudu, voluntāri apbalvot pakļāvīgos, jeb, iespējams, materiāli kompensēt par nodarīto viņu veselībai?

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  Bolero_10 > Andris Vītols 17.12.2021. 23.51

  Sasmīdināja :))) Šis ir labs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 17.12.2021. 22.30

  ATVAINOJOS !!! …. …. Mana metode nenostrādāja ! … … Zvanīja sieviete (it kā Anna no Maskavas ap 21-00) ar izdevīgiem priekšlikumiem (zelts, valūta utt. ). … Noklausījās manus stāstus par Solovjovu un Gebelsu. …, bet sarunu nepārtrauca. … Noklausījās manu viedokli par pensionāru … krāpšanu, bet sarunu nepārtrauca. … Tad es uzklausīju tālākos priekšlikumus. … Vajagot SKAIPU, lai viņas kolēģis man visu … ierādītu… bet ne šodien… Vienojāmies par nākošo nedēļu… … Zvanīja no Nr. … +4578718768 (Dānija?…)… … Izrādās, ka no tāda paša Nr. man jau bija zvanīts, tad atteicu sarunu uzreiz… bet turpina vienalga ! ….
  Kā man rīkoties ??? … Kādi ieteikumi ??? ….

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam