Narkotiku karaliste 4

Komentāri (4)

J.Biotops 10.11.2021. 08.22

Vai atceramies, kā miermīlīgo islamu aizstāvēja pēc tam, kad nešķīsto rasistu Theodoor van Gogh nogalināja savās cēlākajās jūtās dziļi aizvainotais Marokas izcelsmes Nīderlandes pilsonis Mohammed Bouyeri Kāda sagadīšanās – Riduans Tagi arī marokānis. Nebūsim taču islamofobi vai rasisti?

0
0
Atbildēt

0

QAnon 08.11.2021. 17.10

Latvijai nesalīdzināmi nozīmīgāks notikums bija Amsterdamā 1997. gada 19.maijā, kad pie savas mājas tika nogalināts Latvijas kriminālās kases turētājs,Viktors Balulis. Daudziem liksies, kas tur īpašs, kriminālās autoritātes bieži tā beidz savu mūžu, tikai ne šai reizē. Šī bija Krievijas FSB, Solncevas brigāžu, mūsu milicijas, tiesas un prokuratūras speciāla operācija, kuras rezultātā notika krimināla pārdalīšana Solncevas brigāžu pārstāvošās Pārdaugavas labā. Tika iesēdināti: Haritonovs, caur kuru “obšķaka” līdzekļi tika nodota Balulim, viņa tuvākie līdzdalībnieki un kase no Amsterdamas pārceļoja uz Maskavu. Pēc Haritonova bandas sagraušana, visi karavīri pārgāja pie Ļeskova, Laventa un Raigorodska un rezultātā, lai ko arī nestumtu sakompromitētie kremļa kājslauķi, krimināla mazāk nepalika pat par kapeiku. Tai laikā iekšlietu ministrs bija Latvijā, ienaidnieka aizmugurē iesūtītais GRUšņiks, Afganistānas kara noziedznieks, Trulais
Balulis, protams, bija bandīts, kura kontā bija Dzintara Kromaņa likvidēšana, kurš bija ievācies Baluļa mājā, iesēdies Baluļa krēslā un turēja to cietumā. Pēc Kromaņa nošaušanas Balulis uzreiz tika brīvībā un pārcēlās uz Nīderlandi.
Operācijas mērķis bija Latvijas suverenitātes mazināšana un IeM padarīšana par Solncevas struktūrvienību.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.11.2021. 22.12

laikam tā bija ceturtdiena, kad tv 3 degunktā rādija tādu sižetu, ka šoferis pamana , ka kāds autobraucējs uz šosejas uzvedas neadekvāti – apdraudot pārējos satiksmes dalībniekus. Viņš zvana policijai, bet tā atbild – vērojot braucēju. Nu šoferis vēro , kamēr redz, ka tomēr katastrofa notiek – mašīnu gabali iet pa gaisu, laimīgā kārtā – nav mirušo. Nu beidzot !!! – ierodas ceļu policija un redz, ka neadekvātais šoferis visticamāk ir lietojis narkotikas un vispār viņam ir citu pārkāpumu dēļ ir aizliegts saņemt braukšanas tiesības.

Un mana šausmināšanās ir nevis par to, ka lieto narkotikas, bet ka ceļu policija neveic savus pienākumus. Ja reiz šoferis ziņoja, ka uz ceļa ir braucējs , kurš apdraud citu braucēju drošību – vai tad nevajadzēja uzreiz iesaistīties,nevis novērot un nogaidīt , kad būs līķi?

Lūk, tv rādīja, ka Pārdaugavā ir bijis – laikam jau geju tusiņš, jo tur vīrieši vien bija, bet nu tuss ar narkotikām. Vai kāds domā, ka tie narkomāni un svinētāji pēc balles pa mājām izklīstu kājiņām?

Ja reiz tas ir cilvēka lēmums lietot narkotikas, labi. Lai tā ir cilvēka brīvība, bet vai tad valstij nebūtu jāuzņemās narkomānijas kontroles sekas? Vai pēc traģēdijas Merķeļa ielā, kurā dzīvi sadega tik daudzi cilvēki , valsts – saeima ir veikusi kādas izmaiņas likumdošanā, lai no šī biznesa sekām pasargātu sabiedrību?

Vai nav traki, ja vecāki un skolotājas stāsta, ka maziem bērniem jau ir atkarības , kuras posta un padara slimus viņu augošos ķermeņus?

Nu un tad tā lieta par t.s. bēgļiem – vai imigrantiem. Mums stāsta, cik viņi ļoti grib mācīties un strādāt, bet vienlaicīgi – vai kādu pārsteidza sižets, kad tv rādīja reidus pa Rīgas hosteļiem , kuros bija melnīgsnēji puiši ar narkotikām? Nu jāēd un jādzīvo arī viņiem ir.

Narkotikas, cilvēktirdzniecība un kas tik vēl nē – nu tā viņu nākotne. Ko gan mes varam viņiem piedāvāt, ja paši savus bērnus turam karceros pusbadā? Ko ?!

Jā un Nīderlande jau ir musulmanizējusies valsts. Tas, ka islāmistu mafijas tur killo žurnālistus un tiesnešus laikam kaut kādā ziņā tomēr ir normālas sekas tam procesam, tai ideoloģijai, ko it kā vispārības labā aizgājusi šī valsts…

0
0
Atbildēt

0

murrey 06.11.2021. 11.22

Bet, varbūt, arī kokaīnu dekriminalizēt? Tad noziedzniekiem peļņa zudīs. Pagājušā gs sākumā ļaudis niekojās arī pat ar opiju un sabiedrība nesabruka. Es kriminalizētu tikai heroīnu un sintētiskās narkotikas. Sausā likuma pieredze parāda, ka pārlieka kriminilazēšana tikai baro organizēto noziedzību. Un cīņa pret tabaku parāda, ka labus panākumus var gūt arī bez kriminalizēšanas.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam