Par veselības aprūpes nozares finansējumu un protesta akcijām 4

Komentāri (4)

Vija Dzelme 06.12.2021. 16.35

Nesaprotu! ” …veselības sistēmas noturība pret Covid pandēmijas izaicinājumiem nav pietiekama, lai varētu atļauties mazināt Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus sabiedrībā…” Pēc teiktā sanāk, ka pavisam normāli būtu ļaut cilvēkiem mirt uz ielām, jo jau tagad slimnīcās ir pietiekami kritisks stāvoklis. Un vai tikai mediķu atalgojuma palielināšana (protams, to vajag!) ir visa atrisinājums?

0
0
Atbildēt

1

  Elektriķa dēls > Vija Dzelme 06.12.2021. 16.55

  Vai tad autore apgalvo, ka visa cita ir gana, tikai algas par mazu ? Valdības lēmumi jau daudzus gadus spiež cilvēkus “mirt uz ielām ” vai citās vietās, ieskaitot slimnīcas. C 19 šo tendenci ir tikai palielinājis, jo primārā aprūpe tiek atstāta novārtā sākot ar tām pašām ģimenes ārsta praksēm – galvenais ir pareizi sarakstīt papīrus, mocīties ar datu ievadīšanu nestrādājošā e-veselībā, būt par zibensnovēdēju vakcinācijas procesa haosā un par smieklīgu naudu apzvanīt savus pacientus! Rezultāts ir vispārzināms, veselības aprīpes nepieejamība, ielaistas veselības problemas un, kā sekas visam iepriekšminētajam, augsta mirstība ! Valdība kopumā un veselības ministrija var lepoties tikai un vienīgi ar “daudzās” naudas izplekarēšanu !

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Urga 06.12.2021. 08.35

Būtu apsveicami, ja I.Aizsilniece vispirms par sevi sabiedrībai sniegtu skaidrojumu. Neesam dzirdējuši “pesticīdu masku” oficiālu apstiprinošu atzinumu vai atvainošanos. Par pašas I,Aizsilnieces vakcinācijas apjomu savā ģ/ā praks: vai tiesa, ka 2/3 klientu vakcinējušies ārpus tās? Baumas nav laba lieta, bet kādu vārdu varbūt arī par to atrunāšanu no vakcinēšanās – pašas dakteres kā ĀB vadītājas oficiāls paziņojums būtu tā kā vietā, varbūt tādējādi atspēkojot baumas. Žēl, ka vasaras mēnešos, kad vakcinācija bremzējās, ĀB vadītāja bija kā akā iekritusi. Liels klusums, bet tieši tad bija jābūt sevišķai vakcinācijas aktivitātei, jo visas prognozes taču brīdināja, kas sagaidāms rudenī.
Vēstules ir laba lieta, bet izbrīna, ka I.Aizsilniece izvairās no mediju aicinājumiem uz tiešām diskusijām, un ne reizi vien. Tiešām naudas nepietiek, bet, kāds būtu sabiedrības ieguvums, ja vakcinācijas aptvere, rudeni sagaidot, nebūtu tik zema?

+2
0
Atbildēt

1

  Elektriķa dēls > Urga 06.12.2021. 16.42

  Cik tipiski, neanalizējam pateikto, bet vēršamies pret izteicēju !

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam